Кредит під заставу майна

  • Видаємо до 80% ринкової вартості авто на термін до 2 років

  • Від 3,9% в місяць - авто на стоянці; від 5,9% на місяць - автомобіль у Клієнта

  • З Мега Кредит НАДІЙНО - офіційна Фінансова Компанія

гроші

Заявка на кредит

Щоб вигідно прокредитуватись
під заставу,
ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ!

Візьміть кредит без довідок та поручителів

Кредит під заставу автомобіля
Кредит під заставу автомобіля

Вигідний кредит під заставу транспортного засобу - автомобіля з можливістю отримати до 80% його ринкової вартості та гарантією конфіденційності. З мінімальним набором документів, без довідки про офіційне працевлаштування тощо. Наші умови оптимальні, сума кредиту максимальна, а ваше майно буде застраховано.

У Мега Кредит варто звернутися тому, що:

Кредит без довідки про доходи

Кредит без довідки про доходи

                        

Кредит без довідки про доходи і без офіційного працевлаштування. Зіпсований кредитний рейтинг - не перешкода отримати позику в Мега кредит.

Автомобіль залишається у Клієнта

Автомобіль залишається у Клієнта

                    

Крім стандартної пропозиції - “автоломбард з постановкою авто на майданчик” наша компанія надає послугу, на умовах якої авто залишається у клієнта.

Витрати на оформлення угоди нижче ніж у інших

Витрати на оформлення угоди нижчі, ніж у інших

Спеціальні умови

Спеціальні умови

                        

Надається можливість не гасити тіло позики, а платити тільки % по кредиту. Індивідуальна програма отримання і повернення кредиту.

Мега Кредит відкриваються Клієнтам

Мега Кредит відкриті до Клієнтів

                        

Мега Кредит озвучує умови позики, відсоткову ставку, одноразові витрати на видачу кредиту і надає на ознайомлення Договір перед операцією, а не під час неї.

Кредит без посередників

Кредит без посередників

                        

Виключаємо посередників і надаємо послуги дешевше.

Як швидко отримати кредит під заставу нерухомості або авто?

Фінансова компанія Мега Кредит кредитує такий спектр заставних об'єктів як автомобілі. За кордоном давно практикується надання позики під заставу, оскільки іноземці впевнені у другорядній функції власносты - вона повинна і може приносити гроші, навіть якщо мова йде про отримання позики готівкою. Час вже відкинути стереотип про те, що ломбарди видають кредит виключно під заставу ювелірних прикрас або техніки. Ми працюємо з набагато більш дорогими об'єктами - автомобілями, що, втім, ніяк не позначається на термінах видачі кредиту. У позичальника звісно можуть виникнути питання: чи за ринковою вартістю будуть оцінені його автомобіль? Чи гуманні терміни погашення такого нестандартного кредитування в ломбарді? Мусимо вас запевнити, що в Мега Кредит реально отримати кредит під заставу автомобіля або іншого транспортного засобу без довідки про доходи та інших формальностей. При цьому пакет кредитування за цими пунктами в нашій компанії зростає, що дозволяє нам збільшувати терміни погашення кредитів для кожного окремого клієнта.

Залишити заявку

Оцінка предмета застави та розрахунок платежів по кредиту

Взяти кредит без банку - реально і швидко. Якщо для отримання грошей в ломбарді ви маєте право і готові закласти свій автомобіль, але хочете попередньо дізнатися суму кредитних коштів і схему погашення боргу - заповніть цю форму. Для нас не важливий ваш попередній досвід кредитування, для отримання грошей в нашому автоломбарді не потрібне офіційне підтвердження про ваші доходи, ви можете навіть не бути працевлаштованим, присутність дружини / чоловіка для отримання позики в Мега Кредит також не обов'язкове. Так-так, у нас той самий кредит без довідок - Київ і вся Україна вже давно практикують такий вид позики, коли можна взяти досить велику суму готівкою в кредит, причому отримати гроші швидко.

Прикріпити фото предмета

Чи варто брати позику під заставу?

Стоит ли брать займ под залог

Чомусь поняття «ломбард» в уявленні багатьох асоціюється з негативом: крах, негаразди, безвихідь. Можливо, такий негативний образ ломбарду склався завдяки творам класиків XIX століття - в той час це місце дійсно здавалося останньою надією на вирішення своєї життєвої ситуації. Але в наші дні відношення до ломбардів кардинально змінилося: їх послуги - лише черговий спосіб швидко оформити позику і тим самим позбавити себе від головного болю, як добути грошей, щоб вирішити фінансову проблему. Ломбард - це місце, в якому цивілізовано, конфіденційно та з мінімумом документів під заставу рухомого або нерухомого майна можна отримати потрібну суму готівкою. І це набагато краще, ніж звертатися до друзів та родичів і позичати гроші у них. Та й не завжди у них буде необхідна вам сума, але ж інколи трапляється так, що позика потрібна велика. Кредит - це не соромно: весь Захід давно живе на гроші відділів кредитування банків і інших організацій, в які можна звернутися для отримання необхідної суми під заставу майна. Умови кредитування, форми і схеми погашення кредиту та відсоток від ринкової вартості заставного майна для кожного позичальника будуть індивідуальними. Але головне, що в нашій фінансовій компанії можна отримати гроші без поручителя, без довідки та інших документів про свої доходи, без зайвого головного болю і згідно з поточними умовами ринку.

Відгуки наших клієнтів

Денис

Денис

"Cработали четко, выдавали деньги полтора часа. Обратно закрывал 5 минут. Все супер, все хорошо, рекомендую."

