Відправити заявку Дзвонити
Київ
ua
ru
ua
097 902-54-67
Головна
Блог
Автозастава. Безпека клієнта та його автомобіля

Автозастава. Безпека клієнта та його автомобіля

Автозастава. Безпека клієнта та його автомобіля

При виникненні фінансових проблем, багато хто вдається до допомоги банківських кредитних установ. В цілому, це раціональне рішення, але отримання кредиту в банку тягне за собою істотні витрати Вашого часу та сил. Ви збираєте важкий пакет документів і очікуєте результату розгляду своєї заявки. Якщо позику потрібно отримати терміново, має сенс звернутися в ломбард і оформити кредит під заставу майна, що, крім економії часу, має ряд інших переваг.

У нинішній час найбільш популярним видом кредитної установи стають автоломбарди. Навіть в разі гострої необхідності грошей, ніхто, звичайно, не хоче залишатися без своєї робочої конячки. Чорна смуга пройде, і виникне необхідність купівлі нового автомобіля, на що піде більше часу і зусиль, ніж на сплату заставної суми.

 

Чи небезпечно звертатися за грошима в автоломбард?

Якщо Ви хочете вперше скористатися такими послугами, Ви можете уявити, ніби ломбард – це сучасний аналог заможного лихваря, у якого одна єдина задача – збагатитися на людях, які опинилися в скрутному становищі. Але, насправді, сьогоднішні кредитори істотно просунулися вперед. Автоломбард – це, звичайно ж, комерційна організація і основною своєю метою має одержання прибутку. Але діяльність таких компаній знаходиться під жорстким контролем державних органів, тому передаючи туди своє майно, можна не хвилюватися про його збереження. Ваш автомобіль буде куди в більшій безпеці, ніж у Вас у дворі: надійні автоломбарди обов’язково мають свою закриту, цілодобово охороняється, стоянку. Крім цього, вагомою гарантією виступає той факт, що при укладанні угоди ломбард безкоштовно страхує Ваш транспорт.

Залишивши свій автомобіль в заставу, за Вами завжди залишається право викупити його на умовах кредитного договору. Ломбарди працюють з клієнтами відкрито, без різноманітних прихованих платежів і комісій. Співробітники автоломбарду зацікавлені в збереження Вашого майна навіть куди більше, ніж Ви самі.

Єдина важлива умова, яку потрібно дотримувати – своєчасне виплата за фінансовими зобов’язаннями позики.

 

Репутація і зростаюча кількість клієнтів – головна мета ломбарду!

Знову-таки, багато хто вважає, що мета автоломбарду – заволодіти автомобілем позичальника, а потім ускладнювати його повернення власникові. Але це не так. Прибуток визначається репутацією і авторитетом ломбарду на ринку. Основне джерело доходу ломбардів – відсотки, які клієнт платить за взяті гроші під заставу. Надійні компанії прагнуть забезпечувати хороший сервіс: оборот клієнтів збільшується, бізнес процвітає.

Правда в тому, що реалізовувати Ваш автомобіль куди складніше, ніж отримати виплату відсотків. Тому що це вимагає таких додаткових витрат як: реклама, місце і охорона на стоянці,передпродажна тяганина

 

Що буде, якщо не повернути гроші в строк?

Існує думка, що якщо взяти в ломбарді кредит і не повернути вчасно, то про машину можна забути, але це далеко не завжди так. Солідний  авто ломбард обов’язково йде на зустріч клієнтові і його автомобілю, і дає можливість продовжити договір. Якщо організація дорожить своїм авторитетом, вона в будь-якому випадку знайде варіант, щоб клієнт повернув гроші і отримав назад свій автомобіль.

Зазвичай, після закінчення заставного терміну в ломбардах відкривається пільговий період, протягом якого ломбард не має права продавати заставне транспортний засіб. У більшості випадків, цей період становить місяць. У цей період ломбард також не може збільшити процентну ставку, погіршити умови зберігання або зажадати плату за зберігання.

З огляду на все вищесказане, зовсім не варто боятися послуг автоломбарду. Звичайно, потрібно переконатися, що організація, в яку Ви звернулися, легальна і що їй можна довіряти. Природно, популярні, авторитетні ломбарди, можуть мати процентні ставки трохи вище, ніж у нових компаній. І, бажаючи заощадити, багато хто може звернутися в невідому організацію. У такому випадку слід обов’язково ознайомитися зі свідоцтвом про реєстрацію даної установи та договором на страхування.

Звичайно, завжди будуть люди, які такому виду кредитування, як ломбарди – довіряти не стануть. Але в той же час, чисельні наші клієнти вже оцінили зручність отримання кредиту таким шляхом. Головне – вибрати таку компанію, якій можна довіряти!

MegaCredit Автоломбард

Контакти

м. Київ, вул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00

СБ-НД: вихідний

Хочете ми пояснимо як проїхати?

Мова сайту