Відправити заявку Дзвонити
Київ
ua
 • ru
 • ua
 • 097 902-54-67
  Головна
  Блог
  Як взяти кредит під заставу нерухомості в Україні?

  Як взяти кредит під заставу нерухомості в Україні?


  Як взяти кредит під заставу нерухомості в Україні?

  Кредит під заставу нерухомості – що це?

  Кредит під заставу нерухомості є сьогодні одним з найбільш вигідних варіантів отримання додаткової суми грошей. Ви будете з упевненістю знати, що отримаєте великі гроші на руки під низький відсоток. Звичайно ж, за однієї умови: якщо протягом усього договору зможете дотримуватися правил.

  Які умови для отримання кредиту

  Наприклад, ви бажаєте взяти кредит готівкою під заставу нерухомості. Але чи знаєте ви, чи відповідає ваша застава тому, з якою працюватиме фінансова установа? Банки та інші установи неохоче починають співпрацю з тими клієнтами, хто пропонує в якості застави елітне житло або котеджі. Ще гірше справа йде з комуналками, приватними або аварійними будинками у віддалених районах міста, з дачами.

  Ідеальний варіант - закладати будинки/квартири в центрі міста, в хорошому стані. Їх фінансова установа зможе продати швидко і дорого, а значить, моментально почати з вами співпрацювати.

  Для того щоб взяти кредит під заставу нерухомості в Україні, потрібно надати фінустанові документи:

  • Паспорт;
  • ІПН;
  • Форму (№1) із житлово-експлуатаційної контори та довідку, що підтверджує у вас відсутність заборгованостей по комунальним платежам;
  • Технічний паспорт на будинок/квартиру.

  Додатково кредитна установа може вимагати довідку з місця роботи або з податкової. У кожної компанії вимоги до кредитора можуть несуттєво змінюватися.

  позика під заставу нерухомості - фото

  Переваги та недоліки кредиту під заставу нерухомості

  Кредит під заставу нерухомості Києва або в Україні має ряд позитивних і негативних моментів для позичальника. Серед позитивних:

  • Мінімальні вимоги до вашого пакету документів. Деякі фінансові установи вимагатимуть тільки довідку про доходи. Але часто гарантія платоспроможності – виключно квартира/будинок.
  • Непотрібність звітувати перед банком, куди ви вирішите направити отримані кошти. На весільну подорож, ремонт, лікування або на інші потреби.
  • Можливість швидко отримати в своє розпорядження велику суму грошових коштів.

  Отже, ви вирішили, як і де взяти кредит під заставу нерухомості. До негативних моментів, пов'язаних з процедурою видачі установою вам грошей, відносяться:

  • Оцінка майна, невідповідна дійсності. Часто фінустанови просто занижують вартість застави. Хоча в реальності вона може коштувати в 2-5 разів дорожче.
  • Ризики з платежами і % ставками. Якщо будете несвоєчасно вносити обов'язкові платежі, то неминуча втрата будинку/квартири. Також популярна "схема", коли банки прописують в договорі можливість збільшення процентної ставки. Ще один негативний момент - видача позичальникові грошей не в національній валюті. При стрибку долара/євро, стаєте заручником валютної ситуації.
  • Відмова родичів на взяття вами кредиту. Угода може не відбутися, якщо хтось із родичів засумнівається у вашій платоспроможності і висловить це банку.

  Ризики, особливо якщо брати кредит під заставу нерухомості за дорученням, існують. Але все ж позитивних моментів – більше. Головне-упевнитися в надійності банку, МФО і тільки тоді звертатися до них за допомогою.

  Які є альтернативи?

  Не впевнені в якості нерухомості, яку бажаєте закласти і отримати кредит? Не впевнені в наявності необхідних документів для оформлення? Значить кредит під заставу нерухомості - не ваше. І варто звернути увагу на альтернативи. Наприклад, ви можете отримати велику позику в Мега Кредит, заклавши авто. Від 30 хвилин до кількох годин – і гроші у вас на руках!

  Взяти кредит під заставу авто в Києві можна в MegaCredit, ознайомившись з усіма деталями на сайті.

  Кредит під заставу авто в Одесі можна взяти на сайті за посиланням, попередньо ознайомившись з деталями.

  MegaCredit Автоломбард

  Контакти

  м. Київ, вул. Туполєва, 1Б

  ПН-ПТ: 10:00-19:00

  СБ-НД: вихідний

  Хочете ми пояснимо як проїхати?

  Відділення
  Мова сайту