Автовикуп

Терміновий викуп автомобілів в будь-якому стані

  • Викуп авто за 30 хвилин

  • Гроші готівкою

  • Відсутність ризиків

авто
Марка вашого авто
Audi
BMW
Ford
Honda
Hyundai
Kia
Mazda
Mercedes-Benz
Mitsubishi
Nissan
Renault
Skoda
Toyota
Volkswagen
Модель
Рік
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
Двигун
Бензин
Дизель
Газ
Газ/бензин
Гібрид
Електро
Газ метан
Коробка
Ручна
Автомат
Тіптронік
Адаптивна
Варіатор

Щоб вигідно прокредитуватись
під заставу авто,
ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ!

У Мега Кредит варто звернутися тому, що:

Автовикуп у нас - це не прощання з автомобілем

Автовикуп у нас - це не прощання з автомобілем

                        

Отримайте гроші за авто і продовжуйте шукати покупця! Ми повернемо вам автомобіль, якщо протягом тижня Ви вирішите забрати його назад або продати кому-небудь дорожче.

Ви можете продовжити користуватися своїм авто!!!

Ви можете продовжити користуватися своїм авто!!!

                    

Якщо звернутися до послуги Автовикуп вас змусила термінова потреба в грошах, а не бажання його продати - скористайтеся можливістю отримати у нас кредит і продовжуйте користуватися своїм авто.

Об'єктивна, що не занижена, оцінка автомобіля

Об'єктивна, що не занижена, оцінка автомобіля

Наш оцінювач - професіонал, що враховує всі нюанси. Ми дорожимо своєю репутацією і заробляємо на потоці клієнтів, тому даємо максимальну вартість на викуп авто.

Юридично чистий автовикуп, відсутність ризиків

Юридично чистий автовикуп, відсутність ризиків

                        

Ви отримуєте готівку в повному обсязі без будь-яких затримок - відразу після підписання договору. Плюс 100% конфіденційність Ваших даних.

Викуп авто в будь-якому технічному стані

Викуп авто в будь-якому технічному стані

                        

Ми готові швидко і вигідно викупити авто всіх класів: і іноземних, і вітчизняних марок. Також пропонуємо автовикуп після ДТП, кредитних авто і комерційної техніки.

Допомагаємо у всіх питаннях купівлі-продажу

Допомагаємо у всіх питаннях купівлі-продажу

                        

Крім Автовикупу, у нас можна: підібрати авто за найнижчою ціною, обміняти Ваше авто на дорожче або дешевше авто, а також вирішити будь-які питання оформлення автомобілів.

Як відбувається викуп авто?

Експерти Мега Кредит прекрасно знають, що велика сума готівкою може знадобитися терміновоі у непідходящий для цього час. Тому ми оформимо ваш автомобіль в заставу швидко по ефективному алгоритму - без зволікань і зайвої паперової тяганини.

Залишити заявку

Терміновий викуп авто в києві від мега кредит (*)

Розмірковуєте про послугу швидкого автовикуп? Пропонуємо заповнити форму, щоб експерт Мега Кредит передзвонив вам і озвучив ринкову ціну вашого автотранспорту, пояснив нюанси договору про позику, розповів про гарантії для наших клієнтів, які обирають викуп авто. Це абсолютно безпечна операція, що не припускає будь-яких подальших дій. Ви завжди можете взяти паузу, щоб оцінити всі аспекти співпраці з нашою фінансовою компанією та вирішити, як скоро вам потрібна готівка, і зрозуміти, наскільки швидко за допомогою Мега Кредит ви вирішите свої фінансові труднощі. Всі ризики, пов'язані з оцінкою стану автомобіля і його можливим ремонтом, його безпекою та подальшим продажем ми візьмемо на себе. Довіра - ключовий аспект взаємодії нашої компанії з клієнтами. Ми працюємо чесно, платимо за автовикуп дорого і не задаємо зайвих запитань.

Марка вашого авто
Audi
BMW
Ford
Honda
Hyundai
Kia
Mazda
Mercedes-Benz
Mitsubishi
Nissan
Renault
Skoda
Toyota
Volkswagen
Модель
Рік
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
Двигун
Бензин
Дизель
Газ
Газ/бензин
Гібрид
Електро
Газ метан
Коробка
Ручна
Автомат
Тіптронік
Адаптивна
Варіатор
Автовикуп дорогих авто - одна з відмінних рис компанії MegaCredit.

