Головна
Кредит під заставу автомобіля
Автоломбард Мега Кредит

Автоломбард Мега Кредит

  • Видаємо до 80% ринкової вартості авто на термін до 2 років

  • Від 3,9% в місяць - авто на стоянці; від 5,9% на місяць - автомобіль у Клієнта

  • З Мега Кредит НАДІЙНО - офіційна Фінансова Компанія

авто

Заявка на кредит

Щоб вигідно прокредитуватись
під заставу авто,
ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ!

Як безпечно закласти авто в ломбард в Києві?

Авто в заставу швидко та вигідно
Авто в заставу швидко та вигідно

Непередбачені життєві обставини часом трапляються по всіх фронтах: похитнулося здоров'я близької людини, в бізнесі сезонний спад, необхідно негайно повернути давні борги... Де швидко взяти гроші в таких випадках? Якщо у вас є автомобіль є і рішення проблем - автоломбард, де під заставу автотранспорту видадуть кредит готівкою.

Автомобіль залишається у вас
Автомобіль залишається у вас

Невже це можливо - оформити кредит під заставу авто і продовжувати на ньому їздити?! Абсолютно вірно. У фінансовій компанії Мега Кредит в Києві є можливість термінового отримання потрібної суми під заставу авто, на умовах якої авто залишається в користуванні позичальника на весь період виплати позики. Більше того, ви в будь-який момент маєте право продати заставне авто та повернути нам позику, а різницю залишити собі.

Гарантії та переваги
Гарантії та переваги

Автоломбарди Києва пропонують кредитування на різних умовах. Мега Кредит пропонує на вибір: кредитування від 3,9% на місяць за умови, що заставний автомобіль буде знаходитися на стоянці і від 5,9% в місяць, якщо ви маєте намір продовжувати на ньому їздити; при класичній схемі автоломбарду під заставу авто з його постановкою на стоянку клієнт може отримати до 80% ринкової вартості автотранспорту на термін до двох років. При виникненні несприятливих для позичальника обставин, ми даємо йому можливість реабілітуватися перед нами як автомобільним ломбардом і пропонуємо різні варіанти реструктуризації боргу - Мега Кредит своїх не залишає на призволяще.

У Мега Кредит варто звернутися тому, що:

Кредит без довідки про доходи

Кредит без довідки про доходи

                        

Кредит без довідки про доходи і без офіційного працевлаштування. Зіпсований кредитний рейтинг - не перешкода отримати позику в Мега кредит.

Автомобіль залишається у Клієнта

Автомобіль залишається у Клієнта

                    

Крім стандартної пропозиції - "автоломбард з постановкою авто на майданчик" наша компанія надає послугу, на умовах якої авто залишається у клієнта.

Витрати на оформлення угоди нижче ніж у інших

Витрати на оформлення угоди нижчі, ніж у інших.

Спеціальні умови

Спеціальні умови

                        

Надається можливість не гасити тіло позики, а платити тільки % по кредиту. Індивідуальна програма отримання і повернення кредиту.

Мега Кредит відкриваються Клієнтам

Мега Кредит відкриті до Клієнтів

                        

Мега Кредит озвучує умови позики, відсоткову ставку, одноразові витрати на видачу кредиту і надає на ознайомлення Договір перед операцією, а не під час неї.

Кредит без посередників

Кредит без посередників

                        

Виключаємо посередників і надаємо послуги дешевше.

Як відбувається процес застави авто в ломбард?

Процес оформлення позики під заставу автомобіля в автоломбарді Мега Кредит в Києві - швидкий і зрозумілий. Пропонуємо зателефонувати нам за вказаними номерами або ж заповнити форму послуг автомобільного ломбарду на сайті. За підсумками розмови з вами наш фахівець проведе попередню оцінку вартості автотранспорту і, якщо запропонована сума кредиту вас влаштує, - запросить до нас в офіс в Києві, щоб оформити угоду і видати вам оптимальну суму кредиту готівкою під заставу авто.

