Як взяти кредит під заставу нерухомості?

Як взяти кредит під заставу нерухомості?

Як взяти кредит під заставу нерухомості?

Щодня мільйони людей намагаються знайти вигідні способи вирішення фінансових проблем. Існує безліч альтернативних можливостей поповнення бюджету.

Кредит під заставу нерухомості, що надається фінансовими ломбардними структурами, дозволяє клієнту отримати необхідну суму грошових коштів швидко і без особливого клопоту.

Ломбарди України пропонують клієнтам отримати позикові кошти на будь-які цілі, залишивши кредитору ліквідну заставу у вигляді нерухомості.

Але, як взяти кредит під заставу нерухомості, уникнувши при цьому зайвих ризиків?

 

Плюси і мінуси кредитування під заставу житла

Оформлення позики під заставу нерухомості тягне за собою певні зобов’язання позичальника перед фінансовою організацією – ломбардом. Клієнт має можливість отримати від позикодавця позику до 70-80% від оціночної вартості заставної власності. Одним з переваг такого виду кредитування є не цільовий характер позики, тобто позичальник може витратити кредитні кошти на свій розсуд.

Вигідним вкладенням позикових коштів буде придбання нового житла в будинку, що будується або покупка транспортного засобу за готівковий розрахунок. З огляду на те що процентна ставка по кредиту під заставу нерухомості, що надається ломбардами значно нижче, ніж при оформленні банківських позик, вигідність такого виду кредиту очевидна. Крім того ломбардні організації не вимагають від клієнтів документи, що підтверджують платоспроможність, що дозволяє отримувати короткочасні позики, навіть не маючи офіційного працевлаштування.

Однак, необхідно врахувати відповідальність перед ломбардом і можливі ризики, пов’язані з борговими зобов’язаннями. У разі невиплати кредиту, заставна нерухомість переходить у власність фінансової організації, з правом продажу. Кредитор має право продати нерухомість позичальника, компенсуючи, таким чином, позикові кошти.

 

Оцінка предмета застави та розрахунок платежів по кредиту

Взяти кредит без банку - реально і швидко. Якщо для отримання грошей в ломбарді ви маєте право і готові закласти свій автомобіль, але хочете попередньо дізнатися суму кредитних коштів і схему погашення боргу - заповніть цю форму. Для нас не важливий ваш попередній досвід кредитування, для отримання грошей в нашому автоломбарді не потрібне офіційне підтвердження про ваші доходи, ви можете навіть не бути працевлаштованим, присутність дружини / чоловіка для отримання позики в Мега Кредит також не обов'язкове. Так-так, у нас той самий кредит без довідок - Київ і вся Україна вже давно практикують такий вид позики, коли можна взяти досить велику суму готівкою в кредит, причому отримати гроші швидко.

Прикріпити фото предмета

Умови оформлення кредиту під заставу нерухомості

Програми кредитування під заставу мають певні умови оформлення та вимоги, що пред’являються до клієнта.

Перш за все, громадянин, який вирішив скористатися кредитом під заставу нерухомості повинен враховувати майбутні витрати по оцінці заставного майна та оплату нотаріальних послуг.

Необхідно врахувати, що для отримання кредиту, заставна нерухомість не повинна перебувати в заставі у іншої кредитної установи або під арештом. Важливою умовою для оформлення договору є нотаріально завірена згода інших власників або одного з подружжя на передачу власності в заставу. Під час укладання угоди обов’язково особиста присутність співвласників нерухомості.

Відсоткова ставка за кредитними зобов’язаннями в різних спеціалізованих комерційних фінансових організаціях України залежить від терміну виплати кредиту і оцінної вартості закладеного майна. Відсотки за короткостроковим кредитом під заставу нараховуються щодня, тому заставодавець повинен враховувати додаткову переплату в разі пролонгації договору.

 

Документи для отримання кредиту

Для оформлення кредиту під заставу власності громадянин повинен бути повнолітнім і мати громадянство України. Для отримання позики в автоломбарді необхідно надати:

  • Паспорт громадянина України;
  • Ідентифікаційний податковий номер (ІПН);
  • Документи, що підтверджують сімейний стан;
  • Документи, що підтверджують право власності на нерухомість.

 

Оформлення кредитного договору

Для отримання кредиту під заставу нерухомого майна, між позикодавцем і позичальником укладається договір у письмовій формі. Перед підписанням угоди, клієнту необхідно уважно ознайомитися з усіма умовами надання кредиту.

У договорі має бути вказана процентна ставка і складений графік платежів, згідно з яким буде здійснюватися оплата кредиту. У договорі може бути обговорена можливість дострокового погашення заборгованості по кредиту. Якщо є така умова в договорі, позичальник може погасити кредит достроково, не виплачуючи додаткових відсотків ломбарду.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
MegaCredit Автоломбард

Контакти

Контакты

м. Київ, ул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00

info@megacredit.com.ua

+38 097 902 54 67
+38 073 ‎043 14 39
+38 099 373 05 48

Map MegaCredit

Контакти

м. Київ, ул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00
СБ-НД: вихідний

info@megacredit.com.ua

+38 097 902 54 67
+38 073 ‎043 14 39
+38 099 373 05 48