Така послуга як автовикуп дорогих машин виникла не просто так. Багато автовласників, при продажі старих дорогих авто, стикаються з труднощами, тому що небагато компаній в Києві можуть дозволити собі викуп дорогих автомобілів преміум класу, а якщо і погоджуються - то пропонують обмін, виставлення на комісію або називають невисокі ціни, за які шкода віддавати автомобіль такого класу. Ми ж викупимо Ваш автомобіль дорого, швидко і безпечно!

Викуп дорогих машин виробляємо в терміновому порядку, з оформленням всіх документів.

Ми викуповуємо дорогі автомобілі, вартість яких перевищує 20000$ в той же день, коли Ви до нас звернулися. Верхньої межі не існує.

А вся покупка займає від 1 до 3 годин.

Автовикуп дорогих авто з MegaCredit - це юридично прозора операція з мінімумом турбот!

Чи потрібен Вам автовикуп після дтп ?

Самостійний продаж битого автомобіля в умовах міста Києва може виявитися досить непростим і неприємною завданням для багатьох автовласників.

В першу чергу, потрібно подбати про ремонт, вартість якого часто не окупається. А після ремонту затягується пошук покупця, якого зацікавила б купівля автомобіля після дтп.

Звичайно, є безліч контор, яких цікавить скупка битих авто, але надійність, якість сервісу і ціни, які вони пропонують - залишають бажати кращого.

Викуп авто після дтп - з MegaCredit це вигідно!

Від такої непередбаченої ситуації як автокатастрофа не застрахований ніхто - будь Ви професійним водієм, або новачком. Якщо з Вами трапився такий форс-мажор, не варто впадати у відчай! Головне - це Ваше життя, а з рештою - головне звернутися до надійної компанії, яка надає викуп аварійних машин не перший рік!

Компанія MegaCredit на ринку вже XX років. Ми пропонуємо не тільки автовикуп після дтп, ми забезпечуємо повний спектр австоуслуг, допомагаємо в усіх питаннях купівлі-продажу та оформлення автомобілів. Ми дорожимо своєю репутацією і клієнт для нас - перш за все.

Тому ми встановлюємо максимальну вартість при викупі, знижуючи свою одноразову прибуток, але істотно підвищуючи привабливість для клієнтів. Купівля займає від 1 до 3 годин і включає професійну оцінку і оформлення документів нашим юристом.

Якщо Ви хочете, щоб викуп автомобіля після ДТП зайняв якомога менше часу і не доставив зайвого клопоту - просто зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті!

Терміновий автовикуп бу авто в м.Київ з якісним сервісом!

Компанія MegaCredit займається Автовикуп б/у автомобілів всіх класів. Ми пропонуємо:

  • викуп старих авто вітчизняних та іноземних марок
  • викуп кредитних авто
  • викуп б/у машин, що побували в ДТП
  • викуп авто представницького класу, вартість яких перевищує 20000$
Де краще зробити викуп б/у машин ? У компанії з гарною репутацією!

Компанія MegaCredit вже XX років на ринку. Ми пропонуємо не тільки автовикуп бу авто, ми забезпечуємо повний спектр автопослуг і пропускаємо через себе великий потік клієнтів. Ми дорожимо своєю репутацією і прагнемо, щоб клієнт був завжди задоволений.

Як у нас це виходить? Ми встановлюємо максимально можливі ціни на викуп, знижуючи свою одноразову прибуток, але істотно підвищуючи привабливість для клієнтів. Купівля займає від 1 до 3 годин і включає професійну оцінку і оформлення документів нашим юристом. Все, що потрібно - зробити дзвінок або залишити заявку на сайті!

Автовикуп кредитних авто - позбавить чи від проблем?

В ситуації кризи, коли нелегко виплачувати відсотки по кредиту, найбільш прийнятним способом позбутися від банківських зобов'язань є автовикуп кредитних авто. Раніше безліч угод з купівлі автомобілів в г. Киев полягало саме на кредитній основі. Але тепер автокредитування стало вкрай невигідним, а позбутися його дуже складно.

