Відправити заявку Дзвонити
Київ
ua
ru
ua
097 902-54-67
Головна
Блог
Авто під заставу. Як не залишитися без коліс?

Авто під заставу. Як не залишитися без коліс?

Авто під заставу. Як не залишитися без коліс?

У житті часто бувають труднощі, і розраховувати при цьому доводиться тільки на себе. Іноді трапляється так, що гроші потрібні терміново, але взяти їх абсолютно ніде. Сьогодні існує безліч фірм, що дають кредити під заставу автомобіля – автоломбардів. До послуг таких компаній щороку вдається все більше людей. Але щоб убезпечити себе, потрібно дещо знати про те, як працюють ці фірми.

 

Хто видає кредити під заставу авто в Україні?

Прийомом авто під заставу займаються лише спеціальні ломбарди. У звичайному ви ніяк не зможете залишити машину – у вас не приймуть її, тому що в штаті немає фахівця, здатного правильно оцінити вартість об’єкта застави. Також у них навряд чи є спеціальна стоянка, де автомобіль можна було б зберігати.

Якщо мова йде про заставу автомобіля, то в справі, швидше за все, будуть фігурувати великі суми. Питання залишення авто під заставу досить специфічні, і знаходяться в компетенції особливих автомобільних ломбардів. Оформлення документів в такому закладі не займає багато часу, не дивлячись на суму, яку ви можете отримати. Після огляду та оцінки авто вже через кілька годин гроші і документи будуть у вас на руках.

 

Процедура застави автомобіля в 2022 році

Припустимо, ви вирішили закласти свій автомобіль в автоломбарді, і прийшли в цю компанію. У вас в руках повинні бути такі документи:

  • ваш паспорт;
  • техпаспорт на автомобіль;
  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;
  • страховий поліс.

Цих документів буде достатньо для отримання грошей під заставу. Ніколи у вас не візьмуть в заставу автомобіль, за який ще не виплачений кредит. Також в офісі компанії подають запит до правоохоронних органів, щоб з’ясувати, чи не викрадений даний автомобіль.

У ломбардах працюють професійні оцінювачі, тому якщо ваша машина не в дуже хорошому стані, її у вас можуть не прийняти, тому що жодна поважаюча себе фірма не стане давати гроші за авто, яке вона, в разі неповернення коштів, не зможе продати.

 

 На яку суму дають кредит під заставу авто в Україні в 2022 році?

Коли ви здаєте автомобіль на короткий термін, відсотки покладаються вище, ніж якби ви брали позику на тривалий час. На короткий час вам можуть запропонувати нараховувати відсотки подобово. Ломбарду це буде вигідно, а ось вам – вже в залежності від ситуації і альтернативних варіантів. Але якщо брати гроші в заставу на більш довгий час, процентна ставка може скоротитися до 0,2 або 0,3 відсотка. Така цифра може здатися високою, але подивіться на банківські ставки за строковими кредитами, і ви зрозумієте, що не така вже це нереальна сума.

Щоб не попастися на вудки власників автоломбарду, завжди уважно читайте договір, який вам пропонують підписати. Акцентуйтеся на кожну дрібницю, інакше вам, можливо, доведеться переплатити або ж взагалі залишитися без машини. Часто ці «каверзні» умови стосуються затримок по виплатам.

Однак плюси застави в такому ломбарді очевидні – ви можете отримати досить велику суму в досить короткі терміни і з мінімумом документів.

Про деякі плюси даного типу організацій вголос говорити не прийнято, тому що деякі угоди заборонені в нашій країні по закону. Мова, звичайно ж, йде про кредит в доларах або євро. Подібні угоди в фінансовому плані краще, враховуючи нинішній курс, причому часто вони вигідні як фірмі, так і споживачеві. У банках і обмінних організаціях на руки ви можете отримати лише строго певну суму в доларах, так що такі підпільні операції часто рятують становище. Не тішить лише той факт, що повернення коштів з вас зажадають в тій же валюті.

Сума, яку ви можете отримати в автоломбарді, звичайно ж, залежить від вартості самої машини. Оцінювач оглядає її і каже, яка приблизно ринкова ціна авто.

Як правило, за середній автомобіль після 2000 років, не надто старий і без серйозних поломок можна отримати 30-40% від того, скільки він буде коштувати на авторинку. Якщо автомобілю не більше трьох років, варто розраховувати на 60-70 відсотків, ну а за зовсім новий і без неполадок автомобіль може надійти пропозиція аж до 90% від його ціни на ринку.

З автоломбарду пов’язані і деякі нюанси. Наприклад, практично в усіх є мінімальна регламентована сума видачі під заставу авто. Зазвичай вона становить 5-10 тис. Грн. Термін кредиту, як правило, менш шести місяців.

Таким чином, автоломбард – дуже зручний спосіб швидко отримати гроші в кредит, але і повернути їх теж бажано в короткий термін, що б не переплачувати.

Автоломбард в Києві MegaCredit допоможе оформити кредит під заставу авто. Ознайомившись з усіма деталями можна на сайті.

Ознайомитись з деталями видачі кредитів під заставу автомобіля можна на відповідній сторінці на сайті - Автоломбард в Одесі

MegaCredit Автоломбард

Контакти

м. Київ, вул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00

СБ-НД: вихідний

Хочете ми пояснимо як проїхати?

Мова сайту