Відправити заявку Дзвонити
Київ
ua
ru
ua
097 902-54-67
Головна
Блог
Як обрати надійний автоломбард?

Як обрати надійний автоломбард?

Як обрати надійний автоломбард?

З ситуацією, коли раптом необхідна значна сума грошей, в наш нелегкий час, на жаль, стикаються багато людей. В такому випадку можна:

 1. Позичити кошти у запасливих друзів / родичів, ризикнувши відносинами і благополуччям близьких людей.

 2. Взяти кредит, що спричинить за собою роки і переплати.

 3. Продати доступну нерухомість або техніку – ще одне не найраціональніше розпорядження своїм майном!

Ломбарди для України – давно не дивина. А з ростом автовласників, з’явилися і автоломбарди. Це простий і вигідний спосіб отримати позику за максимально короткий термін! Такі послуги доречні людям, яким терміново потрібні кошти, і які мають у своєму розпорядженні автомобіль в будь-якому стані. Наприклад, Вам для розширення компанії необхідна велика інвестиція, а гроші Ви маєте намір повернути незабаром – просто оформлюється Автозастава,  з отриманням необхідної суму на руки. Вам при цьому зовсім необов’язково розлучатися зі своїм автомобілем – можна отримати кредит під заставу машини, яка продовжить працювати на Вас.

Однак, як і в будь-якому бізнесі, поява авторитетних автоломбардів спричинила появу і сумнівних підприємств: посередників без власних “кредитних потужностей”, «брокерів» і інших любителів легких грошей.

Тому, щоб не прогадати у виборі гідного ломбарду, слід з усією серйозністю поставитися до цього процесу. Якщо Ви вирішили скористатися послугами автоломбарду – просто прочитайте наступні рекомендації. Вони допоможуть уникнути непорядних гравців в цій сфері.

 • Автоломбард повинен бути перевірений часом. Почитайте на форумах або в соц. мережах відгуки людей, які вже користувалися такими послугами. Оцініть якість сервісу, просто зателефонувавши в компанію і задавши питання, що цікавлять Вас.

 • У надійного автоломбарду обов’язково повинен бути свій офіс і майданчик для автомобілів. Поцікавтеся, як буде забезпечуватися збереження автомобіля, відданого в заставу. Будьте уважні до того, куди відвезуть Вашу машину і чи буде у Вас доступ до стоянки, на якій вона буде перебувати. Крім цього, стоянка повинна бути застрахована і перебувати під цілодобовою охороною.

 • Особливу увагу варто приділити вивченню документації. Вивчіть документи, що підтверджують легальність підприємства. Ознайомтеся з усіма умовами угоди. Дізнайтеся основний параметр угоди – процентну ставку. Якщо інформація надається про місячноу ставки, для правильного порівняння приведіть її до річної. Ознайомтеся з процесом нарахування відсотків. Всі платежі повинні підтверджуватися чеком для уникнення проблем у майбутньому.

 • Часто несподівані для клієнта ситуації відбуваються при достроковому погашенні застави. У кожного ломбарду встановлені свої умови дострокової сплати, і з ними необхідно детально ознайомитися. Нечесні компанії в разі термінового викупу машини можуть затримувати виплату, зазвичай пояснюючи це відсутністю прямо зараз необхідної суми в касі або тимчасовими проблемами з банком. Такий процес може затягнутися на невизначений період.

 • Дивно, але варто уточнити, як працює каса ломбарду. Графік повинен бути зазначений в документах. Якщо немає – його потрібно обов’язково дізнатися. Тоді не виникне такої неприємності, коли Ви просто не встигнете вчасно повернути гроші, а ломбард при цьому оформить прострочення.

 • Варто насторожитися, якщо Вас зустрічають аж надто вигідні умови. Наприклад, якщо Вам пропонують дуже низьку процентну ставку або оцінюють вартість машини вище за ринкову ціну. Розцінки, надзвичайно відрізняються від середніх цін інших ломбардів – це перший дзвіночок про сумнівність такої установи. Перевірте всіма доступними способами, чи можна довіряти такому ломбарду!

 • У відповідальних автоломбардах технічний стан оцінюють власні експерти. Якщо Ваш автомобіль приймають без оцінки і не перевіряють документи, будьте впевнені – Вас збираються обдурити.
 • У консультації по телефону з метою роздобути клієнта, багато хто може повідомити неповну інформацію щодо умов кредиту. А при деталізації угоди в офісі – будуть заявлені менш вигідні показники. Такі компанії розраховують, що потенційний клієнт не стане морочитися і не звернеться в іншу компанію. Не полінуйтеся відвідати кілька ломбардів для порівняння реальних умов кредитування!

Лише вивчивши всі підводні камені, можна зробити раціональний вибір якісних послуг. Довіряти варто тільки солідним, випробуваним часом і клієнтами, компаніям. Обираючи наш  автоломбард, Ви вибираєте професійний сервіс з відмінною репутацією. Умови кредитування і викупу вигідні, не містять прихованих витрат і прозорі для клієнтів.

MegaCredit Автоломбард

Контакти

м. Київ, вул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00

СБ-НД: вихідний

Хочете ми пояснимо як проїхати?

Мова сайту