Відправити заявку Дзвонити
Київ
097 902-54-67
Як отримати кредит на квартиру без початкового внеску?

Як отримати кредит на квартиру без початкового внеску?


Як отримати кредит на квартиру без початкового внеску?

Накопичити гроші на покупку квартири - справа важка і довга. Але ті, хто має можливість чекати і одночасно зберігати, опиняються у виграші з усіх боків: вони нічого не переплачують, не піддаються ризику залишитися без житла або взагалі в нього не в'їхати. Крім того, якщо покупець готовий зробити 100% оплату, забудовники надають дисконти і знижують ціни. Наприклад, різниця між вартістю 1 квадратного метра в розстрочку і при повній оплаті складає приблизно 7000 гривень.

Але якщо все ж в'їхати у власне житло хочеться як можна швидше, є ще кілька варіантів оплати нерухомості.

 • Іпотечний кредит у банку

Він оформляється на термін від 10 до 30 років. Початковий внесок - від 20 до 90%, ставка - 22% на рік, причому багато банків пропонують пільговий період-перші 24 місяці з процентною ставкою 5-5,9% річних. Кінцева сума включає в себе оплату відсотків по кредиту (в середньому 1,5%), комісії банку, послуг нотаріуса та послуги оцінки квартири.

 • Партнерські програми банків і забудовників

Це поєднання іпотеки і розстрочки. Якщо програма розрахована на 20 років, то перші 1-2 роки вважаються пільговими. Протягом цього часу клієнтам пропонуються мінімальні процентні ставки: 10% річних у перші 2 роки і 19,9% на 18 років. Або 5% річних у перший рік, а на період, що залишився - 18,9%. Початковий внесок становить 30%. Це партнерська програма Укргазбанку і девелопера “Інтергал-Буд”.

 • Купівля в розстрочку

Поширена практика київських забудовників. Люди охоче набувають квадратні метри в ще споруджуваному будинку за нижчою вартістю і з можливістю змінювати планування квартири. Розплачуються зазвичай в період, відведений на будівництво будинку: приблизно 3 роки, але початковий внесок становить 5-50%. На решту суми відсотки не нараховуються. Тут вимоги до позичальників простіше: рішення приймаються швидко, підтвердження доходів не потрібно.

Але як вчинити в тому випадку, якщо і стартовий капітал зібрати важко? Як взяти кредит на квартиру без початкового внеску?

Якими вимогам повинен відповідати позичальник для отримання кредиту

Якщо у людини відсутній початковий внесок, банк, природно, більше ризикує, оформляючи йому іпотечний кредит. Тому головна вимога банку в цьому випадку - замінити початковий внесок заставою. В якості застави виступає житло, що купується, і додаткова нерухомість. Тому взяти кредит на квартиру без початкового внеску вирішиться не кожен. Процентна ставка починається від 12 % річних, але вона може бути знижена, виходячи з вартості заставної нерухомості. Тривалість кредитування-10-30 років. Житло, що купується оформляється в заставу до повної виплати кредиту.

як взяти кредит на квартиру без початкового внеску

Вимоги до позичальника, який оформляє кредит на квартиру без початкового внеску в Києві:

 • Надається додаткове забезпечення кредиту: житло, в якому позичальник проживає в даний час або нерухомість поручителя;
 • Поручителями можуть бути 1-3 людини, залежно від суми кредиту;
 • Вік позичальника — 21-50 років; 
 • Стаж на постійній роботі — від 1 року; 
 • Громадянство України та прописка на її території;
 • Участь позичальника в програмах страхування: життя і нерухомості, що купується;
 • Надання документів в повному обсязі і хороша кредитна історія. 

Необхідні документи для отримання кредиту без початкового внеску

 1. Документи, що ідентифікують особу: паспорт, ідентифікаційний номер. 
 2. Документи, що підтверджують сімейний стан : свідоцтва про шлюб або розлучення, а також про народження дітей. 
 3. Документи, що підтверджують платоспроможність: довідки з місця роботи за період від 6 місяців до 2 років (залежить від банку). 
 4. Документи, що стосуються застави: свідоцтва про власність, договір купівлі-продажу вже наявного майна, оцінка нерухомості, яка купується в іпотеку. 

Саме документи на вже наявне майно є ключовими для банку, що дозволяють видати кредит на квартиру без початкового внеску в Україні. 

Іпотечні ставки в банках України

Банк Початковий внесокпроцентна ставка (на рік)
при купівлі житла в новобудовах
Процентна ставка (на рік)
При купівлі вторичного житла
Плаваюча ставкаРазова комісія (від суми)
Укргазбанк20%21,1%20,1%ні1,5%
ПриватБанк25%17,9%14,32%ніні
Ощадбанк 25%20,08%19,08%ні0,99%
Кредобанк 40%19,75%19,25%так0,99%
Банк Львів20%20,74%20,74%так, з 4-го року1%
Глобус банк50%21,9%20,09%ні1,90%

За цією таблицею можна приблизно оцінити, який банк вам більше підійде, орієнтуючись на процентну ставку. В європейських банках найбільш вигідною являється плаваюча ставка. У вітчизняних ж різниця виявляється не такою суттєвою. У будь-якому випадку потрібно попередньо прорахувати разом з банківськими співробітниками обидва варіанти і прийняти рішення.

кредит на покупку квартири без початкового внеску

Додаткові витрати і що варто враховувати перед оформленням кредиту на квартиру

Беручи кредит на квартиру в Києві без початкового внеску, потрібно врахувати кілька моментів:

У такому кредиті зазвичай не передбачаються пільгові періоди, кредитні канікули та інші лояльні умови, які пропонуються в стандартних іпотечних програмах. 

У рідкісних випадках банк пропонує іпотечний овердрафт: на позичальника оформляється новий кредит, який забезпечується придбаною нерухомістю. Позичальник отримує гроші на покриття іпотеки траншами, тобто по частинах. А коли розплачується з використовуваною позикою, отримує доступ до нових сум. 

У разі форс-мажору і неможливості вчасно внести гроші, можна і самостійно перекредитуватися без залучення банків. В такому випадку можна розглянути варіант отримання грошей під заставу власного авто. При такій послузі, гроші на руки можна отримати дуже швидко (від 2х годин) і ніяким чином не вплинути на свою кредитну історію. Більш того, не банківські організації більш охоче кредитують великі суми грошей на нетривалі періоди часу. Отримати гроші під заставу авто на 2 місяці в Києві, можна у філії Megacredit на Туполєва 1Б. З весни 2019 року послуга гроші під заставу авто на 2 місяці в Одесі доступна за адресою Мельницкая 32В.

Є ще варіант, який може виручити в конкретний момент, але в довгостроковій перспективі невигідний. Продовження терміну кредитування, але зі збільшенням процентної ставки на 2-3%. 

Іпотека не обходиться і без додаткових витрат: оплачуються комісії за видачу, зберігання і переказ коштів, держмита і, звичайно, не обходиться без страхування життя і майна. 

Всі ці умови потрібно дізнатися заздалегідь. Якщо вам незрозумілі якісь нюанси — не соромтеся питати знову і знову. Адже оформляючи кредит на покупку квартири без початкового внеску, ви ризикуєте своїм (та й не тільки своїм) житлом: і сьогоденням, і майбутнім. Чим стабільніша репутація банку, тим прозоріші і зрозумілі умови він пропонує.

MegaCredit Автоломбард

Контакти

м. Київ, вул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00

СБ-НД: вихідний

Хочете ми пояснимо як проїхати?

Відділення
Мова сайту