Кредит під заставу без довідки про доходи

Кредит під заставу автомобіля
з правом керування

від 3,5 % на місяць

Отримати консультацію Детальніше

Автоломбард MegaCredit дає можливість взяти кредит під заставу як легкових, так і вантажних автомобілів. Це унікальна можливість отримати вигідний позику за максимально короткий термін!

Чому ми?

Ми не посередники

80% компаній на ринку – це кредитні брокери (посередники), які продають позику дорожче, і на цьому заробляють. Автомобільний ломбард Мега Кредит працює своїми коштами, тому у нас ви знайдете найбільш вигідні умови кредитування та індивідуальний підхід.

Кредит без довідки про доходи!

Для нас немає різниці, офіційно Ви працевлаштовані чи ні, також, для нас немає значення Ваша кредитна історія. Якщо Вам потрібен кредит без довідки про доходи або кредит з поганою кредитною історією, та Вам відмовили в багатьох фін. установах, звертайтесь у Мега Кредит – ми обов’язково допоможемо!

Авто залишається у Вас

Окрім стандартної пропозиції, автоломбарда з постановкою автомобіля на майданчик, наша компанія надає змогу користуватись закладеним автомобілем!

Лояльний підхід

Ви завжди зможете домовитись на більш вигідні, для вас, умови! Ми надаємо можливість не гасити тіло позики, а платити лише % за користування кредитом!

Прозорі умови

Перед підписанням угоди, ми повідомимо Вам усі умови позики, відсоткову ставку, єдиноразові витрати на оформлення угоди та запропонуємо Вам ознайомитись з усіма договорами.

У нас найнижчі на ринку єдиноразові витрати на оформлення угоди

Оцінка предмету застави та розрахунок платежів по кредиту


Чому кредит під заставу безпечно отримати саме у нас?

Нам не потрібне Ваше майно

Ми заробляємо з відсотків за користування позикою під заставу нерухомості та авто. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб ви не втратили свої активи.

Мы не останяя "інстанція"

Навіть у разі, якщо у Вас виникла проблема з погашенням позики чи чергового платежу по ній, ми дамо Вам змогу самостійно реалізувати предмет застави, за ринковою вартістю, та закрити усі Ваші грошові обовязки. Або, перекредитуємо Вас на інших, взаємовигідних умовах.

Ми даємо дуже великий строк допустимого прострочення чергового платежу за кредитом

Можливість відстрочення платежу по автозаставі і заставі нерухомості, допускаємо дострокове погашення кредиту, не конфісковуємо та, не реалізовуємо Ваше майно!

Як отримати кредит на 24% річних вигідніше стандартних умов?

Бути нашим постійним клієнтом
Брати
невеликий займ
Надати в заставу високоліквідний актив

КОРИСНО ЗНАТИ

chto-budet-s-avtolombardami-v-2017-prognozy-jekspertov

(Русский) Что будет с автоломбардами в 2017? Прогнозы экспертов

Вибачте цей текст доступний тільки в “Російська”.

Детальніше

vygodno-li-zakladyvat-zhile-pod-zalog

(Русский) Выгодно ли закладывать жилье под залог?

Вибачте цей текст доступний тільки в “Російська”.

Детальніше

avto-v-zalog-kak-ne-ostatsja-bez-koles

Авто під заставу. Як не залишитися без коліс?

У житті часто бувають труднощі, і розраховувати при цьому доводиться тільки на себе. Іноді трапляєть…

Детальніше

Geely СК 2011 Сумма: $ 1 500 Программа: авто в ходу

Як взяти кредит під заставу житла?