На автомобілі, куплені в кредит, накладаються обмеження: до моменту погашення заборгованості ви не маєте права його продати.

Але є вихід - звернутися до компанії, яка займається викупом кредитних автомобілів. Щоб не потрапити до рук шарлатанів, при виборі компанії варто в першу чергу враховувати її авторитет на ринку, інакше ціни, які запропонують за автомобіль можуть виявитися просто смішними.

Якщо потрібен викуп авто в кредит - Ви потрапили за адресою!

Ми пропонуємо звернутися до нашої послуги викупу кредитних авто. Професійна команда MegaCredit забезпечує власнику позбавлення від кредиту і відшкодовує вартість транспортного засобу. Наші фахівці надають розгорнуту консультацію по кредитній ситуації кожному, хто до нас звернутися.

Компанія MegaCredit на ринку вже XX років. Ми пропонуємо викуп авто в кредиті, Автовикуп лізингових автомобілів, а також допомагаємо в усіх питаннях купівлі-продажу та оформлення автомобілів. Ми дорожимо своєю репутацією і клієнт для нас - перш за все.

Коли справа стосується такої ситуації як автовикуп авто в кредиті, ми оцінюємо автомобіль максимально високо, знижуючи свою одноразову прибуток, але істотно підвищуючи привабливість для клієнтів. Вся покупка нами автомобіля займає від 1 до 3 годин і включає юридичну консультацію і оформлення документів нашим юристом.

Все, що потрібно - просто зателефонувати нам або залишити заявку на сайті!

Викуп комерційних автомобілів - як без клопоту продати транспорт, який використовувався для бізнесу?

В разі, якщо Вам необхідно в найкоротші терміни відновити автопарк або продати транспорт комерційного призначення, вам знадобиться терміновий автовикуп комерційного транспорту. Банки, на жаль, не справляються з таким завданням швидко: бюрократизм і паперова тяганина для них неминуча.

Крім цього, не секрет, що такий транспорт має свою специфіку і вельми складно здійснити його продаж в Києві вигідно: вартість необхідного ремонту і ціни на викуп можуть не окупитися.

Самостійний продаж битого автомобіля в умовах міста Києва може виявитися досить непростим і неприємною завданням для багатьох автовласників.

Тому в такій ситуації варто звернутися до організацій, які цілеспрямовано займаються викупом комерційних авто.

Автовикуп комерційного транспорту в MegaCredit - це просто і надійно!

Наша компанія пропонує автовикуп будь-якого комерційного транспорту, включаючи послуги викупу вантажних автомобілів, Автовикуп сільськогосподарських авто і викуп будівельних авто.

MegaCredit бере на себе повне оформлення документів і оцінку стану автомобіля. У нас працюють професіонали, ми на ринку далеко не перший рік і дорожимо заробленої репутацією. Клієнт для нас - перш за все і ми завжди йдемо йому на зустріч! Вся покупка займе всього один день: просто зателефонуйте або залиште заявку!

Проблеми з закордонним автомобілем? Допоможе автовикуп нерозмитнених авто в MegaCredit!

З метою економії, багато автомобілістів ввозять машини з-за кордону, але українське законодавство робить розмитнення авто вельми непростим завданням. На кордоні це питання може взагалі не вирішитися, чи ж вартість розмитнення просто не окупить ціни автомобіля.

Якщо Ви зіткнулися з такою проблемою, то немає сенсу втрачати гроші: багато компаній здійснюють викуп нерозмитнених автомобілів. Головне - не потрапити в халепу і не дозволити недобросовісним організаціям нажитися на Вашій ситуації.

Швидкий і вигідний викуп нерозмитнених авто в Києві .

Компанія MegaCredit пропонує строковий і надійний автовикуп нерозмитнених авто. Ми беремо всі паперові питання на себе, а Ви отримаєте гідну винагороду за автомобіль, позбавивши себе від зайвих грошових і часових тяжб.

Компанія MegaCredit на ринку вже не перший рік і ми дорожимо заробленої репутацією. Ми викупимо нерозмитнене авто безпосередньо в день Вашого звернення на юридично прозорій основі.

