Відправити заявку Дзвонити
Київ
ua
ru
ua
097 902-54-67
Головна
Блог
Як оформити швидкий кредит

Як оформити швидкий кредит


Як оформити швидкий кредит

Сфера кредитування пропонує громадянину велику кількість різних пропозицій. Однак практично всі тарифні плани розраховані на громадян, які можуть підтвердити благонадійність і фінансову спроможність. Перевірка даних вимагає часу. Тому кредит надають в термін від 3 до 7 днів. Однак кошти можуть бути потрібні терміново. У цьому випадку стандартні пропозиції не підходять. Існують спеціальні тарифні плани, що дозволяють отримати гроші швидко. Вони діють як в банках, так і в мікрофінансових організаціях. Наприклад, швидко взяти гроші в кредит можна, звернувшись в компанію Mega Credit.


В яких ситуаціях можна оформити швидкий кредит в Україні

Передбачити розвиток подій нереально, тому періодично виникає термінова потреба в грошових коштах. Вона може з'явитися з наступних причин:

 1. Не вдалося грамотно спланувати бюджет до зарплати. Іноді не вистачає зовсім небагато коштів, а зайняти не у кого.
 2. Виникли непередбачені витрати. Можлива раптова поломка автомобіля, одягу та взуття, повідомлення дитини про те, що потрібно здати гроші на шкільні потреби.
 3. Людина забула про важливу подію. Особу можуть запросити на свято, яке відбудеться сьогодні.

В результаті потрібно терміново зрозуміти, де взяти гроші готівкою швидко. Необов'язково звертатися до друзів і знайомих. Розвиток кредитної сфери призвело до того, що оформити позику вдається швидко. Можливе отримання коштів в день звернення. Точні терміни залежать від обраної організації.


Організації, що надають гроші в борг в день звернення

Швидкий кредит-популярна послуга. Вона присутня в більшості організацій. Отримати гроші швидко можна, звернувшись:

 1. В банк. Компанія готова надати велику суму грошових коштів. Однак клієнту доведеться підтвердити платоспроможність. Заявку схвалять тільки в разі, якщо потенційний позичальник зможе переконати, що поверне гроші в строк.
 2. До приватної особи. Громадяни і компанії, які не спеціалізуються на кредитуванні, не стануть вивчати КІ і просити надати велику кількість документів. Однак сума буде обмежена.
 3. В мікрофінансову організацію. У компанію можна звернутися, якщо клієнт шукає, де швидко взяти гроші з поганою кредитною історією. МФО відрізняються лояльністю, потребою в наданні мінімального пакету документів і невеликим терміном розгляду заявки. Однак сума і термін повернення грошових коштів будуть істотно обмежені. Розмір позики можна збільшити, отримавши гроші швидко під заставу.

Переваги та недоліки в 2022 році

Всі вищевказані способи дозволяють отримати гроші швидко в кредит. Однак методи відрізняються один від одного. Їм властиві переваги і недоліки.

Якщо клієнт йде в банк, він зможе отримати велику суму грошових коштів. Термін повернення суми досить лояльний. Фінансова організація встановлює відносно невелику переплату. Однак звернення в банк пов'язано з наступними недоліками:

 • Належить підготувати великий комплект документів;
 • Гроші в борг надають особам з позитивною кредитною історією;
 • Компанія вважає за краще не співпрацювати з позичальниками, у яких немає офіційного джерела доходу;
 • Обов'язково оцінюють закредитованість.

Приватні особи відносяться до потенційних клієнтів набагато лояльніше, ніж банки. У громадян або організацій вдасться взяти гроші в кредит швидко, не надаючи великий пакет документів. Додатково кредитну історію не перевіряють. Особи діють на довірі. Однак недоліки у способу також присутні. Вони такі:

 1. Існує ризик шахрайства. Іноді послугу надають, щоб заволодіти паспортними даними Клієнта.
 2. Тарифних планів немає, тому доведеться погоджуватися на висунуті умови.
 3. Кредитний ліміт значно обмежений. Підвищити розмір доступної суми не вдасться навіть за допомогою застави.

Мікрофінансові організації спеціалізуються на видачі невеликих кредитів. У компаніях можна швидко взяти гроші в борг. МФО моментально аналізують заявку клієнта, не просять надавати велику кількість документів. Кредитний ліміт і термін повернення суми зазвичай обмежений. Однак розмір позики можна підвищити, взявши гроші швидко під заставу. Єдиним недоліком звернення в організацію виступає висока процентна ставка. Однак показник можна знизити, якщо використовувати рекламні акції або надати забезпечення.


Підготовка документів для отримання термінового кредиту в Україні в Мега кредит

Отримати гроші під заставу швидко вдасться, звернувшись в компанію Мегакредит. Ми спеціалізуємося на видачі позик на будь-які цілі. Щоб клієнт зміг скористатися послугою, необхідний лише паспорт та папери на об'єкт, який буде переданий в заставу. Довідка про доходи та інші документи не потрібні.

Срочный кредит

Як оформити кредит в МК

Ми прагнемо зробити співпрацю з клієнтами максимально комфортною. Взаємодія ведеться за наступною схемою:

 1. Потенційний позичальник звертається до нас і повідомляє, що він хоче отримати гроші швидко.
 2. Ми аналізуємо заявку і повідомляємо рішення.
 3. Якщо вердикт позитивний, з клієнтом підписують договір.
 4. Ми надаємо грошові кошти позичальнику.

Чому варто вибрати компанію МК

Звертаючись в компанію Mega Credit, клієнт зможе взяти гроші в кредит на лояльних умовах. Ми цінуємо час позичальника, тому розглядаємо заявки максимально швидко. Компанія лояльно ставиться до клієнтів, тому надає гроші в борг під заставу на підставі мінімального пакету документів. В результаті ви зможете отримати потрібну суму на лояльних умовах.

MegaCredit Автоломбард

Контакти

м. Київ, вул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00

СБ-НД: вихідний

Хочете ми пояснимо як проїхати?

Мова сайту