Відправити заявку Дзвонити
Київ
ua
ru
ua
097 902-54-67
Головна
Блог
Як отримати швидкий грошовий кредит?

Як отримати швидкий грошовий кредит?

Як отримати швидкий грошовий кредит?

Гостра необхідність в грошах – те явище, з яким стикається практично кожна людина. Фінанси можуть знадобитися для різних цілей, найпоширенішими серед яких є: бажання відпочити на курорті, відправитися в подорож, придбати потрібну річ, розрахуватися з боргами, посилити позиції бізнесу та інше. Насправді не так важливо, для чого потрібні гроші. Більш значуще питання: де їх узяти? Особливо у випадку, коли фінанси потрібні вмить і часу на очікування просто немає.

У таких ситуаціях існує не так вже й багато способів отримання бажаного. Серед найбільш поширених варіантів вирішення питання: дзвінок знайомим з метою позики “по старій дружбі», подача заявки на оформлення традиційного грошового кредиту в комерційному банку і звернення в автоломбард. Зрозуміло, останній варіант актуальний тільки в тому випадку, якщо у позичальника є особистий транспортний засіб, який може бути використано в якості заставного майна. Чи є це мінусом? Ні в якому разі. Адже пропоновані автоломбардів умови набагато кращі за ті правил, які нав’язують сучасні банки.

Щоб не бути голослівними, розглянемо переваги і недоліки трьох вищенаведених варіантів отримання грошей в борг з позиції власника транспортного засобу.

  • Звернення до знайомих. Такий варіант є досить поширеним, однак кожна людина розуміє всі мінуси такого рішення. Так, друзі і знайомі, швидше за все, не відмовляться допомогти в біді, проте вони зобов’язання влаштують допит, навіщо потрібні ці гроші і коли вони будуть повернуті. Крім того, кожного окремо взятої людини доведеться умовляти довіритися позичальникові, навіть в тому випадку, якщо сума позики буде мінімальною. По суті, такий варіант – це величезна трата часу і сил, а ще це додатковий ризик назавжди зіпсувати відносини з людьми, якщо борг вчасно повернути не вдасться.
  • Оформлення грошового кредиту в комерційному банку. Так, якщо в наявності бездоганна кредитна історія, офіційне працевлаштування, відсутність поточних позик в інших комерційних структурах, то звернення в банк – непогане рішення. Звичайно, доведеться витратити багато часу на збір необхідних документів, заповнення заявок і анкет, пошук поручителів і переконання представників банку в своїй благонадійності. Подолавши ці перешкоди, потрібно буде ще кілька днів почекати прийняття рішення, попутно відповівши на кілька дзвінків фахівців з відділу верифікації. Далі – в разі позитивного рішення залишиться лише отримати гроші під високий відсоток і щомісяця здійснювати платежі, навіть якщо гроші використовуватися не будуть.
  • Кредитування під заставу в автоломбарді. На тлі попередніх двох варіантів звернення в автоломбард є оптимальним рішенням. Більш того, в ряді випадків саме такий крок стає справжнім порятунком для позичальника. Чому так відбувається? Причини цілком очевидні. По-перше, гроші під заставу автомобіля у вищезгаданій структурі видаються практично моментально – від моменту подачі документів до моменту прийняття рішення проходить не більше півгодини. По-друге, документів потрібно самий мінімум. По-третє, сума виданих коштів сягає 70-90% від вартості заставного авто, а процентна ставка не перевищує 4-6% в місяць. Вигода очевидна.

Порівнюючи вищенаведені показники, можна прийти до однозначного висновку – оптимальний швидкий грошовий кредит видають саме в автоломбарді.

Щоб отримати  позику під заставу авто, потрібно надати лише три документи: паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, свідоцтво про реєстрацію авто. У разі якщо транспортний засіб є спільно нажитим у шлюбі майном, додатково потрібні дозвіл і паспортні дані чоловіка або дружини.

Паралельно з наданням документів заповнюється і заяву на отримання кредиту під заставу авто. На підставі заяви оформляється договір, в якому вказуються всі основні параметри угоди. Йдеться про суму виданих коштів, терміни кредитування, порядку нарахування та сплати процентів, а також про всі додаткові умови та фактори, що впливають на порядок взаєморозрахунків позичальника і кредитора.

За фактом укладення договору власник авто отримує обумовлену суму грошових коштів, а заставний автомобіль розміщується на території, що охороняється, на критій стоянці, що належить автоломбарду. Кошти можуть бути видані як готівковим, так і безготівковим способом – в залежності від побажань клієнта. Сума кредиту безпосередньо залежить від вартості заставного майна. Чим дорожче авто, тим більшим буде розмір кредиту. При цьому на величину відсоткової ставки ціна авто, як правило, не впливає.

Таким чином, щоб отримати швидкий грошовий кредит під заставу авто, досить звернутися в автоломбард. Такий крок себе однозначно виправдає!

MegaCredit Автоломбард

Контакти

м. Київ, вул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00

СБ-НД: вихідний

Хочете ми пояснимо як проїхати?

Мова сайту