Як взяти кредит під заставу житла?

Як взяти кредит під заставу житла?

Як взяти кредит під заставу житла?

Кредит під заставу житла  – оптимальний варіант отримання великої суми позикових грошей під низькі відсотки. Кредит на купівлю житла і під заставу вже наявного майна відноситься до одного виду кредитування, з невеликою різницею оформлення документів. Кредит, забезпечений нерухомістю, називається іпотекою. Нерухомістю прийнято вважати будь-яке майно, яке не можна перемістити в інше місце без втрати його функціональності. В якості застави по іпотеці можуть виступати окремо розташовані будинки і споруди, земельні ділянки, квартири та окремі кімнати, нерухомість комерційного призначення, а також недобудовані будівлі. Закласти можна як власне майно, так і нерухомість, що належить іншим особам. В такому випадку кредитна угода доповнюється договором поруки, згідно з яким фактично маючий право на актив розділяє з позичальником зобов’язання по кредиту.

 

Якими бувають кредити під заставу нерухомості?

Кредити під заставу нерухомості видають банківські установи, ломбарди і приватні інвестори. Забезпеченням по кредиту не можуть виступати квартири, в яких прописані неповнолітні діти або особи, визнані недієздатними (інваліди або люди з психічними розладами). Сума , що видається за таким кредитом може досягати лише 70% від оціночної вартості активу, оскільки банки відразу закладають можливі витрати на судові розгляди по відчуженню майна у неплатоспроможного клієнта. Варто відзначити, що оціночна вартість може суттєво відрізнятися від ринкової, оскільки оцінювач не враховує престижність району або розвиненість інфраструктури, що впливають на ціну квартири на ринку житла.

 

Хто дає кредити під заставу нерухомості?

Фінансові організації охоче надають кредити під заставу нерухомості. Забезпечені цінними активами позики є найдешевшими для клієнта, оскільки переплата по кредиту буде найменшою серед усіх видів фінансових запозичень. Процедура оформлення такого кредиту в банку може розтягнутися на кілька днів. Приватні інвестори приймають рішення про видачу кредиту набагато швидше, але оперативність впливає на розмір процентних ставок, які у «приватників» істотно вище. У разі виникнення труднощів з погашенням кредиту у приватних осіб шанси позбутися житла набагато вище, в порівнянні з банківським кредитом. Банки частіше йдуть назустріч клієнтам, у яких є фінансові складності, і можуть запропонувати варіанти з реструктуризації боргу або надання кредитних канікул. Приватні інвестори в цьому питанні практично не зацыкавлені домовлятися, та й методи стягнення боргу у них можуть не вирізнятися лояльністю.

 

Які документи потрібні що б взяти кредит під заставу житла?

Оцінка предмета застави та розрахунок платежів по кредиту

Взяти кредит без банку - реально і швидко. Якщо для отримання грошей в ломбарді ви маєте право і готові закласти свій автомобіль, але хочете попередньо дізнатися суму кредитних коштів і схему погашення боргу - заповніть цю форму. Для нас не важливий ваш попередній досвід кредитування, для отримання грошей в нашому автоломбарді не потрібне офіційне підтвердження про ваші доходи, ви можете навіть не бути працевлаштованим, присутність дружини / чоловіка для отримання позики в Мега Кредит також не обов'язкове. Так-так, у нас той самий кредит без довідок - Київ і вся Україна вже давно практикують такий вид позики, коли можна взяти досить велику суму готівкою в кредит, причому отримати гроші швидко.

Прикріпити фото предмета

Перелік документів, необхідних для оформлення кредиту під заставу нерухомості, включає паспорт і його копії як самого позичальника, так і його дружини (чоловіка), якщо такі є, свідоцтво про шлюб або про його розірвання, свідоцтва про народження дітей, коди податкових платників клієнта і його офіційного чоловіка чи дружини, завірена нотаріусом копія трудової книжки, довідка про доходи за формою №2, і документи, що підтверджують володіння нерухомістю.

Вартість послуг

При оформленні кредиту доведеться сплатити послуги нотаріуса, оцінювача, комісію ломбарду чи банку, а також ряд прописаних у договорі платежів. Зазвичай розмір цих витрат прямо пропорційний сумі кредиту. На відміну від кредитів під заставу авто, термін кредитування в іпотечному секторі може досягати 20 років. Погашення позики може відбуватися за двома схемами: ануїтет і на зниження суми. Ануїтет передбачає оплату однакових сум протягом усього терміну кредиту. Схема зниження передбачає великі виплати спочатку з поступовим зменшенням до закінчення терміну кредитування. Ануїтет здається більш простим і зрозумілим, але по факту вийде набагато дорожче класичної схеми.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
MegaCredit Автоломбард

Контакти

Контакты

м. Київ, ул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00

info@megacredit.com.ua

+38 097 902 54 67
+38 073 ‎043 14 39
+38 099 373 05 48

Map MegaCredit

Контакти

м. Київ, ул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00
СБ-НД: вихідний

info@megacredit.com.ua

+38 097 902 54 67
+38 073 ‎043 14 39
+38 099 373 05 48