Кредит під заставу житла – оптимальний варіант отримання великої суми позикових грошей під низькі ві…

Детальніше

srochnoe-finansirovanie-kredit-pod-zalog-avto

Термінове фінансування: кредит під заставу авто

Безумовно, багато хто потрапляв в ситуацію, коли необхідні великі гроші, при чому, дуже терміново. Р…

Детальніше

5-rasprostranennyh-mifov-ob-avtolombardah

5 поширених міфів про автоломбарди

Суть послуг автомобільних ломбардів, нашого в тому числі, – видача термінового і оптимального кредит…

Детальніше

avtozalog-bezopasnost-klienta-i-ego-avtomobilja

Автозастава. Безпека клієнта та його автомобіля

При виникненні фінансових проблем, багато хто вдається до допомоги банківських кредитних установ. В …

Детальніше

kak-vybrat-nadezhnyj-avtolombard

Як обрати надійний автоломбард?

З ситуацією, коли раптом необхідна значна сума грошей, в наш нелегкий час, на жаль, стикаються багат…

Детальніше

img_b7

Плюси і мінуси автомобіля з ломбарду!

Купівля нового автомобіля – досить дороге задоволення. Тому багато автолюбителів вважають за краще к…

Детальніше

img_b6

Як отримати швидкий грошовий кредит?

Гостра необхідність в грошах – те явище, з яким стикається практично кожна людина. Фінанси можуть зн…

Детальніше

img_b5

Договір застави автомобіля: на що звернути увагу?

Договір застави автомобіля – один з тих документів, до підписання яких необхідно поставитися надзвич…

Детальніше

img_b4

Кредит готівкою під заставу машини: банк чи автоломбард?

У житті кожної людини бувають періоди, коли виникає гостра необхідність в фінансах. У таких ситуація…

Детальніше

img_b3333

Як взяти кредит під заставу автомобіля

В останні роки на території України грошові позики під заставу автомобіля стають дуже популярними. М…

Детальніше

140802-133221-41163423424

Як взяти кредит під заставу нерухомості?

Щодня мільйони людей намагаються знайти вигідні способи вирішення фінансових проблем. Існує безліч а…

Детальніше

img_b1

Кредит під заставу авто з правом їзди

Навіть у заможних людей не виключений ризик виникнення фінансових труднощів. Бувають ситуації, при я…

Детальніше

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

c8

Леонид

предприниматель, 51 год

Эту компанию мне посоветовал один из моих друзей. Когда-то он прибегал к их услугам, брал кредит под залог автомобиля. Вот и я решил заложить свой Volkswagen Passat CC, благо есть ещё одно авто поскромнее (для нужд семьи). Зато удалось и долги погасить, и кредит выплачиваю своевременно, без задержек. Рекомендую.

c9

Алексей

бизнесмен, 38 лет

Для развития собственного бизнеса мне была необходима инвестиция в размере 170 тыс. гривен. Долго искал людей, согласных поддержать мои начинания и вложить в мой проект деньги. Потенциальных инвесторов мой бизнес-план не заинтересовал. Обратился в автоломбард MegaCredit. Под свою Honda Civic 5D 2008 г. взял кредит под залог. И машина при мне, и денег на раскрутку хватило. Погасил кредит раньше срока.

c_11

Сергей

водитель
c5

Екатерина

домохозяйка, 24 года

Муж моей подруги пару лет назад брал деньги в Мега кредит. И когда мне потребовалась значительная сумма, предложил обратиться туда. Первоначально я обошла несколько банков. Но без справки о доходах со мной никто говорить не стал. Приветливый сотрудник компании подробно рассказал обо всех преимуществах кредитования моей машины (Mazda 6). Очень быстро оформили все документы (хотя я внимательно вчитывалась в договор). Деньги поступили буквально через пару часов. Выплачиваю согласно графику. Спасибо за помощь.

c7

Махди

студент, 23 года

Я – студент мединститута из Ирана. У меня не получалось оплатить семестр. Чтобы меня не отчислили за неуплату, срочно нужны были деньги. У родителей не было возможности мне их выслать. Решил по совету друзей обратиться в автоломбард. Мне сказали, что я могу получить деньги под залог автомобиля (у меня BMW 740). Я согласился. Семестр оплачен. Учусь дальше. Родители должны выслать денег, сразу все и верну. Спасибо.

