Автоломбард

  • Видаємо до 80% ринкової вартості авто на термін до 2 років

  • Від 3,9% в місяць - авто на стоянці; від 5,9% на місяць - автомобіль у Клієнта

  • З Мега Кредит НАДІЙНО - офіційна Фінансова Компанія

авто

Заявка на кредит

Щоб вигідно прокредитуватись
під заставу авто,
ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ!

Як безпечно закласти авто в ломбард в Києві?

Авто в заставу швидко та вигідно
Авто в заставу швидко та вигідно

Непередбачені життєві обставини часом трапляються по всіх фронтах: похитнулося здоров'я близької людини, в бізнесі сезонний спад, необхідно негайно повернути давні борги... Де швидко взяти гроші в таких випадках? Якщо у вас є автомобіль є і рішення проблем - автоломбард, де під заставу автотранспорту видадуть кредит готівкою.

Автомобіль залишається у вас
Автомобіль залишається у вас

Невже це можливо - оформити кредит під заставу авто і продовжувати на ньому їздити?! Абсолютно вірно. У фінансовій компанії Мега Кредит в Києві є можливість термінового отримання потрібної суми під заставу авто, на умовах якої авто залишається в користуванні позичальника на весь період виплати позики. Більше того, ви в будь-який момент маєте право продати заставне авто та повернути нам позику, а різницю залишити собі.

Гарантії та переваги
Гарантії та переваги

Автоломбарди Києва пропонують кредитування на різних умовах. Мега Кредит пропонує на вибір: кредитування від 3,9% на місяць за умови, що заставний автомобіль буде знаходитися на стоянці і від 5,9% в місяць, якщо ви маєте намір продовжувати на ньому їздити; при класичній схемі автоломбарду під заставу авто з його постановкою на стоянку клієнт може отримати до 80% ринкової вартості автотранспорту на термін до двох років. При виникненні несприятливих для позичальника обставин, ми даємо йому можливість реабілітуватися перед нами як автомобільним ломбардом і пропонуємо різні варіанти реструктуризації боргу - Мега Кредит своїх не залишає на призволяще.

У Мега Кредит варто звернутися тому, що:

Кредит без довідки про доходи

Кредит без довідки про доходи

                        

Кредит без довідки про доходи і без офіційного працевлаштування. Зіпсований кредитний рейтинг - не перешкода отримати позику в Мега кредит.

Автомобіль залишається у Клієнта

Автомобіль залишається у Клієнта

                    

Крім стандартної пропозиції - "автоломбард з постановкою авто на майданчик" наша компанія надає послугу, на умовах якої авто залишається у клієнта.

Витрати на оформлення угоди нижче ніж у інших

Витрати на оформлення угоди нижчі, ніж у інших.

Спеціальні умови

Спеціальні умови

                        

Надається можливість не гасити тіло позики, а платити тільки % по кредиту. Індивідуальна програма отримання і повернення кредиту.

Мега Кредит відкриваються Клієнтам

Мега Кредит відкриті до Клієнтів

                        

Мега Кредит озвучує умови позики, відсоткову ставку, одноразові витрати на видачу кредиту і надає на ознайомлення Договір перед операцією, а не під час неї.

Кредит без посередників

Кредит без посередників

                        

Виключаємо посередників і надаємо послуги дешевше.

Як відбувається процес застави авто в ломбард?

Процес оформлення позики під заставу автомобіля в автоломбарді Мега Кредит в Києві - швидкий і зрозумілий. Пропонуємо зателефонувати нам за вказаними номерами або ж заповнити форму послуг автомобільного ломбарду на сайті. За підсумками розмови з вами наш фахівець проведе попередню оцінку вартості автотранспорту і, якщо запропонована сума кредиту вас влаштує, - запросить до нас в офіс в Києві, щоб оформити угоду і видати вам оптимальну суму кредиту готівкою під заставу авто.

Для укладення договору на короткий термін або ж на тривалий період - вам вирішувати - слід мати при собі: свідоцтво про реєстрацію автомобіля, паспорт громадянина України, ІПН, а також генеральну довіреність в разі, якщо авто належить не вам. Усе! Ніяких грошей для оплати послуг нашого автоломбрада, інших документів для кредиту під заставу, наприклад, довідки про доходи з офіційного місця роботи, ніяких підписів з боку дружини / чоловіка - повна конфіденційність і мінімум паперової тяганини. Що стосується автомобіля, який ви маєте намір залишити в заставу в автоломбраде без постановки на стоянку на обумовлений термін, він не може значитися в угоні і значитися під арештом, повинен бути на ходу і справний - це головні умови нашого автоломбарду в Києві.

Залишити заявку

Як оформлюються кредити під заставу авто?

Паспорт громадянина України
Тільки паспорт, ІПН та свідоцтво про реєстрацію авто!

Для позички під заставу не доведеться збирати цілу папку. Офіційне працевлаштування не має значення. Тільки найнеобхідніші документи:

  • Паспорт громадянина України.
  • Ідентифікаційний номер платника податків (ІПН).
  • Посвідчення машини (Тех. Паспорт).
  • Генеральна довіреність, якщо транспорт не оформлений на позичальника.