Владислав

Владислав

Відгук MegaCredit Перевірити відгук

"Здесь очень удобные условия, нет необходимости оставлять автомобиль в ломбарде, есть возможность взять отсрочку платежа и погасить задолженность полностью позже. Очень приятный персонал, доступно все объясняет."

Иван

Иван

"Брал в MegaCredit кредит под залог автомобиля. Очень гибкие и хорошие условия."

Виталий

Виталий

"Все проходит в обстановке доверия и взаимного понимания, а ведь это не мало важно, когда срочно нужны деньги."

Александр

Александр

Відгук MegaCredit Перевірити відгук

"Вся процедура оформления кредита прозрачная и легкая, не надо никаких лишних бумажек и подписей. Отличный персонал, консультирует корректно и вежливо по любому интересующему вопросу."

Сергей

Сергей

Відгук MegaCredit Перевірити відгук

"Честная организация, в этом убедился лично. Все условия созданы в отношении клиента, есть возможность взять отсрочку. В общем, мне помогли, я благодарен!"

Андрей

Андрей

"Нужны были деньги на ремонт квартиры. Обратился в компанию MegaCredit, кредит оформили ребята быстро. в принципе условия неплохие. Мне все понравилось. Спасибо."

Ирина

Ирина

Відгук MegaCredit Перевірити відгук

"Надежный автоломбард, проверенный не только мной, но и моими знакомыми. Процесс получения кредита очень простой и прозрачный, никаких справок о доходах, кредитных историй и прочей бумажной волокиты."

Олег

Олег

Відгук MegaCredit Перевірити відгук

"Брал деньги в залог авто, условия хорошие"

Сергей

Сергей

водитель

"В связи со сложившимися жизненными ситуациями мне пришлось брать кредит под залог авто. Кредит получил без проблем в строк, как и договаривались. Во время кредита у меня были прострочки, ребята отнеслись лояльно. Советую, пользуйтесь."

Михайло

Михайло

бізнесмен

"Звернувся в MegaCredit, де можна заставити свій автомобіль і головне, що автомобіль залишався в мене. Роботою MegaCredit дуже задоволений."

Кредитний калькулятор

Місяць Платіж
1 200
2 200
3 200
4 200
5 200
6 200
Всього 1200
* Розрахунок зроблений виходячи з 3,9% в місяць, мінімальний термін кредитування 2 місяці

Корисно знати

Що буде з автоломбард в 2017? Прогнози експертів
Що буде з автоломбард в 2017? Прогнози експертів

Вперше, ломбард, який працює з автомобілями, був відкритий в США в п'ятдесятих роках. Потім такі послуги дісталися до Європи. В Україні автоломбарди функціонують тільки 10 років. О...

Детальніше
Чи вигідно закладати житло під заставу?
Чи вигідно закладати житло під заставу?

У будь-якого може виникнути необхідність вагомою суми грошей. Будь то новий бізнес, витратна лікування, велика покупка або інші масштабні цілі. При такій ситуації можна отримати ...

Детальніше
Авто під заставу. Як не залишитися без коліс?
Авто під заставу. Як не залишитися без коліс?

У житті часто бувають труднощі, і розраховувати при цьому доводиться тільки на себе. Іноді трапляється так, що гроші потрібні терміново, але взяти їх абсолютно ніде. Сьогодні існує...

Детальніше
Як взяти кредит під заставу житла?
Як взяти кредит під заставу житла?

Кредит під заставу житла  – оптимальний варіант отримання великої суми позикових грошей під низькі відсотки. Кредит на купівлю житла і під заставу вже наявного майна від...

Детальніше
Термінове фінансування: кредит під заставу авто
Термінове фінансування: кредит під заставу авто

Безумовно, багато хто потрапляв в ситуацію, коли необхідні великі гроші, при чому, дуже терміново. Рішень в такій ситуації безліч. Хтось позичає у близьких чи знайомих. Однак не вс...

Детальніше
5 поширених міфів про автоломбарди
5 поширених міфів про автоломбарди

Суть послуг автомобільних ломбардів, нашого в тому числі, – видача термінового і оптимального  кредиту під заставу  транспортного засобу. Таке кредитування давно по...

Детальніше
Автозастава. Безпека клієнта та його автомобіля
Автозастава. Безпека клієнта та його автомобіля

При виникненні фінансових проблем, багато хто вдається до допомоги банківських кредитних установ. В цілому, це раціональне рішення, але отримання кредиту в банку тягне за собою іст...

Детальніше
Як обрати надійний автоломбард?
Як обрати надійний автоломбард?

З ситуацією, коли раптом необхідна значна сума грошей, в наш нелегкий час, на жаль, стикаються багато людей. В такому випадку можна: Позичити кошти у запасливих друзів / родичів...

Детальніше
Плюси і мінуси автомобіля з ломбарду!
Плюси і мінуси автомобіля з ломбарду!

Купівля нового автомобіля – досить дороге задоволення. Тому багато автолюбителів вважають за краще купувати злегка старі транспортні засоби – такі, щоб і комплектація б...

Детальніше
Всі статті

Контакти

Контакты

м. Київ, ул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00

info@megacredit.com.ua

+38 097 902 54 67
+38 073 ‎043 14 39
+38 099 373 05 48

Map MegaCredit

Контакти

м. Київ, ул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00
СБ-НД: вихідний

info@megacredit.com.ua

+38 097 902 54 67
+38 073 ‎043 14 39
+38 099 373 05 48

Інформація про компанію
На виконання вимог законодавства України , зокрема, Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 р. № 913, в порядку розкриття (розміщення) інформації на власному веб-сайті, наведена інформація для ознайомлення.
Детальніше