Відправити заявку Дзвонити
Київ
ua
ru
ua
097 902-54-67
Головна
Блог
Як взяти гроші в кредит?

Як взяти гроші в кредит?


Як взяти гроші в кредит?

Іноді звичне життя від зарплати до зарплати різко збивається: виникають ситуації, коли терміново потрібні гроші. Оплатити навчання, купити машину, побутову техніку або меблі, виїхати у відпустку, поправити здоров'я або розвинути бізнес — такі ситуації всім знайомі. Та й варіанти вирішення проблеми теж у всіх на слуху: кредитних організацій стало дуже багато, вони активно рекламують свої послуги і конкурують між собою, полегшуючи умови і роблячи позики максимально доступними.

Які є варіанти, коли терміново потрібні гроші в Україні?

 1. Банки

Пропонують багато програм під різні потреби, річна ставка не сильно завищена, залучають своєю надійністю. Однак часто відмовляють у засобах, якщо людина не підтвердить свою платоспроможність довідкою з місця роботи або якщо не може похвалитися бездоганною кредитною історією. На схвалення кредиту йде кілька днів.

 1. Мікрофінансові організації (МФО)

Спеціально створені для того, щоб видавати мікрокредити населенню. Вони не аналізують благонадійність клієнта і не уточнюють, на які саме цілі потрібні гроші готівкою. Така лояльність компенсується завищеною процентною ставкою. Гроші видаються протягом півгодини.

 1. Приватні кредити

За умовами схожі з позиками в МФО, але з однією відмінністю: видає їх не організація, а приватник, фізична особа. Один з найнебезпечніших видів кредитування.

 1. Онлайн кредити

Продукт тих же МФО, але в онлайн-варіанті. На сайті такої установи подається заявка із зазначенням паспортних даних та номера картки. Обробляються заявки дуже швидко: протягом 5-15 хвилин, і гроші тут же перераховуються на банківську карту. Найзручніший варіант для тих, у кого немає часу на відвідування офісу.

 1. Ломбарди 

Взяти в кредит гроші можна, тільки заклавши своє майно: коштовності, електроніку, автомобіль та ін. Вступивши в конкурентну боротьбу з іншими кредитними організаціями, вони зробили свої пропозиції більш прозорими і доступними.

отримання грошей

Де отримати гроші в кредит без довідок в Україні?

З усіх перерахованих вище організацій тільки банки вимагатимуть від вас довідки 2-і 3-ПДФО з місця роботи. Крім того, що це займає час, цілком може бути, що у вас взагалі немає підтвердженого джерела доходу, хоча ви при цьому пристойно заробляєте.

Попит на термінові позики без довідок величезний, тому і кредитні організації підлаштовуються під ці запити:

  <li >Для оформлення кредиту просять тільки паспорт, а іноді навіть достатньо скана паспорта.
 • Швидко розглядають заявки і вкрай рідко відмовляють у позиці.
 • Пропонують онлайн-консультації та миттєве отримання потрібної суми на картку.

Але є і зворотна сторона такої швидкості, доступності та зручності. Потрібно ретельно проаналізувати, де взяти гроші в кредит, щоб убезпечити себе від наступних ризиків:

 • Експрес-кредитування завжди націлене на нарахування високих відсотків і жорстких штрафів за прострочення;
 • Беріть гроші в кредит тільки в тій організації, де з вами готові скласти договір, пишіть розписки. Вдумливе читання договору вбереже вас від неприємних сюрпризів;
 • Орієнтуйтеся на те, щоб погасити борг якомога швидше, не розтягуйте термін більше, ніж на рік, інакше переплата буде дуже істотною.

Гроші в кредит під заставу майна в Україні в 2022 році

Якщо терміново потрібні гроші, але більша сума, ніж готові запропонувати в звичайних мікрофінансових організаціях, можна звернутися в автоломбард MegaCredit. Тут вартість автомобіля буде реально оцінена, і ви отримаєте на руки до 80% від цієї суми. Місце роботи позичальника і його кредитна історія не стануть перешкодою для отримання грошей. Кожна ситуація унікальна і у компанії завжди є бажання вникнути в неї і надати людині у важкій ситуації і продовження договору, і пільгові дні, і можливість виплати по частинах. Збільшивши ставку на 2%, можна користуватися своїм автомобілем, незважаючи на те, що він закладений.

Взяти кредит під заставу авто в Києві можна в MegaCredit, ознайомившись з усіма деталями на сайті.

Кредит під заставу авто в Одесі можна взяти на сайті за посиланням, попередньо ознайомившись з деталями.

MegaCredit Автоломбард

Контакти

м. Київ, вул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00

СБ-НД: вихідний

Хочете ми пояснимо як проїхати?

Мова сайту