Відправити заявку Дзвонити
Київ
ua
ru
ua
097 902-54-67
Головна
Блог
Як здати вантажне авто в ломбард?

Як здати вантажне авто в ломбард?


Як здати вантажне авто в ломбард?

Кредит під заставу вантажного автомобіля в Україні в 2022 році

Така послуга, як кредит під заставу вантажного авто – не дуже знайома для громадян нашої країни. Тому виникає багато питань: що це, навіщо потрібно і як відбувається процес.

Кредит під заставу вантажного автомобіля – рятувальний круг, коли терміново потрібні гроші. Нерідко машина просто простоює, а у вас – скрутне фінансове становище. Власник транспорту просто здає його в автоломбард. Отримує гроші, а авто – в безпеці. У потрібний момент власник може викупити транспортний засіб.

Як відбувається кредитування під заставу вантажного авто в Україні

Якщо власник транспортного засобу хоче звернутися в автоломбард вантажних авто, то для співпраці краще вибирати перевірені компанії, які не один рік на ринку і зарекомендували себе як професіонали. Наприклад, як MegaCredit.

Отже, кредит під заставу вантажної машини передбачає:

  • Оцінку транспортного засобу. Яку суму клієнт зможе отримати від фінансової компанії і під який відсоток, залежить від безлічі факторів. Основні: рік випуску ТЗ, модель, технічний стан, пробіг (чим менший кілометраж, тим вище буде сума позики), загальний вигляд, юридична чистота авто. Також до уваги береться термін, на який ви бажаєте оформити кредит.
  • Підбір оптимальної програми кредитування-залежно від побажань клієнта (термінів, суми) і пропозицій, наявних у компанії.
  • Перевірку. На цьому етапі співробітники автоломбарду перевіряють машину клієнта по нотаріальній базі. Також-на предмет відсутності проблемних боргів, чи не знаходиться авто вже в заставі.
  • Підписання договору позики.
  • Видачу позики власнику транспортного засобу.
гроші під заставу вантажного авто - фото

Умови видачі кредиту під заставу вантажного автомобіля та необхідні документи в 2022 році

Для отримання кредиту в автоломбарді не потрібно збирати безліч документів. Для оформлення договору знадобляться тільки найнеобхідніші папери: паспорт громадянина, на якого оформлена вантажівка; ІПН і свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Якщо ж машина не оформлена безпосередньо на позичальника, то потрібна генеральна довіреність.

Ви можете здати вантажне авто в ломбард, якщо воно не числиться в розшуку, на ходу (справно) і не під арештом. Розмитнене чи ні – не має сенсу.

Навіть якщо якийсь з перерахованих умов ви не виконали, то в компанії Mega Credit вам з 99% ймовірністю видадуть позику. На термін від 1 місяця, під 2% щомісяця. Інші пропозиції доступні на офіційному сайті компанії.

Неофіційне працевлаштування, відсутність довідки про доходи, погана кредитна історія – теж не перешкоди для співпраці.

Як взяти кредит під заставу вантажної машини у фінансовій компанії МегаКредит

Для того щоб отримати позику під заставу вантажної машини в Україні в Мега Кредит, досить створити заявку на сайті або зателефонувати. Потім буде проведена оцінка застави та узгодження умов співпраці. Далі – оформлення документів в офісі. Фінальний крок – отримання позичальником заявленої раніше суми.

Всього від 30 хвилин до кількох годин – і гроші на руках!

Взяти кредит під заставу авто в Києві можна в MegaCredit, ознайомившись з усіма деталями на сайті.

Кредит під заставу авто в Одесі можна взяти на сайті за посиланням, попередньо ознайомившись з деталями.

MegaCredit Автоломбард

Контакти

м. Київ, вул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00

СБ-НД: вихідний

Хочете ми пояснимо як проїхати?

Мова сайту