Відправити заявку Дзвонити
Київ
ua
ru
ua
097 902-54-67
Головна
Блог
Як взяти кредит для відкриття та розвитку бізнесу?

Як взяти кредит для відкриття та розвитку бізнесу?


Як взяти кредит для відкриття та розвитку бізнесу?

Всі підприємці, що запускають свою справу в 2022 році, стикаються з гострою необхідністю стартового капіталу. Він піде на оренду приміщення, підбір персоналу, їх навчання та оплату праці. Крім того, для успішного старту потрібна дієва рекламна кампанія, яка завжди вимагає чималих грошей.

Але навіть бізнесу, що розвивається, бувають потрібні додаткові вкладення для розширення. Де і як взяти кредит? Найпоширеніші варіанти – шукати інвесторів або брати гроші в борг під відсотки. Звичайно, інвестору не доведеться повертати вкладені гроші разом з відсотками, але в цьому випадку він є вашим співвласником. І ви ризикуєте або повністю залишитися без свого бізнесу, або віддати його частину другому власнику

Чи варто брати кредит на відкриття бізнесу? Наважившись взяти кредит, бізнесмен зберігає за собою право власності, одразу отримує необхідну суму і може цілком сфокусуватися на виконанні бізнес-плану. І чим продуманіше його стратегія, тим більше велика ймовірність того, що він покриє і тіло кредиту, і відсотки, та ще й прибуток свій отримає. Тому потрібно обов'язково:

 • Прорахувати всі можливі ризики;
 • Морально і фінансово до них підготуватися, взявши кредит з невеликим запасом.

Де і як взяти кредит для бізнесу в Україні?

Кредит для бізнесу в Україні надають , в основному, банки. Але це не єдине джерело фінансування для малого та середнього бізнесу (МСБ). Чому банки часто відмовляють підприємцям, які організації конкурують з банками у боротьбі за платоспроможних клієнтів і чому піти за грошима в ломбард – це вже не крайній варіант?

БанкФінансові союзи, мікрофінансові компаніїP2B (person-to-business) кредитування бізнесу фізичними особамиЛомбард
На що видаються грошіНа поповнення оборотних коштів. На покупку техніки, обладнання, нерухомості. На поповнення касового розриву (може стати в нагоді овердрафт)На розсуд підприємця, він не звітує перед організацією, куди будуть витрачені кошти.На розвиток і запуск бізнесу. Заявки подаються на спеціальних інтернет-майданчиках, де інвесторами виступають приватні особи. Тут цінуються оригінальні бізнес-ідеї.Цілі вказувати необов'язково.
Максимальний термін кредитуванняВід 5-7 роківДо 1 рокуДо 6 місяцівДо 2 років
Чи потрібна заставаНайчастіше потрібна застава під бізнес, житло або автомобіль.Найчастіше потрібна застава під бізнес або нерухомість.Є і беззаставне кредитування, і кредити під заставу житла.Потрібен обов'язково.
Процентна ставка1,4-1,6% в місяць45-90% в місяць1,5-2% в місяць3,9-5,9% в місяць
Переваги Відносно низька процентна ставка, низька ймовірність шахрайства, захист інтересів кредитованого з боку держави.Є можливість отримати онлайн-кредит. Мінімальні вимоги до оформлення документів. Постійно проводяться акції та програми лояльності.Кредити підприємцю надходять безпосередньо від інвестора. Лояльність до оформлення документів. Головне-вигідно представити свою бізнес-ідею при подачі заявки.Швидке оформлення кредиту без великого кількості документів. Щоб отримати досить велику суму, можна звернутися в автоломбард
НедолікиОформлення та схвалення кредиту – досить довгий процес. Банки вимагають, щоб бізнесмен надавав фінансову звітність, а заставне майно було в ідеальному стані.Висока процентна ставка, відчутні штрафи за прострочення кредиту. Сума кредиту невелика.Маленький термін кредитування. В Україні цей спосіб з'явився нещодавно і повністю не перевірений.Висока процентна ставка.

Висновок: якщо вам потрібна сума, дійсно здатна просунути бізнес вперед, в будь-якій організації потрібно буде надати заставу. Банкам і МФО зазвичай цікаві застави під бізнес або нерухомість, рідше – під транспортний засіб. А це дуже великий ризик-залишитися без житла або так і не розкрученої справи, з невиплаченим боргом. Тому варто звернути увагу на автоломбарди: їх умови стають все прозоріше і простіше. Отримати необхідну суму можна легко, швидко і навіть з гарантіями.

взяти кредит для бізнесу

Від чого залежать кредити підприємцю в Україні

Крім перерахованого заставного майна, бізнесмени закладають готову продукцію чи матеріали, товар, що знаходиться в обороті або майбутній урожай (для підприємців у сфері сільського господарства).

Які компанії можуть розраховувати на індивідуальний підхід, максимально низький відсоток і довгий термін його використання?

 1. Компанії, які чітко розписують свій бізнес-план і надають прозору схему функціонування підприємства.
 2. Чим вище рентабельність компанії, тим вище ймовірність видачі великого кредиту.
 3. Компанії з досвідом, давно зареєстровані на ринку, краще, ніж молоді стартапи. Ось як приблизно коливаються суми:
 • До 2 тис. доларів отримають організації, що функціонують 3-6 місяців;
 • До 5 тисяч-функціонуючі 6-12 місяців;
 • На суму до 20 тис. доларів можуть розраховувати компанії, які протрималися на ринку 1 рік і більше;
 • На суму до 30 тис. – 1-3 роки;
 • Більше 30 тисяч – компанії з більш ніж 5-річним досвідом.
 1. У починаючої компанії теж є всі шанси отримати фінансову допомогу, якщо вона збирається реалізовувати одне з цих пріоритетних напрямків:
 • Медицина;
 • Експорт товарів і послуг;
 • Сільське господарство;
 • IT-сфера.

Вивчивши цей приблизний розклад, можна розрахувати, запускаючи бізнес в кредит, чи варто це робити, чи виправдані будуть ваші ризики.

Кредит для бізнесу від фінансової компанії в 2022 році

Небанківські фінансові компанії, де можна взяти гроші в борг, роблять ставку на індивідуальні кредитні продукти, пропонують персональних менеджерів. Вони, вивчивши всі нюанси ситуації, підлаштовують умови під кожного клієнта.

Пропонуючи кредит під заставу

 • Нерухомості
 • Автомобіля
 • товарів в обороті
 • приміщення для бізнесу
 • або самого бізнесу

фінансові компанії надають привабливі умови: оформлення тільки за двома-трьома документами, швидке схвалення заявки і така ж швидка видача грошей, оптимальна оцінка вартості застави.

У випадку з кредитуванням під заставу авто, фінансова компанія MegaCredit оцінює повну ринкову вартість вашого транспортного засобу та видає до 80% вартості. Посередники і великі пакети документів не потрібні: тільки ваш паспорт, ІПН, техпаспорт на машину. Генеральна довіреність знадобиться в тому випадку, якщо власником автомобіля є інша людина.

Користуйтеся зручним, швидким кредитом і розвивайте свій бізнес успішно і впевнено!

Взяти кредит під заставу авто в Києві можна в MegaCredit, ознайомившись з усіма деталями на сайті.

Кредит під заставу авто в Одесі можна взяти на сайті за посиланням, попередньо ознайомившись з деталями.

MegaCredit Автоломбард

Контакти

м. Київ, вул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00

СБ-НД: вихідний

Хочете ми пояснимо як проїхати?

Мова сайту