Що буде з автоломбард в 2017? Прогнози експертів

Що буде з автоломбард в 2017? Прогнози експертів

Вперше, ломбард, який працює з автомобілями, був відкритий в США в п'ятдесятих роках. Потім такі послуги дісталися до Європи. В Україні автоломбарди функціонують тільки 10 років. Останнім часом вони особливо популярні і знайти подібні компанії не представляє складності.

Про те, що будуть представляти собою автоломбарди в 2017 році, про нинішній і майбутньому даного виду організацій і правових аспектах - поговоримо з Артемом Голя, директором компанії MegaCredit.

Чи збільшиться ринок автоломбардів в 2017 році?

Звичайно ж, ринок автоломбардів в Україні буде розвиватися, так як є численні поліпшення законодавства з даного питання. У свою чергу експерти, на підставі даних Нацкомфінпослуг, прогнозують, що за 2017 рік цей сегмент виросте на 20%.

Які правові проблеми сегмента?

Сьогодні, коли людина звертається в автоломбард — він може потрапити на білих, сірих або чорних гравців. Загальна кількість фінансових установ, які працюють у формі ломбардів - близько 500. У їх числі близько 70 компаній - працюють по "сірому", тобто видають гроші від імені інших кредитних компаній або функціонують як кредитних брокерів.

Кількість "чорних" брокерів, які займаються видачею кредитів під авто, визначити дуже складно. Зараз близько 60-80 псевдоорганізацій, які називаються ломбардами і надають людям різні кредити.

Чому варто звертатися до «білого» автоломбард? Як його визначити?

Оцінка предмета застави та розрахунок платежів по кредиту

Взяти кредит без банку - реально і швидко. Якщо для отримання грошей в ломбарді ви маєте право і готові закласти свій автомобіль, але хочете попередньо дізнатися суму кредитних коштів і схему погашення боргу - заповніть цю форму. Для нас не важливий ваш попередній досвід кредитування, для отримання грошей в нашому автоломбарді не потрібне офіційне підтвердження про ваші доходи, ви можете навіть не бути працевлаштованим, присутність дружини / чоловіка для отримання позики в Мега Кредит також не обов'язкове. Так-так, у нас той самий кредит без довідок - Київ і вся Україна вже давно практикують такий вид позики, коли можна взяти досить велику суму готівкою в кредит, причому отримати гроші швидко.

Прикріпити фото предмета

Якщо ви звернетеся до зареєстрованої організації, це гарантує, що ваш автомобіль буде в 100% безпеки. "Білі" авто ломбарди зобов'язані оформляти угоду від імені компанії за офіційним договором, а не від фіз. особи. Також у офіційного установи, як правило, немає штрафних санкцій, а умови угоди прозорі. Такі фірми завжди дбають, щоб авто було в безпеці, чого не роблять інші. А саме, вони забезпечують стоянку, страховку, консультацію юриста.

У нашої фірми були випадки, коли клієнти невдало залишили заставу у приватних осіб, а до нас зверталися, щоб ми перекредитували їх. Зазвичай зберігаються автомобілі у таких "компаній" в якомусь захаращеному гаражі. Тому обов'язково приділіть трохи часу, щоб порівняти кілька гравців на ринку, а при здійсненні угоди перевірте всі документи.

Коментарі
  • OlgainveS 16.01.2018, 15:50

    Я тут новенькая, как дела?

Написати коментар
MegaCredit Автоломбард

Контакти

Контакты

м. Київ, ул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00

info@megacredit.com.ua

+38 097 902 54 67
+38 073 ‎043 14 39
+38 099 373 05 48

Map MegaCredit

Контакти

м. Київ, ул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00
СБ-НД: вихідний

info@megacredit.com.ua

+38 097 902 54 67
+38 073 ‎043 14 39
+38 099 373 05 48