Кредит під заставу майна

  • Видаємо до 80% ринкової вартості авто на термін до 2 років

  • Від 3,9% в місяць - авто на стоянці; від 5,9% на місяць - автомобіль у Клієнта

  • З Мега Кредит НАДІЙНО - офіційна Фінансова Компанія

гроші

Заявка на кредит

Щоб вигідно прокредитуватись
під заставу,
ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ!

Візьміть кредит без довідок та поручителів

Кредит під заставу автомобіля
Кредит під заставу автомобіля

Вигідний кредит під заставу транспортного засобу - автомобіля з можливістю отримати до 80% його ринкової вартості та гарантією конфіденційності. З мінімальним набором документів, без довідки про офіційне працевлаштування тощо. Наші умови оптимальні, сума кредиту максимальна, а ваше майно буде застраховано.

У Мега Кредит варто звернутися тому, що:

Кредит без довідки про доходи

Кредит без довідки про доходи

                        

Кредит без довідки про доходи і без офіційного працевлаштування. Зіпсований кредитний рейтинг - не перешкода отримати позику в Мега кредит.

Автомобіль залишається у Клієнта

Автомобіль залишається у Клієнта

                    

Крім стандартної пропозиції - “автоломбард з постановкою авто на майданчик” наша компанія надає послугу, на умовах якої авто залишається у клієнта.

Витрати на оформлення угоди нижче ніж у інших

Витрати на оформлення угоди нижчі, ніж у інших

Спеціальні умови

Спеціальні умови

                        

Надається можливість не гасити тіло позики, а платити тільки % по кредиту. Індивідуальна програма отримання і повернення кредиту.

Мега Кредит відкриваються Клієнтам

Мега Кредит відкриті до Клієнтів

                        

Мега Кредит озвучує умови позики, відсоткову ставку, одноразові витрати на видачу кредиту і надає на ознайомлення Договір перед операцією, а не під час неї.

Кредит без посередників

Кредит без посередників

                        

Виключаємо посередників і надаємо послуги дешевше.

Як швидко отримати кредит під заставу нерухомості або авто?

Фінансова компанія Мега Кредит кредитує такий спектр заставних об'єктів як автомобілі. За кордоном давно практикується надання позики під заставу, оскільки іноземці впевнені у другорядній функції власносты - вона повинна і може приносити гроші, навіть якщо мова йде про отримання позики готівкою. Час вже відкинути стереотип про те, що ломбарди видають кредит виключно під заставу ювелірних прикрас або техніки. Ми працюємо з набагато більш дорогими об'єктами - автомобілями, що, втім, ніяк не позначається на термінах видачі кредиту. У позичальника звісно можуть виникнути питання: чи за ринковою вартістю будуть оцінені його автомобіль? Чи гуманні терміни погашення такого нестандартного кредитування в ломбарді? Мусимо вас запевнити, що в Мега Кредит реально отримати кредит під заставу автомобіля або іншого транспортного засобу без довідки про доходи та інших формальностей. При цьому пакет кредитування за цими пунктами в нашій компанії зростає, що дозволяє нам збільшувати терміни погашення кредитів для кожного окремого клієнта.

Залишити заявку

Оцінка предмета застави та розрахунок платежів по кредиту

Взяти кредит без банку - реально і швидко. Якщо для отримання грошей в ломбарді ви маєте право і готові закласти свій автомобіль, але хочете попередньо дізнатися суму кредитних коштів і схему погашення боргу - заповніть цю форму. Для нас не важливий ваш попередній досвід кредитування, для отримання грошей в нашому автоломбарді не потрібне офіційне підтвердження про ваші доходи, ви можете навіть не бути працевлаштованим, присутність дружини / чоловіка для отримання позики в Мега Кредит також не обов'язкове. Так-так, у нас той самий кредит без довідок - Київ і вся Україна вже давно практикують такий вид позики, коли можна взяти досить велику суму готівкою в кредит, причому отримати гроші швидко.

Прикріпити фото предмета

Запитання / Відповідь

Так, таке погашення можливо і в нашій компанії дострокове погашення відбувається без будь-яких штрафних санкцій.

Умови позики залежать від декількох факторів.

Максимальна сума на яку може розраховувати наш клієнт залежить від вартості автомобіля, кредитної історії клієнта, а також, правової форми оформлення позики (чи буде це кредит або лізинг, автомобіль буде залишатися у нас на стоянці або в користуванні у клієнта).

Відсоткова ставка визначається, так само, індивідуально і залежить від терміну позики, суми і правової форми оформлення такої позики.

Мінімальний термін кредитування який передбачений законодавством 2 місяці, максимальний 12 місяців, з правом пролонгації договору на такий же термін.

Мінімальний термін (2 місяці), жодним чином не обмежує право клієнта погасити позику достроково і без штрафних санкцій.