Для укладення договору на короткий термін або ж на тривалий період - вам вирішувати - слід мати при собі: свідоцтво про реєстрацію автомобіля, паспорт громадянина України, ІПН, а також генеральну довіреність в разі, якщо авто належить не вам. Усе! Ніяких грошей для оплати послуг нашого автоломбрада, інших документів для кредиту під заставу, наприклад, довідки про доходи з офіційного місця роботи, ніяких підписів з боку дружини / чоловіка - повна конфіденційність і мінімум паперової тяганини. Що стосується автомобіля, який ви маєте намір залишити в заставу в автоломбраде без постановки на стоянку на обумовлений термін, він не може значитися в угоні і значитися під арештом, повинен бути на ходу і справний - це головні умови нашого автоломбарду в Києві.

Залишити заявку

Як оформлюються кредити під заставу авто?

Паспорт громадянина України
Тільки паспорт, ІПН та свідоцтво про реєстрацію авто!

Для позички під заставу не доведеться збирати цілу папку. Офіційне працевлаштування не має значення. Тільки найнеобхідніші документи:

  • Паспорт громадянина України.
  • Ідентифікаційний номер платника податків (ІПН).
  • Посвідчення машини (Тех. Паспорт).
  • Генеральна довіреність, якщо транспорт не оформлений на позичальника.

Вимоги до позичальника і автотранспорту

Вимога 1

Клієнт, що прийшов в наш автоломбард для оформлення кредиту під заставу автомобіля повинен надати наступні документи: паспорт громадянина України, ІПН, техпаспорт автомобіля та генеральну довіреність (у разі, якщо авто, яке ви маєте намір внести в заставу, оформлено не на вас). Жоден інший документ як обов'язкова умова, щоб домовитися про суму кредиту і видавати готівкову позику більше не потрібен.

Документи
Вимога 2

Автомобіль, який клієнт хоче внести як заставу за готівковий кредит, повинен бути: справний і на ходу, не перебувати в розшуку та під арештом, авто може бути розмитненим або нерозмитненим - наш автоломбард готовий видавати кредит на відповідну узгоджену суму і тривалий термін і у таких випадках.

Автомобіль
Вимога 3

Якщо однієї з вищезазначених вимог клієнт не дотримується, ми все одно чекаємо його в Мега Кредит. Наш кредитний комітет в індивідуальному порядку вирішить будь-яке завдання з видачі необхідної суми кредиту на бажаний термін і в максимальному можливому розмірі.

Кредитний комітет

Автоломбардів в Києві багато, але компаній рівня Мега Кредит - одиниці. Наша діяльність офіційно регламентована ліцензією від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Тому, якщо вам терміново потрібні гроші - не роздумуйте і звертайтеся в автоломбард Мега Кредит! Наші експерти кваліфіковано оцінять ваше авто, підберуть оптимальний варіант співпраці, в конфіденційному порядку оформлять позику і без зволікань видадуть кредит готівкою.

Прикріпити фото авто

Запитання / Відповідь

Так, таке погашення можливо і в нашій компанії дострокове погашення відбувається без будь-яких штрафних санкцій.

Умови позики залежать від декількох факторів.

Максимальна сума на яку може розраховувати наш клієнт залежить від вартості автомобіля, кредитної історії клієнта, а також, правової форми оформлення позики (чи буде це кредит або лізинг, автомобіль буде залишатися у нас на стоянці або в користуванні у клієнта).

Відсоткова ставка визначається, так само, індивідуально і залежить від терміну позики, суми і правової форми оформлення такої позики.

Мінімальний термін кредитування який передбачений законодавством 2 місяці, максимальний 12 місяців, з правом пролонгації договору на такий же термін.

Мінімальний термін (2 місяці), жодним чином не обмежує право клієнта погасити позику достроково і без штрафних санкцій.

Так, цей документ не є обов'язковим для отримання кредиту в нашій компанії.

Можливий, але ми змушені врахувати цей ризик і видати трохи меншу суму, або, запропонувати максимальну суму але з безпечної правовою формою оформлення позики.

Ми даємо пільгові 3 робочих дня, під час яких не будуть нараховуватися ніякі штрафні санкції, починаючи з 4-го дня, ми будемо змушені розпочати нарахування пені. В індивідуальних випадках, якщо клієнт нас повідомить заздалегідь, ми можемо збільшити термін допустимого прострочення.

