Відправити заявку Дзвонити
Київ
ua
ru
ua
097 902-54-67
Головна
Блог
Кредит на ремонт автомобіля

Кредит на ремонт автомобіля


Кредит на ремонт автомобіля

Якщо машина зламалася, на її лагодження потрібні грошові кошти. Іноді виникають ситуації, коли необхідно привести автомобіль в порядок тут і зараз, але необхідної суми у людини немає. В цьому випадку необов'язково чекати, поки фінансове становище покращиться. Можна оформити кредит на ремонт авто.


Особливості оформлення кредиту на ремонт авто в банку

Щоб отримати кредит на ремонт автомобіля, громадяни воліють звертатися в банк. Примітно, що у більшості фінансових організацій немає спеціалізованих пропозицій, що дозволяють взяти кошти в борг для лагодження машини. Тому належить брати споживчий кредит. Послуга дозволяє отримати до 1 млн.грн. однак компанії ретельно перевіряють потенційних позичальників. Послугу можуть використовувати тільки благонадійні клієнти, які мають хорошу кредитну історію і надали цілу купу документів.

Що потрібно для оформлення?

Щоб заявку схвалили, позичальник зобов'язаний підтвердити відповідність вимогам фінансової організації. Співпраця ведеться з громадянами у віці від 21 року до 65 років на момент погашення кредиту. Людина повинна бути офіційно працевлаштованою і мати достатню кількість коштів, щоб проводити розрахунок. В якості підтвердження пред'являють наступні документи:

 • Заповнена Заява;
 • Посвідчення особи;
 • Довідка про доходи;
 • Завірена копія трудової книжки;
 • Додаткове посвідчення особи.

Заявку розглядають довго. Аналіз звернення може займати 7 днів.

Переваги використання пропозиції

Основними плюсами звернення в банк виступають такі особливості:

 • Великий кредитний ліміт;
 • Відносно невисока відсоткова ставка;
 • Термін повернення до 5 років.

Основні недоліки послуги

Якщо громадянин вирішує взяти кредит на ремонт авто в банку, він зіткнеться з наступними недоліками:

 • Тривалий термін оформлення кредиту;
 • Гроші в борг переважно видають тільки благонадійним позичальникам;
 • Громадянину належить пройти ретельні перевірки, під час яких звертають увагу на кредитну історію;
 • Необхідно надати великий пакет документів.

Оформлення кредиту на ремонт машини у приватних осіб

Якщо людині необхідний кредит на ремонт авто в Києві, можна скористатися послугами приватних осіб.подібну пропозицію можна знайти на спеціалізованих ресурсах. Приватні особи не перевіряють кредитну історію і не просять надавати надмірно великий пакет документів. Зазвичай достатньо посвідчення особи. Однак кредитор самостійно визначає умови співпраці і може відхилити заявку без вагомих підстав.

Часто сума грошових коштів і її терміни повернення невеликі. Всі умови співпраці обговорюються індивідуально. Є ризик зіткнення з шахрайством, оскільки приватна особа може бути офіційно не зареєстрована. Відомі випадки, коли потенційні кредитори просили передоплату для укладення угоди, а потім зникали з коштами та особистою інформацією заявника.

Що потрібно для отримання коштів у приватної особи?

Зазвичай для оформлення потрібен тільки паспорт. Надавати додаткові документи не потрібно. Вимоги до віку, громадянства, кредитної історії не встановлені. Зазвичай між країнами укладають договір позики. Попередньо потенційні учасники правовідносин обговорюють всі умови співпраці. Договір укладають, якщо обидва потенційних учасників правовідносин згодні з його Умовами.

Переваги співпраці з приватною особою

Головною перевагою співпраці з приватною особою вважається простота оформлення. Кредит на ремонт машини може бути отриманий в день подачі заявки. При цьому кредитну історію не перевіряють. Додатково не потрібно надавати довідки про доходи та інші документи. Для початку співпраці потрібен лише паспорт.

Існуючі недоліки послуги

Головним недоліком виступає складність в пошуку приватної особи, готового видати гроші в борг на ремонт машини в кредит, а також ризик обману. Не завжди вдається знайти благонадійного кредитора. Виконати попередню перевірку також проблематично. Тому доводиться діяти на довірі. Ставки за пропозицією можуть бути досить високими.


Як оформити кредит на ремонт машини в небанківській організації?

Якщо клієнт хоче виконати невеликий ремонт авто в кредит, простіше оформити мікропозик. Для цього варто звернутися в небанківські організації, наприклад, в компанію Mega credit. Організація лояльно ставиться до клієнтів і швидко розглядає заявки. Отримати гроші в борг вдасться в день звернення. Шанс схвалення дуже високий. Додатково позичальникові не доведеться надавати великий пакет документів. Ліміт за пропозицією знижено, проте суму можна підвищити, надавши в заставу автомобіль.

Що потрібно для оформлення кредиту?

Щоб заявку схвалили, досить надати паспортні дані. Пред'являти трудову книжку, довідку про доходи та інші папери не потрібно. Скористатися послугою мають право всі громадяни України віком від 18 років. Лояльне ставлення компаній до позичальників роблять послугу доступною практично для всіх осіб.

Плюси звернення до небанківських організацій

Співпрацюючи з небанківськими організаціями, громадянин зіткнеться з наступними перевагами:

 • Заявку розглянуть максимально швидко;
 • Високий шанс отримання позитивної відповіді;
 • Послуга доступна практично всім повнолітнім громадянам України;
 • Отримати гроші в борг вдасться в день звернення.
кредит на ремонт автомобиля

Скористатися всіма вищевказаними перевагами можна, звернувшись в компанію Mega Credit.

Мінуси послуги

Недоліки також присутні. Головними з них вважаються:

 • Невеликий кредитний ліміт;
 • Висока відсоткова ставка;
 • Маленький термін кредитування.

Наявність застави підвищує вигідність умов співпраці. Додатково пропозиція підійде, якщо кошти потрібні терміново, і майбутній ремонт не буде пов'язаний з великими витратами.

MegaCredit Автоломбард

Контакти

м. Київ, вул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00

СБ-НД: вихідний

Хочете ми пояснимо як проїхати?

Мова сайту