Так, цей документ не є обов'язковим для отримання кредиту в нашій компанії.

Можливий, але ми змушені врахувати цей ризик і видати трохи меншу суму, або, запропонувати максимальну суму але з безпечної правовою формою оформлення позики.

Ми даємо пільгові 3 робочих дня, під час яких не будуть нараховуватися ніякі штрафні санкції, починаючи з 4-го дня, ми будемо змушені розпочати нарахування пені. В індивідуальних випадках, якщо клієнт нас повідомить заздалегідь, ми можемо збільшити термін допустимого прострочення.

У разі якщо клієнт з якоїсь причини стикається з неможливістю повернення позикових коштів або не може вносити чергові платежі по кредиту, ми, спільно з клієнтом, починаємо вирішувати ситуацію шляхом продажу заставного майна. При продажу автомобіля клієнт повертає нам суму позики, а грошові кошти, що залишилися забирає собі. Таким чином, навіть в самій не прогнозованій ситуації, клієнт, по суті, продає своє авто і залишається з повною сумою його вартості (частину він отримав у вигляді кредиту, а другу частину від продажу автомобіля).

Ні, відсоткова ставка визначається на момент підписання договору і не змінюється протягом усього терміну кредитування. Вона може бути змінена тільки за згодою обох сторін.

Це залежить від правової форми оформлення позики. Якщо це класичний кредит, то автомобіль знаходиться у власності клієнта. Якщо це лізинг, то автомобіль залишається у власності лізингової компанії до повного погашення договору лізингу.

Так, для нашої компанії вік заставного автомобіля не має значення.

Якщо правова форма оформлення Кредит, то так, згода необхідна, якщо ж Лізинг, то згода дружини не потрібна.

Необхідно буде погасити всі платежі, через стягнення яких було накладено арешт, і тільки після цього можливо взяти кредит під заставу транспортного засобу.

У нас в компанії це можливо, але є ряд юридичних особливостей в отриманні позики під такий автомобіль.

Це залежить від суми позики і правової форми його оформлення, в більшості випадків ми не вимагаємо страхувати заставний автомобіль.

Так це можливо.

У нашій компанії ви можете отримати кредит під заставу автомобіля, спеціальної техніки, будівельної техніки, вантажних автомобілів, мотоциклів, водного транспорту і, навіть, під заставу промислового обладнання

Задать свой вопрос

Чи варто брати позику під заставу?

Стоит ли брать займ под залог

Чомусь поняття «ломбард» в уявленні багатьох асоціюється з негативом: крах, негаразди, безвихідь. Можливо, такий негативний образ ломбарду склався завдяки творам класиків XIX століття - в той час це місце дійсно здавалося останньою надією на вирішення своєї життєвої ситуації. Але в наші дні відношення до ломбардів кардинально змінилося: їх послуги - лише черговий спосіб швидко оформити позику і тим самим позбавити себе від головного болю, як добути грошей, щоб вирішити фінансову проблему. Ломбард - це місце, в якому цивілізовано, конфіденційно та з мінімумом документів під заставу рухомого або нерухомого майна можна отримати потрібну суму готівкою. І це набагато краще, ніж звертатися до друзів та родичів і позичати гроші у них. Та й не завжди у них буде необхідна вам сума, але ж інколи трапляється так, що позика потрібна велика. Кредит - це не соромно: весь Захід давно живе на гроші відділів кредитування банків і інших організацій, в які можна звернутися для отримання необхідної суми під заставу майна. Умови кредитування, форми і схеми погашення кредиту та відсоток від ринкової вартості заставного майна для кожного позичальника будуть індивідуальними. Але головне, що в нашій фінансовій компанії можна отримати гроші без поручителя, без довідки та інших документів про свої доходи, без зайвого головного болю і згідно з поточними умовами ринку.

Відгуки наших клієнтів

Денис

Денис

"Cработали четко, выдавали деньги полтора часа. Обратно закрывал 5 минут. Все супер, все хорошо, рекомендую."

Владислав

Владислав

Відгук MegaCredit Перевірити відгук

"Здесь очень удобные условия, нет необходимости оставлять автомобиль в ломбарде, есть возможность взять отсрочку платежа и погасить задолженность полностью позже. Очень приятный персонал, доступно все объясняет."

Иван

Иван

"Брал в MegaCredit кредит под залог автомобиля. Очень гибкие и хорошие условия."

Виталий

Виталий

"Все проходит в обстановке доверия и взаимного понимания, а ведь это не мало важно, когда срочно нужны деньги."

Александр

Александр

Відгук MegaCredit Перевірити відгук

"Вся процедура оформления кредита прозрачная и легкая, не надо никаких лишних бумажек и подписей. Отличный персонал, консультирует корректно и вежливо по любому интересующему вопросу."