Вимоги до позичальника і автотранспорту

Вимога 1

Клієнт, що прийшов в наш автоломбард для оформлення кредиту під заставу автомобіля повинен надати наступні документи: паспорт громадянина України, ІПН, техпаспорт автомобіля та генеральну довіреність (у разі, якщо авто, яке ви маєте намір внести в заставу, оформлено не на вас). Жоден інший документ як обов'язкова умова, щоб домовитися про суму кредиту і видавати готівкову позику більше не потрібен.

Документи
Вимога 2

Автомобіль, який клієнт хоче внести як заставу за готівковий кредит, повинен бути: справний і на ходу, не перебувати в розшуку та під арештом, авто може бути розмитненим або нерозмитненим - наш автоломбард готовий видавати кредит на відповідну узгоджену суму і тривалий термін і у таких випадках.

Автомобіль
Вимога 3

Якщо однієї з вищезазначених вимог клієнт не дотримується, ми все одно чекаємо його в Мега Кредит. Наш кредитний комітет в індивідуальному порядку вирішить будь-яке завдання з видачі необхідної суми кредиту на бажаний термін і в максимальному можливому розмірі.

Кредитний комітет

Автоломбардів в Києві багато, але компаній рівня Мега Кредит - одиниці. Наша діяльність офіційно регламентована ліцензією від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Тому, якщо вам терміново потрібні гроші - не роздумуйте і звертайтеся в автоломбард Мега Кредит! Наші експерти кваліфіковано оцінять ваше авто, підберуть оптимальний варіант співпраці, в конфіденційному порядку оформлять позику і без зволікань видадуть кредит готівкою.

Прикріпити фото авто

Відгуки наших клієнтів

Кредитний калькулятор

Місяць Платіж
1 200
2 200
3 200
4 200
5 200
6 200
Всього 1200
* Розрахунок зроблений виходячи з 3,9% в місяць, мінімальний термін кредитування 2 місяці

Корисно знати

Авто під заставу. Як не залишитися без коліс?
Авто під заставу. Як не залишитися без коліс?

У житті часто бувають труднощі, і розраховувати при цьому доводиться тільки на себе. Іноді трапляється так, що гроші потрібні терміново, але взяти їх абсолютно ніде. Сьогодні існує...

Детальніше
Як взяти кредит під заставу житла?
Як взяти кредит під заставу житла?

Кредит під заставу житла  – оптимальний варіант отримання великої суми позикових грошей під низькі відсотки. Кредит на купівлю житла і під заставу вже наявного майна від...

Детальніше
Термінове фінансування: кредит під заставу авто
Термінове фінансування: кредит під заставу авто

Безумовно, багато хто потрапляв в ситуацію, коли необхідні великі гроші, при чому, дуже терміново. Рішень в такій ситуації безліч. Хтось позичає у близьких чи знайомих. Однак не вс...

Детальніше
5 поширених міфів про автоломбарди
5 поширених міфів про автоломбарди

Суть послуг автомобільних ломбардів, нашого в тому числі, – видача термінового і оптимального  кредиту під заставу  транспортного засобу. Таке кредитування давно по...

Детальніше
Автозастава. Безпека клієнта та його автомобіля
Автозастава. Безпека клієнта та його автомобіля

При виникненні фінансових проблем, багато хто вдається до допомоги банківських кредитних установ. В цілому, це раціональне рішення, але отримання кредиту в банку тягне за собою іст...

Детальніше
Як обрати надійний автоломбард?
Як обрати надійний автоломбард?

З ситуацією, коли раптом необхідна значна сума грошей, в наш нелегкий час, на жаль, стикаються багато людей. В такому випадку можна: Позичити кошти у запасливих друзів / родичів...

Детальніше
Плюси і мінуси автомобіля з ломбарду!
Плюси і мінуси автомобіля з ломбарду!

Купівля нового автомобіля – досить дороге задоволення. Тому багато автолюбителів вважають за краще купувати злегка старі транспортні засоби – такі, щоб і комплектація б...

Детальніше
Як отримати швидкий грошовий кредит?
Як отримати швидкий грошовий кредит?

Гостра необхідність в грошах – те явище, з яким стикається практично кожна людина. Фінанси можуть знадобитися для різних цілей, найпоширенішими серед яких є: бажання відпочит...

Детальніше
Договір застави автомобіля: на що звернути увагу?
Договір застави автомобіля: на що звернути увагу?

Договір застави автомобіля  – один з тих документів, до підписання яких необхідно поставитися надзвичайно уважно. У більшості випадків основний текст такої угоди заздале...

Детальніше
Всі статті

Контакти

Контакты

м. Київ, ул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00

info@megacredit.com.ua

+38 097 902 54 67
+38 073 ‎043 14 39
+38 099 373 05 48

Map MegaCredit

Контакти

м. Київ, ул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00
СБ-НД: вихідний

info@megacredit.com.ua

+38 097 902 54 67
+38 073 ‎043 14 39
+38 099 373 05 48