Відправити заявку Дзвонити
Київ
ua
ru
ua
097 902-54-67
Головна
Блог
5 поширених міфів про автоломбарди

5 поширених міфів про автоломбарди

5 поширених міфів про автоломбарди

Суть послуг автомобільних ломбардів, нашого в тому числі, – видача термінового і оптимального кредиту під заставу транспортного засобу. Таке кредитування давно популярне за кордоном і стає все більш поширеним у нас. Це непогана альтернатива банкам в ситуації, коли зовсім не до збору довідок та очікування тривалих банківських рішень. В Україні багато хто має хибні уявлення щодо послуг автоломбардів і все ще з обережністю поглядають на таку можливість, не довіряючи очевидним перевагам.

Ми підготували для Вас тлумачення поширених, абсолютно необґрунтованих, міфів про такі послуги:

 

Міф 1. Чи законні автоломбарди в Україні?

Найбільш поширена помилкова думка  про ломбарди  – це побоювання, ніби вони функціонують поза законом. Це зовсім не так! Автоломбард і його діяльність є абсолютно законними і знаходяться під контролем державних органів, що реєструється законодавчими нормами і повіряється свідоцтвом про реєстрацію фінансової установи. А основним правовим актом, що регулює надання таких послуг, є Положення № 3981 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг».

 

Міф 2. Безпека автомобіля

Варто уточнити, що коли людина передає свою машину в ломбард, останній зобов’язується утримувати її в повній цілосності. З цією метою автоломбарди забезпечені власною, що цілодобово охороняється, стоянкою. Також позичальники часто переживають, що працівники ломбардів можуть використовувати їх автомобіль у власних цілях. Можемо запевнити Вас, що це абсолютно виключено: автомобілі знаходяться в повній недоторканності, так як саме в цьому полягає робота співробітників. Більш того, на випадок форс-мажорів, під час укладання угоди, ломбард безкоштовно страхує ваше авто.

 

Міф 3. Сильно завищена процентна ставка.

Така думка безпідставна. У разі, коли позичальник бере кредит під заставу автомобіля, відсотки залежать від виду застави та заставного транспорту. Вони дійсно можуть бути вище банківських з кількох причин:

  • Банки найчастіше встановлюють непрозорі заявлені ставки по кредитах. Особливо в разі заставних пропозицій;
  • Автоломбард – навпаки, працює без прихованих комісій та платежів, включаючи страхування КАСКО;
  • Автозастава екстрений і оформляється на короткий період.

 

Міф 4. Основне завдання ломбарду – збагатитися на скрутному становищі людей .

Багато хто розглядає терміновий позику в автоломбарді як спосіб збагатитися на біді клієнта і вважають, що такі установи прагнуть заволодіти їхнім автомобілем, а потім ускладнювати його викуп назад. Але це абсурд. Успіх автоломбарду і розмір прибутку прямо пов’язаний з його досвідом, репутацією і авторитетом. Основним джерелом доходів виступають відсотки з узятих застав. Природно, ломбарди зацікавлені забезпечувати високу надійність і якість послуг: кількість задоволених клієнтів має зростати, і бізнес разом з ними. Кращий маркетинг для ломбардів – це позитивні відгуки клієнтів. Ломбарди в принципі не зацікавлені продавати Ваш автомобіль. Це набагато затратніше, ніж стабільне зняття відсотків. Чого тільки будуть коштувати зусилля і кошти, витрачені на рекламу, стоянку і передпродажні підготовки.

Міф 5. Якщо прострочити повернення кредиту – з машиною можна попрощатися.

Існує помилкове уявлення, ніби якщо навіть мінімально запізнитися з поверненням грошей, то авто ломбард тут же заволодіє Вашим майном. Цього не станеться, тому що за законом у цьому випадку починається пільговий період. Протягом місяця ломбард чисто юридично не продасть заставний автомобіль і не вдаватиметься до жодних маніпуляцій: не збільшить процентну ставку, не погіршить умови охорони і не зажадає додаткових плат. Протягом цього періоду ломбард очікує появи власника. Після закінчення місяця, кредитна установа має право зафіксувати заставне майно як на незатребувана. Тепер можливе нарахування штрафів за прострочення, які повинні бути детально прописані в заставному договорі. Проте, така ситуація несприятлива і для ломбарду і будь-яка солідна компанія знайде спосіб, щоб позичальник повернув гроші і повернув свій автомобіль. Тільки, якщо власник недоступний протягом встановленого часу, автоломбард користується своїм правом на продаж застави на аукціоні.

в Україні

MegaCredit Автоломбард

Контакти

м. Київ, вул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00

СБ-НД: вихідний

Хочете ми пояснимо як проїхати?

Мова сайту