Відправити заявку Дзвонити
Київ
ua
ru
ua
097 902-54-67
Головна
Блог
Де можна взяти кредит без офіційного працевлаштування?

Де можна взяти кредит без офіційного працевлаштування?


Де можна взяти кредит без офіційного працевлаштування?

Кредит без офіційного працевлаштування в Україні вже не є проблемою, як це було раніше. Справа не тільки в тому, що зросла конкуренція на ринку кредитування. Збільшилася кількість людей, які заробляють віддалено. Вони цілком можуть виплачувати суму по кредиту, хоча юридично вважаються безробітними. Тому не тільки мікрофінансові організації, а й банки стали пропонувати кредитні продукти, привабливі для позичальників без довідки з місця роботи.

Кредит в банку можуть взяти ті, хто готовий надати необхідний пакет документів. Тут крім паспорта та ІПН велику роль відіграють документи, що підтверджують вашу платоспроможність. Навіть якщо немає офіційної роботи, банк влаштують і інші джерела доходу: інвестиції з вкладів, авторські гонорари на постійній основі, здача квартири в оренду, надання приватних послуг (варіант для фрілансерів, юристів, лікарів, вчителів).

Кредит в МФО (мікрофінансової організації) отримати ще простіше ніж в банку. Тут позики без офіційного працевлаштування видаються навіть онлайн, без перерв і вихідних. Нових клієнтів залучають акціями, а постійним — збільшують суми і час погашення. Кредитна історія потенційного позичальника перевіряється, але не має вирішального значення.

Приватні позики в Україні  гарні тим, що можуть бути і зовсім безвідсотковими, якщо ви звертаєтеся до знайомих або друзів. Інша справа, що суми, якими вони можуть допомогти, часто недостатні, та й неповернений вчасно борг дуже псує відносини.

Приватні позики під розписку пропонують також і окремі фізичні особи, контакти яких можна знайти на спеціальних інтернет-порталах. Їхня діяльність схожа на МФО: мінімальний пакет документів, можливість продовження часу, великі відсотки.

Кредит в ломбарді вимагає обов'язкової застави. В першу чергу інтерес представляють ваші ювелірні вироби. Потім йдуть: Антикваріат, автомобілі, хутро і шкіра, якісна електроніка, меблі, дорогий посуд. Гроші видаються швидко.

Які переваги і недоліки кредитування без довідки про доходи в різних фінансових організаціях в Україні?

Звичайно, всі подібні організації намагаються передбачити свої можливі ризики та надають умови, вигідні в першу чергу, для себе. Розберемо це докладніше нижче, в таблиці.

 БанкМФОПриватні позикиЛомбард
З якими документами видадуть кредитПаспорт
ІПН
Довідка про доходи
Паспорт
ІПН
ПаспортПаспорт + застава
Яка інформація цікавить організаціюКредитна історія, мета отримання кредиту, рівень доходівОсобисті даніОсобисті даніОсобисті дані
Чи можна продовжити терміни виплатНіДаДаНі
До чого призведе несплата боргуНарахується невеликий штраф (пені)Нарахується серйозний штрафНарахується серйозний штрафЗаставне майно через деякий час перейде у власність ломбарду
ПеревагаБанки – це надійні організації, що надають великі суми і не нараховують величезних відсотків.Лояльно ставляться до офіційно безробітних, можуть знижувати процентну ставку клієнтам з хорошою репутацією позичальника.Маленькі суми видаються швидко, під розпискуГроші видаються швидко, причому можлива видача мінімальних сум, які інші організації навіть не розглядають.
НедостаткиОтримати кредит без довідки про доходи можна тільки за допомогою поручителів або застави.Спочатку видадуть невелику суму під великі відсотки.Невигідно і небезпечно: дуже часті випадки шахрайства.Невигідно. Заставне майно оцінюється в половину або третину реальної вартості.

З таблиці можна зробити висновок: багато організації та особи дають кредит без офіційного працевлаштування в Києві, але при їх виборі немає універсального рішення, відповідного всім і завжди. Все залежить від конкретної життєвої ситуації.

кредит в автоломбарді
 • Потрібні великі суми для просування бізнесу або є надійні поручителі? Сміливо вирушайте в банк.
 • Швидко потрібна невелика сума або хочеться поліпшити кредитну історію? Тоді підійде МФО.
 • До приватного позикодавця звертайтеся тільки в тому випадку, якщо вам його рекомендували знайомі або друзі.
 • Якщо ви впевнені в тому, що зможете повернути борги швидко, вам підійде ломбард. Тут ймовірність шахрайства вкрай низька, а умови і процес оформлення кредиту прості і зрозумілі.

Як оформити кредит без офіційного працевлаштування в автоломбарді MegaCredit в 2022 році

Автоломбард MegaCredit спеціалізується на кредитах під заставу автомобіля, щоб надавати клієнту більшу суму, ніж зазвичай видають в ломбардах (60-70% від ринкової вартості автомобіля) і на більш тривалий час (до 2 років).

Щоб отримати кредит, необхідно:

 1. Подати заявкуна сайті

  це можуть зробити не тільки власники авто, а й особи, які користуються машиною за генеральною довіреністю.

 2. Показати автомобіль фахівцеві, домовитися про ціну і умови.

  Можливі два варіанти: MegaCredit залишає ваше авто у себе або надає можливість користуватися їм і далі, якщо він вам необхідний для роботи (у цьому випадку відсоток буде вище).

 3. Зібрати невеликий пакет документіві надати їх в офіс.

  Тут клієнт заповнює заяву і оформляється кредитний договір, в якому прописуються:

  • Сума коштів, що видаються;
  • Терміни кредитування;
  • Порядок нарахування та оплати відсотків;
  • Додаткові умови, що залежать від життєвої ситуації людини.
 4. Отримати готівку або гроші на карту.
отримати кредит без працевлаштування

Які документи необхідні для того, щоб оформити заявку на кредит під заставу автомобіля в 2022 році?

В автоломбарді гроші в кредит без офіційного працевлаштування ви отримаєте всього за трьома документами:

 1. Паспорт громадянина України з пропискою
 2. ІПН-ідентифікаційний номер
 3. Техпаспорт автомобіля (ПТС)

Присутність або згода чоловіка (або дружини) не потрібно.

Якщо ви не власник авто, додатково потрібна буде генеральна довіреність.

Вибирайте краще рішення і залишайтеся фінансово незалежними!

Автоломбард в Києві MegaCredit допоможе оформити кредит під заставу авто. Ознайомившись з усіма деталями можна на сайті.

Ознайомитись з деталями видачі кредитів під заставу автомобіля можна на відповідній сторінці на сайті - Автоломбард в Одесі

MegaCredit Автоломбард

Контакти

м. Київ, вул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00

СБ-НД: вихідний

Хочете ми пояснимо як проїхати?

Мова сайту