У разі якщо клієнт з якоїсь причини стикається з неможливістю повернення позикових коштів або не може вносити чергові платежі по кредиту, ми, спільно з клієнтом, починаємо вирішувати ситуацію шляхом продажу заставного майна. При продажу автомобіля клієнт повертає нам суму позики, а грошові кошти, що залишилися забирає собі. Таким чином, навіть в самій не прогнозованій ситуації, клієнт, по суті, продає своє авто і залишається з повною сумою його вартості (частину він отримав у вигляді кредиту, а другу частину від продажу автомобіля).

Ні, відсоткова ставка визначається на момент підписання договору і не змінюється протягом усього терміну кредитування. Вона може бути змінена тільки за згодою обох сторін.

Це залежить від правової форми оформлення позики. Якщо це класичний кредит, то автомобіль знаходиться у власності клієнта. Якщо це лізинг, то автомобіль залишається у власності лізингової компанії до повного погашення договору лізингу.

Так, для нашої компанії вік заставного автомобіля не має значення.

Якщо правова форма оформлення Кредит, то так, згода необхідна, якщо ж Лізинг, то згода дружини не потрібна.

Необхідно буде погасити всі платежі, через стягнення яких було накладено арешт, і тільки після цього можливо взяти кредит під заставу транспортного засобу.

У нас в компанії це можливо, але є ряд юридичних особливостей в отриманні позики під такий автомобіль.

Це залежить від суми позики і правової форми його оформлення, в більшості випадків ми не вимагаємо страхувати заставний автомобіль.

Так це можливо.

У нашій компанії ви можете отримати кредит під заставу автомобіля, спеціальної техніки, будівельної техніки, вантажних автомобілів, мотоциклів, водного транспорту і, навіть, під заставу промислового обладнання

Задать свой вопрос

Відгуки наших клієнтів

Денис

Денис

"Cработали четко, выдавали деньги полтора часа. Обратно закрывал 5 минут. Все супер, все хорошо, рекомендую."

Владислав

Владислав

Відгук MegaCredit Перевірити відгук

"Здесь очень удобные условия, нет необходимости оставлять автомобиль в ломбарде, есть возможность взять отсрочку платежа и погасить задолженность полностью позже. Очень приятный персонал, доступно все объясняет."

Иван

Иван

"Брал в MegaCredit кредит под залог автомобиля. Очень гибкие и хорошие условия."

Виталий

Виталий

"Все проходит в обстановке доверия и взаимного понимания, а ведь это не мало важно, когда срочно нужны деньги."

Александр

Александр

Відгук MegaCredit Перевірити відгук

"Вся процедура оформления кредита прозрачная и легкая, не надо никаких лишних бумажек и подписей. Отличный персонал, консультирует корректно и вежливо по любому интересующему вопросу."

Сергей

Сергей

Відгук MegaCredit Перевірити відгук

"Честная организация, в этом убедился лично. Все условия созданы в отношении клиента, есть возможность взять отсрочку. В общем, мне помогли, я благодарен!"

Андрей

Андрей

"Нужны были деньги на ремонт квартиры. Обратился в компанию MegaCredit, кредит оформили ребята быстро. в принципе условия неплохие. Мне все понравилось. Спасибо."

Ирина

Ирина

Відгук MegaCredit Перевірити відгук

"Надежный автоломбард, проверенный не только мной, но и моими знакомыми. Процесс получения кредита очень простой и прозрачный, никаких справок о доходах, кредитных историй и прочей бумажной волокиты."

Олег

Олег

Відгук MegaCredit Перевірити відгук

"Брал деньги в залог авто, условия хорошие"

Сергей

Сергей

водитель

"В связи со сложившимися жизненными ситуациями мне пришлось брать кредит под залог авто. Кредит получил без проблем в строк, как и договаривались. Во время кредита у меня были прострочки, ребята отнеслись лояльно. Советую, пользуйтесь."

Михайло

Михайло

бізнесмен

"Звернувся в MegaCredit, де можна заставити свій автомобіль і головне, що автомобіль залишався в мене. Роботою MegaCredit дуже задоволений."