Останні видачі

Детальніше

Остання видача

Audi A6

Audi A6

Сума позики

$ 35 000

Рік випуску: 2016
Пробіг: 16 000 км
Двигун: 2.8, бензин
КПП: Автомат
Детальніше

Остання видача

Toyota 4runner

Toyota 4runner

Сума позики

$ 6390

Рік випуску: 2006
Двигун: 4.6, бензин
КПП: Автомат
Детальніше

Остання видача

Toyota Camry

Toyota Camry

Сума позики

$ 3 600

Рік випуску: 2014
Пробіг: 14 000 км
Двигун: 3.5, бензин
КПП: Автомат
Детальніше

Остання видача

KIA Carens

KIA Carens

Сума позики

$ 5 200

Рік випуску: 2014
Пробіг: 6500 км
Двигун: 1.7, Дизель
КПП: Автомат (Передній привід)
Детальніше

Остання видача

Daewoo Lanos

Daewoo Lanos

Сума позики

$ 1200

Рік випуску: 2006
Пробіг: 200 000 км
Двигун: 1.5, газ/бензин
КПП: Механіка
Детальніше

Остання видача

BMW 745i

BMW 745i

Сума позики

$ 4300

Рік випуску: 2004
Пробіг: 250 000 км
Двигун: 4.5, бензин
КПП: Автомат
Детальніше

Остання видача

Nissan Navarra

Nissan Navarra

Сума позики

$ 3500

Рік випуску: 2008
Двигун: 2.5, дизель
КПП: Автомат
Детальніше

Остання видача

Range Rover

Range Rover

Сума позики

$ 14 600

Рік випуску: 2010
Пробіг: 89 000 км
Двигун: 5.0, бензин
КПП: Автомат (Полный привод)
Детальніше

Остання видача

BMW 318i

BMW 318i

Сума позики

$ 3190

Рік випуску: 2008
Пробіг: 180 000 км
Двигун: 1.8, бензин
КПП: Механіка
Детальніше

Остання видача

Nissan Qashkai

Nissan Qashkai

Сума позики

$ 9 500

Рік випуску: 2014
Пробіг: 49 000 км
Двигун: 1.6, дизель
КПП: Автомат (Передній привід)
Безкоштовна консультація фахівця

Відгуки наших клієнтів

Денис

Денис

"Cработали четко, выдавали деньги полтора часа. Обратно закрывал 5 минут. Все супер, все хорошо, рекомендую."

Владислав

Владислав

Відгук MegaCredit Перевірити відгук

"Здесь очень удобные условия, нет необходимости оставлять автомобиль в ломбарде, есть возможность взять отсрочку платежа и погасить задолженность полностью позже. Очень приятный персонал, доступно все объясняет."

Иван

Иван

"Брал в MegaCredit кредит под залог автомобиля. Очень гибкие и хорошие условия."

Виталий

Виталий

"Все проходит в обстановке доверия и взаимного понимания, а ведь это не мало важно, когда срочно нужны деньги."

Александр

Александр

Відгук MegaCredit Перевірити відгук

"Вся процедура оформления кредита прозрачная и легкая, не надо никаких лишних бумажек и подписей. Отличный персонал, консультирует корректно и вежливо по любому интересующему вопросу."

Сергей

Сергей

Відгук MegaCredit Перевірити відгук

"Честная организация, в этом убедился лично. Все условия созданы в отношении клиента, есть возможность взять отсрочку. В общем, мне помогли, я благодарен!"

Андрей

Андрей

"Нужны были деньги на ремонт квартиры. Обратился в компанию MegaCredit, кредит оформили ребята быстро. в принципе условия неплохие. Мне все понравилось. Спасибо."

Ирина

Ирина

Відгук MegaCredit Перевірити відгук

"Надежный автоломбард, проверенный не только мной, но и моими знакомыми. Процесс получения кредита очень простой и прозрачный, никаких справок о доходах, кредитных историй и прочей бумажной волокиты."

Олег

Олег

Відгук MegaCredit Перевірити відгук

"Брал деньги в залог авто, условия хорошие"

Сергей

Сергей

водитель

"В связи со сложившимися жизненными ситуациями мне пришлось брать кредит под залог авто. Кредит получил без проблем в строк, как и договаривались. Во время кредита у меня были прострочки, ребята отнеслись лояльно. Советую, пользуйтесь."

