Відправити заявку Дзвонити
Київ
ua
ru
ua
097 902-54-67
Головна
Блог
Як отримати кредит на квартиру без початкового внеску?

Як отримати кредит на квартиру без початкового внеску?


Як отримати кредит на квартиру без початкового внеску?

Накопичити гроші на покупку квартири - справа важка і довга. Але ті, хто має можливість чекати і одночасно зберігати, опиняються у виграші з усіх боків: вони нічого не переплачують, не піддаються ризику залишитися без житла або взагалі в нього не в'їхати. Крім того, якщо покупець готовий зробити 100% оплату, забудовники надають дисконти і знижують ціни. Наприклад, різниця між вартістю 1 квадратного метра в розстрочку і при повній оплаті складає приблизно 7000 гривень.

Але якщо все ж в'їхати у власне житло хочеться як можна швидше, є ще кілька варіантів оплати нерухомості.

 • Іпотечний кредит у банку в Україні

Він оформляється на термін від 10 до 30 років. Початковий внесок - від 20 до 90%, ставка - 22% на рік, причому багато банків пропонують пільговий період-перші 24 місяці з процентною ставкою 5-5,9% річних. Кінцева сума включає в себе оплату відсотків по кредиту (в середньому 1,5%), комісії банку, послуг нотаріуса та послуги оцінки квартири.

 • Партнерські програми банків і забудовників

Це поєднання іпотеки і розстрочки. Якщо програма розрахована на 20 років, то перші 1-2 роки вважаються пільговими. Протягом цього часу клієнтам пропонуються мінімальні процентні ставки: 10% річних у перші 2 роки і 19,9% на 18 років. Або 5% річних у перший рік, а на період, що залишився - 18,9%. Початковий внесок становить 30%. Це партнерська програма Укргазбанку і девелопера “Інтергал-Буд”.

 • Купівля в розстрочку в Україні в 2022 році

Поширена практика київських забудовників. Люди охоче набувають квадратні метри в ще споруджуваному будинку за нижчою вартістю і з можливістю змінювати планування квартири. Розплачуються зазвичай в період, відведений на будівництво будинку: приблизно 3 роки, але початковий внесок становить 5-50%. На решту суми відсотки не нараховуються. Тут вимоги до позичальників простіше: рішення приймаються швидко, підтвердження доходів не потрібно.

Але як вчинити в тому випадку, якщо і стартовий капітал зібрати важко? Як взяти кредит на квартиру без початкового внеску?

Якими вимогам повинен відповідати позичальник для отримання кредиту в 2022 році

Якщо у людини відсутній початковий внесок, банк, природно, більше ризикує, оформляючи йому іпотечний кредит. Тому головна вимога банку в цьому випадку - замінити початковий внесок заставою. В якості застави виступає житло, що купується, і додаткова нерухомість. Тому взяти кредит на квартиру без початкового внеску вирішиться не кожен. Процентна ставка починається від 12 % річних, але вона може бути знижена, виходячи з вартості заставної нерухомості. Тривалість кредитування-10-30 років. Житло, що купується оформляється в заставу до повної виплати кредиту.

як взяти кредит на квартиру без початкового внеску

Вимоги до позичальника, який оформляє кредит на квартиру без початкового внеску в Києві:

 • Надається додаткове забезпечення кредиту: житло, в якому позичальник проживає в даний час або нерухомість поручителя;
 • Поручителями можуть бути 1-3 людини, залежно від суми кредиту;
 • Вік позичальника — 21-50 років; 
 • Стаж на постійній роботі — від 1 року; 
 • Громадянство України та прописка на її території;
 • Участь позичальника в програмах страхування: життя і нерухомості, що купується;
 • Надання документів в повному обсязі і хороша кредитна історія. 

Необхідні документи для отримання кредиту без початкового внеску

 1. Документи, що ідентифікують особу: паспорт, ідентифікаційний номер. 
 2. Документи, що підтверджують сімейний стан : свідоцтва про шлюб або розлучення, а також про народження дітей. 
 3. Документи, що підтверджують платоспроможність: довідки з місця роботи за період від 6 місяців до 2 років (залежить від банку). 
 4. Документи, що стосуються застави: свідоцтва про власність, договір купівлі-продажу вже наявного майна, оцінка нерухомості, яка купується в іпотеку. 

Саме документи на вже наявне майно є ключовими для банку, що дозволяють видати кредит на квартиру без початкового внеску в Україні. 

Іпотечні ставки в банках України

Банк Початковий внесокпроцентна ставка (на рік)
при купівлі житла в новобудовах
Процентна ставка (на рік)
При купівлі вторичного житла
Плаваюча ставкаРазова комісія (від суми)
Укргазбанк20%21,1%20,1%ні1,5%
ПриватБанк25%17,9%14,32%ніні
Ощадбанк 25%20,08%19,08%ні0,99%
Кредобанк 40%19,75%19,25%так0,99%
Банк Львів20%20,74%20,74%так, з 4-го року1%
Глобус банк50%21,9%20,09%ні1,90%

За цією таблицею можна приблизно оцінити, який банк вам більше підійде, орієнтуючись на процентну ставку. В європейських банках найбільш вигідною являється плаваюча ставка. У вітчизняних ж різниця виявляється не такою суттєвою. У будь-якому випадку потрібно попередньо прорахувати разом з банківськими співробітниками обидва варіанти і прийняти рішення.

кредит на покупку квартири без початкового внеску

Додаткові витрати і що варто враховувати перед оформленням кредиту на квартиру

Беручи кредит на квартиру в Києві без початкового внеску, потрібно врахувати кілька моментів:

У такому кредиті зазвичай не передбачаються пільгові періоди, кредитні канікули та інші лояльні умови, які пропонуються в стандартних іпотечних програмах. 

У рідкісних випадках банк пропонує іпотечний овердрафт: на позичальника оформляється новий кредит, який забезпечується придбаною нерухомістю. Позичальник отримує гроші на покриття іпотеки траншами, тобто по частинах. А коли розплачується з використовуваною позикою, отримує доступ до нових сум. 

У разі форс-мажору і неможливості вчасно внести гроші, можна і самостійно перекредитуватися без залучення банків. В такому випадку можна розглянути варіант отримання грошей під заставу власного авто. При такій послузі, гроші на руки можна отримати дуже швидко (від 2х годин) і ніяким чином не вплинути на свою кредитну історію. Більш того, не банківські організації більш охоче кредитують великі суми грошей на нетривалі періоди часу. Отримати гроші під заставу авто на 2 місяці в Києві, можна у філії Megacredit на Туполєва 1Б. З весни 2019 року послуга гроші під заставу авто на 2 місяці в Одесі доступна за адресою Мельницкая 32В.

Є ще варіант, який може виручити в конкретний момент, але в довгостроковій перспективі невигідний. Продовження терміну кредитування, але зі збільшенням процентної ставки на 2-3%. 

Іпотека не обходиться і без додаткових витрат: оплачуються комісії за видачу, зберігання і переказ коштів, держмита і, звичайно, не обходиться без страхування життя і майна. 

Всі ці умови потрібно дізнатися заздалегідь. Якщо вам незрозумілі якісь нюанси — не соромтеся питати знову і знову. Адже оформляючи кредит на покупку квартири без початкового внеску, ви ризикуєте своїм (та й не тільки своїм) житлом: і сьогоденням, і майбутнім. Чим стабільніша репутація банку, тим прозоріші і зрозумілі умови він пропонує.

MegaCredit Автоломбард

Контакти

м. Київ, вул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00

СБ-НД: вихідний

Хочете ми пояснимо як проїхати?

Мова сайту