Сергей

Сергей

Відгук MegaCredit Перевірити відгук

"Честная организация, в этом убедился лично. Все условия созданы в отношении клиента, есть возможность взять отсрочку. В общем, мне помогли, я благодарен!"

Андрей

Андрей

"Нужны были деньги на ремонт квартиры. Обратился в компанию MegaCredit, кредит оформили ребята быстро. в принципе условия неплохие. Мне все понравилось. Спасибо."

Ирина

Ирина

Відгук MegaCredit Перевірити відгук

"Надежный автоломбард, проверенный не только мной, но и моими знакомыми. Процесс получения кредита очень простой и прозрачный, никаких справок о доходах, кредитных историй и прочей бумажной волокиты."

Олег

Олег

Відгук MegaCredit Перевірити відгук

"Брал деньги в залог авто, условия хорошие"

Сергей

Сергей

водитель

"В связи со сложившимися жизненными ситуациями мне пришлось брать кредит под залог авто. Кредит получил без проблем в строк, как и договаривались. Во время кредита у меня были прострочки, ребята отнеслись лояльно. Советую, пользуйтесь."

Михайло

Михайло

бізнесмен

"Звернувся в MegaCredit, де можна заставити свій автомобіль і головне, що автомобіль залишався в мене. Роботою MegaCredit дуже задоволений."

Кредитний калькулятор

Місяць Платіж
1 200
2 200
3 200
4 200
5 200
6 200
Всього 1200
* Розрахунок зроблений виходячи з 3,9% в місяць, мінімальний термін кредитування 2 місяці

Корисно знати

Як взяти кредит для відкриття та розвитку бізнесу?
Як взяти кредит для відкриття та розвитку бізнесу?

Всі підприємці, що запускають свою справу, стикаються з гострою необхідністю стартового капіталу. Він піде на оренду приміщення, підбір персоналу, їх навчання та оплату праці. Крім...

Детальніше
Приватний кредит
Приватний кредит

Зважившись взяти кредит у приватної особи, потрібно добре знати: за якою схемою він надається і погашається; хто виступає в ролі кредитора; як убезпечити себе від можливих ризи...

Детальніше
Що робити, якщо шахраї оформили на вас кредит?
Що робити, якщо шахраї оформили на вас кредит?

Несподіваний дзвінок з банку. Вимога оплати кредиту, оформленого на ваше ім'я. Попередження і загрози. У цих ситуаціях приємного мало, але виникають вони досить часто із-за того, щ...

Детальніше
Де можна взяти кредит без офіційного працевлаштування?
Де можна взяти кредит без офіційного працевлаштування?

Кредит без офіційного працевлаштування в Україні вже не є проблемою, як це було раніше. Справа не тільки в тому, що зросла конкуренція на ринку кредитування. Збільшилася кількість ...

Детальніше
Допомога в отриманні кредиту
Допомога в отриманні кредиту

Вся історія зі зверненням в банк за грошовою сумою, всі подробиці цієї операції і її кінцевий результат не зникають безслідно, а зберігаються в Бюро Кредитних Історій, як ваше ...

Детальніше
Кредит з поганою кредитною історією та простроченням в Україні
Кредит з поганою кредитною історією та простроченням в Україні

Якщо ви коли-небудь брали кредит, і зверталися для цього в банк або мікрофінансову організацію, то вся інформація про проведені операції детально фіксується і зберігається, а п...

Детальніше
Мікрофінансові організації (МФО) – що це?
Мікрофінансові організації (МФО) – що це?

Взяти в борг 1000 гривень, а через 2 тижні, отримавши зарплату, повернути 1001? Саме такі привабливі умови пропонують мікрофінансові організації. МФО – це небанківські органі...

Детальніше
Позика та кредит – основні відмінності
Позика та кредит – основні відмінності

Іноді ритмічне життя від зарплати до зарплати повністю збивається через непередбачені витрати. Коли терміново потрібні гроші, допомога друзів і родичів виявляється вельми до речі. ...

Детальніше
Що таке кредитна історія і як її дізнатися
Що таке кредитна історія і як її дізнатися

Кредитна історія - це інформація про зобов'язання, пов'язані з кредитами. У ній детально розписано, яка фінансова організація видавала кредит, коли це було і в яких обсягах. Зафік...

Детальніше
Всі статті

Контакти

Контакты

м. Київ, ул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00

info@megacredit.com.ua

+38 097 902 54 67
+38 073 ‎043 14 39
+38 099 373 05 48

Map MegaCredit

Контакти

м. Київ, ул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00
СБ-НД: вихідний

info@megacredit.com.ua

+38 097 902 54 67
+38 073 ‎043 14 39
+38 099 373 05 48

Інформація про компанію
На виконання вимог законодавства України , зокрема, Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 р. № 913, в порядку розкриття (розміщення) інформації на власному веб-сайті, наведена інформація для ознайомлення.
Детальніше