Кредитний калькулятор

Місяць Платіж
1 200
2 200
3 200
4 200
5 200
6 200
Всього 1200
* Розрахунок зроблений виходячи з 3,9% в місяць, мінімальний термін кредитування 2 місяці

Корисно знати

Що робити, якщо шахраї оформили на вас кредит?
Що робити, якщо шахраї оформили на вас кредит?

Несподіваний дзвінок з банку. Вимога оплати кредиту, оформленого на ваше ім'я. Попередження і загрози. У цих ситуаціях приємного мало, але виникають вони досить часто із-за того, щ...

Детальніше
Де можна взяти кредит без офіційного працевлаштування?
Де можна взяти кредит без офіційного працевлаштування?

Кредит без офіційного працевлаштування в Україні вже не є проблемою, як це було раніше. Справа не тільки в тому, що зросла конкуренція на ринку кредитування. Збільшилася кількість ...

Детальніше
Допомога в отриманні кредиту
Допомога в отриманні кредиту

Вся історія зі зверненням в банк за грошовою сумою, всі подробиці цієї операції і її кінцевий результат не зникають безслідно, а зберігаються в Бюро Кредитних Історій, як ваше ...

Детальніше
Кредит з поганою кредитною історією та простроченням в Україні
Кредит з поганою кредитною історією та простроченням в Україні

Якщо ви коли-небудь брали кредит, і зверталися для цього в банк або мікрофінансову організацію, то вся інформація про проведені операції детально фіксується і зберігається, а п...

Детальніше
Мікрофінансові організації (МФО) – що це?
Мікрофінансові організації (МФО) – що це?

Взяти в борг 1000 гривень, а через 2 тижні, отримавши зарплату, повернути 1001? Саме такі привабливі умови пропонують мікрофінансові організації. МФО – це небанківські органі...

Детальніше
Позика та кредит – основні відмінності
Позика та кредит – основні відмінності

Іноді ритмічне життя від зарплати до зарплати повністю збивається через непередбачені витрати. Коли терміново потрібні гроші, допомога друзів і родичів виявляється вельми до речі. ...

Детальніше
Що таке кредитна історія і як її дізнатися
Що таке кредитна історія і як її дізнатися

Кредитна історія - це інформація про зобов'язання, пов'язані з кредитами. У ній детально розписано, яка фінансова організація видавала кредит, коли це було і в яких обсягах. Зафік...

Детальніше
Як правильно оцінити вартість автомобіля
Як правильно оцінити вартість автомобіля

Коли виникає необхідність у продажі машини, виникає питання - Як оцінити вартість авто? Єдиної системи визначення точної ціни вживаного ТЗ ще не придумано, в душі кожному власник...

Детальніше
Чи варто брати кредит під заставу автомобіля в банку?
Чи варто брати кредит під заставу автомобіля в банку?

Бувають в житті моменти, коли терміново потрібна велика сума грошей. Родичі чи знайомі не завжди можуть допомогти, не всі мають великі грошиі, а багато хто побоїться (обо не зможе)...

Детальніше
Кредит під заставу паспорта ТЗ (ПТС) – міфічний звір на українському ринку
Кредит під заставу паспорта ТЗ (ПТС) – міфічний звір на українському ринку

Позичальників, які бажають отримати значну суму коштів, хвилює питання - що ж таке кредит під паспорт ТЗ і як його оформити . Інтерес цей зрозумілий, адже при такому кредитуванні ...

Детальніше
Що буде з автоломбард в 2017? Прогнози експертів
Що буде з автоломбард в 2017? Прогнози експертів

Вперше, ломбард, який працює з автомобілями, був відкритий в США в п'ятдесятих роках. Потім такі послуги дісталися до Європи. В Україні автоломбарди функціонують тільки 10 років. О...

Детальніше
Всі статті

Контакти

Контакты

м. Київ, ул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00

info@megacredit.com.ua

+38 097 902 54 67
+38 073 ‎043 14 39
+38 099 373 05 48

Map MegaCredit

Контакти

м. Київ, ул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00
СБ-НД: вихідний

info@megacredit.com.ua

+38 097 902 54 67
+38 073 ‎043 14 39
+38 099 373 05 48