c_10

Михайло

бізнесмен
c2

Галина

инженер, 45 лет

Попала в безвыходную ситуацию. У меня заболел муж, была срочно необходима операция. Наших с мужем сбережений явно не хватало. Решила взять кредит. Обошла несколько банков. Сумму, которую мне предложили, согласно справке о доходах, была слишком мала. Коллеги посоветовали Мега кредит. Решили с мужем заложить нашу трехкомнатную квартиру. В Мега кредите сразу договорилась и про отсрочку платежа. А когда муж поправится все и вернем. Спасибо за помощь.

c1

Наталія

приватний підприємець, 48 років

Давно хочу провести ремонт у своїй оселі. Підрахувала, а грошей не вистачає, десь тисяч двадцять. Вирішила взяти кредит. Обійшла декілька банків, але умови мене не влаштували. Багато чула про автоломбард. Там є можливість заставити авто (в мене JAC J2), але продовжувати на ньому їздити. Невеликі відсотки мене влаштовують.

c_12

Александр

водитель
c6

Сабир

врач из Сирии, 37 лет

Живу в Украине и сопровождаю пациентов из Сирии в украинской офтальмологической клинике. Решил жениться на украинке, нужны были деньги на свадьбу. Обратился в Мега кредит. Деньги взял в кредит под залог однокомнатной квартиры, которую давно купил. Готовлюсь к свадьбе. Деньги выплачиваю частями согласно договору. Спасибо, выручили.

c4

Дарья

предприниматель, 27 лет

Недавно вышла замуж, а тут беда – заболел муж. Врачи рекомендуют, пока не поздно, делать операцию, затем проходить реабилитацию. Часть денег у меня уже собрана, не хватало 58 тысяч гривен. Обратилась за кредитом в автоломбард. Предложили два варианта кредита под залог нашего авто Peugeot 107 1.0i. Решили, что машиной будем пользоваться. Уже идем на поправку. Проценты по кредиту выплачиваю своевременно. Спасибо.

ПРО НАС

Терміново знадобились гроші? Не знаєте де їх віднайти?Не засмучуйтесь. Мега Кредит допоможе у вирішенні будь-якої життєвої ситуації. Ми – команда професіоналів. Більш ніж тисяча людей змогли вирішити свої тимчасові фінансові труднощі завдяки нашій злагодженій роботі.
Чуйний і добрий колектив з величезним бажанням допомогти, необхідний в кретичний момент життя. Ми робимо усе можливе, об клієнт повернув кредит.Наш дохід не в тому, щоб реалізовувати заставне майно клієнта, а в відсотках, які сплачує клієнт за користування кредитом!Відсоток повернення грошей дійсно дуже високий- близько 95%.Завдяки чому унас практично немає проблемних клієнтів. Ми завжди йдемо на зустріч своїм клієнтам! Найбільшою винагородою для нас є задоволенний клієнт, оскільки наша репутація – найліпша реклама! Клієнти в нас знаходять надійних друзів та помічників6 до яких можно звернутися за допомогою в будь – якій життєвій ситуації. Друг перевіряється в біді!
Переконайтесь і ви в стабільності і надійності роботи нашої компанії. Вам терміново знадобилися гроші і Вам немає звідки їх взяти? Зверніться у Mega Credit Вам допоможутьне тільки фінансово, але й , що безперечно важливо для Вас, допоможуть повернути борг.
Укладаючи договір, ви отримаєте вичерпну інформацію про всі умови. Вам повідомлять розмір суми по оформленню угоди, що виплачується єдиноразово, процентну ставку договору. Ви отримаєте на руки всі бланки договорів для ознайомлення. Простота і прозорість умов, відсутність підводних каменів вигідно відрізняє MegaCredit від інших! Довірте нам рішення своїх проблем!
back to top
Залишити відгук

X
X
click fraud detection