Михайло

Михайло

бізнесмен

"Звернувся в MegaCredit, де можна заставити свій автомобіль і головне, що автомобіль залишався в мене. Роботою MegaCredit дуже задоволений."

Корисно знати

Як отримати швидку позику без відмови?
Як отримати швидку позику без відмови?

В Україні немає нестачі в мікрофінансових організаціях, де можна взяти гроші в позику: їх кількість впритул підійшла до 700. Вони дійсно виручають в непередбачених ситуаціях і лоял...

Детальніше
Як взяти гроші в кредит?
Як взяти гроші в кредит?

Іноді звичне життя від зарплати до зарплати різко збивається: виникають ситуації, коли терміново потрібні гроші. Оплатити навчання, купити машину, побутову техніку або меблі, виїха...

Детальніше
Як правильно писати розписку
Як правильно писати розписку

Коли йдете за кредитом в банк або мікрофінансову організацію, там складається кредитний договір, що підтверджує законність угоди. А якщо берете в борг гроші у фізичної особи - потр...

Детальніше
Як отримати кредит на квартиру без початкового внеску?
Як отримати кредит на квартиру без початкового внеску?

Накопичити гроші на покупку квартири - справа важка і довга. Але ті, хто має можливість чекати і одночасно зберігати, опиняються у виграші з усіх боків: вони нічого не переплачують...

Детальніше
Як взяти кредит для відкриття та розвитку бізнесу?
Як взяти кредит для відкриття та розвитку бізнесу?

Всі підприємці, що запускають свою справу, стикаються з гострою необхідністю стартового капіталу. Він піде на оренду приміщення, підбір персоналу, їх навчання та оплату праці. Крім...

Детальніше
Приватний кредит
Приватний кредит

Зважившись взяти кредит у приватної особи, потрібно добре знати: за якою схемою він надається і погашається; хто виступає в ролі кредитора; як убезпечити себе від можливих ризи...

Детальніше
Що робити, якщо шахраї оформили на вас кредит?
Що робити, якщо шахраї оформили на вас кредит?

Несподіваний дзвінок з банку. Вимога оплати кредиту, оформленого на ваше ім'я. Попередження і загрози. У цих ситуаціях приємного мало, але виникають вони досить часто із-за того, щ...

Детальніше
Де можна взяти кредит без офіційного працевлаштування?
Де можна взяти кредит без офіційного працевлаштування?

Кредит без офіційного працевлаштування в Україні вже не є проблемою, як це було раніше. Справа не тільки в тому, що зросла конкуренція на ринку кредитування. Збільшилася кількість ...

Детальніше
Допомога в отриманні кредиту
Допомога в отриманні кредиту

Вся історія зі зверненням в банк за грошовою сумою, всі подробиці цієї операції і її кінцевий результат не зникають безслідно, а зберігаються в Бюро Кредитних Історій, як ваше ...

Детальніше
Кредит з поганою кредитною історією та простроченням в Україні
Кредит з поганою кредитною історією та простроченням в Україні

Якщо ви коли-небудь брали кредит, і зверталися для цього в банк або мікрофінансову організацію, то вся інформація про проведені операції детально фіксується і зберігається, а п...

Детальніше
Мікрофінансові організації (МФО) – що це?
Мікрофінансові організації (МФО) – що це?

Взяти в борг 1000 гривень, а через 2 тижні, отримавши зарплату, повернути 1001? Саме такі привабливі умови пропонують мікрофінансові організації. МФО – це небанківські органі...

Детальніше
Всі статті

Залишились питання стосовно викупу авто?

Залиште заявку і наш фахівець зв'яжеться з вами
і відповість на всі питання

Приймаємо заявки в режимі 24/7

Контакти

Контакты

м. Київ, ул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00

info@megacredit.com.ua

+38 097 902 54 67
+38 073 ‎043 14 39
+38 099 373 05 48

Map MegaCredit

Контакти

м. Київ, ул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00
СБ-НД: вихідний

info@megacredit.com.ua

+38 097 902 54 67
+38 073 ‎043 14 39
+38 099 373 05 48