Відправити заявку Дзвонити
Київ
ua
ru
ua
097 902-54-67
Головна
Блог
Автоломбард для юридичних осіб

Автоломбард для юридичних осіб


Автоломбард для юридичних осіб

На розвиток бізнесу необхідні гроші. Однак фінансові організації неохоче співпрацюють з юридичними особами, які тільки недавно вийшли на ринок, мають невеликий дохід або сильно закредитовані. Тому отримати класичний кредит проблематично. Щоб підвищити шанс схвалення заявки, можна звернутися в Автоломбард для юридичних осіб. Надати гроші в борг організації готова компанія MegaCredit.


Отримання позики під заставу авто: різниця процедури для юридичних і фізичних осіб

Взяти гроші під заставу транспортного засобу можуть як фізичні, так і юридичні особи. Умови використання пропозиції схожі. Протягом терміну кредитування на авто накладають обтяження. Воно виступає гарантією своєчасного закриття зобов'язань. Для фінансової організації така угода безпечніша, тому компанія знижує відсоткову ставку і надає пільгові умови кредитування.

Однак відмінності все ж існують. До фізичних і юридичних осіб пред'являють різні вимоги. Якщо заявку подає громадянин, звертають увагу на наявність працевлаштування, вік, місце проживання, наявність дітей і фінансовий добробут в цілому. Якщо видають кредит юр особі під заставу авто, до уваги беруть період присутності на ринку, розмір річного обороту, результати економічної діяльності.

Різниться список документів. Щоб взяти кредит юридичним особам під заставу автомобіля, потрібно зібрати більше паперів.


Інструкція з отримання кредиту під заставу авто для юридичних осіб в Україні

Якщо організація планує звернутися в автоломбард, робота з юридичними особами буде вестися тільки в разі відповідності вимогам. Компанія MegaCredit лояльно ставиться до потенційних клієнтів. Машину приймуть в якості застави, якщо вона не перебуває в обтяженні і належить організації по праву власності. Передати автомобіль, який знаходиться в лізингу, не можна. Потім належить діяти за наступною схемою:

 1. Зібрати пакет документів. Щоб отримати кредит організації під заставу авто, в перелік потрібно включити папери на машину і позичальника. Якщо за грошовими коштами звертається представник компанії, який не має права отримувати позики від її імені, додатково необхідна довіреність.
 2. Подати заявку через офіційний сайт MegaCredit або під час особистого відвідування. Звернутися через інтернет можна цілодобово. Відповідь буде надана в найближчий робочий день.
 3. Дочекатися розгляду заявки. звернення клієнтів розглядають швидко.
 4. Якщо заявку на кредит під заставу авто для юридичних осіб схвалили, належить підписати договір. Угода регламентує взаємодію між автоломбардом і клієнтом. У документі прописуються умови, на яких будуть надані гроші в борг.
 5. Отримати суму. кошти можуть зарахувати на розрахунковий рахунок.

Якщо отримано кредит, бізнес авто можна продовжувати використовувати. Кредитор машину не вилучає. Транспортний засіб буде перебувати в обтяженні до повного розрахунку за зобов'язаннями.


Перелік документів, які будуть потрібні для отримання грошей в борг

Кредит під заставу автомобіля для юридичних осіб буде надано, якщо заявник документально підтвердить відповідність вимогам. Для оформлення необхідно:

 • Установча документація організації;
 • Виписка з ЕГРЮЛ;
 • Паперу на транспортний засіб;
 • Реєстраційна документація.

Уточнити список можна під час попередньої консультації.

Вивчаючи техпаспорт машини, кредитор зверне увагу на вік автомобіля. Він не повинен бути більше 15 років. Додатково машина повинна бути офіційно зареєстрована на юридичну особу і поставлена на облік.


кредит для бізнесу під заставу авто

Додаткові особливості автокредитування

Якщо надається кредит бізнесу під заставу автомобіля, клієнт повинен своєчасно проводити розрахунок. Якщо є можливість, дозволено дострокове погашення позики. Комісія та штрафні санкції не передбачені.

В якості об'єкта застави може виступати як Легковий, так і вантажний автомобіль. Кредитор може погодитися прийняти в якості забезпечення Водний транспорт, будівельну, спеціальну техніку, мотоцикли.

Якщо особа хоче отримати кредит для бізнесу під заставу автомобіля, фінансова організація може не звернути увагу на наявність прострочень за попередніми зобов'язаннями і зіпсовану кредитну історію. Надання забезпечення дає кредитору додаткові гарантії. Тому організації охочіше співпрацюють з позичальником.


Підготовка договору позики для юридичної особи

Якщо кредитується бізнес, видача позик під заставу авто передбачає оформлення договору, який буде відрізнятися від стандартної угоди. Це обумовлено специфікою співпраці. Відрізняються реквізити, які будуть вказані в договорі. в Угоді фіксують:

 • Повна назва компанія, що бере участь в Угоді;
 • Відомості про кредитора;
 • Юридична адреса організації;
 • ІПН і ОГРН.

інші положення документа фактично не відрізняються від класичних. У договорі фіксуються права та обов'язки сторін, відображаються відомості про автомобіль, який виступає в якості предмета позики. Окрему увагу приділяють строкам закриття зобов'язань і порядку внесення платежів. Звичайний договір доповнюється графіком розрахунку по кредиту.

В окремий розділ вносять санкції, які можуть бути застосовані щодо порушників умов Угоди. На компанію можуть накласти штрафи. Якщо виникли тривалі прострочення, допустима конфіскація автомобіля з подальшою реалізацією. Тому потрібно уважно ставитися до умов Угоди. Дотримання термінів внесення платежів дозволить з комфортом використовувати кредит для бізнесу під заставу авто.

Зазвичай договір складає кредитор. Позичальникові надають угоду для ознайомлення. Потім представник юридичної особи повинен підписати папір. Так він підтверджує, що згоден з усіма положеннями документа.

Автоломбард в Києві MegaCredit допоможе оформити кредит під заставу авто. Ознайомившись з усіма деталями можна на сайті.

Ознайомитись з деталями видачі кредитів під заставу автомобіля можна на відповідній сторінці на сайті - Автоломбард в Одесі

MegaCredit Автоломбард

Контакти

м. Київ, вул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00

СБ-НД: вихідний

Хочете ми пояснимо як проїхати?

Мова сайту