Кредит готівкою під заставу машини: банк чи автоломбард?

Кредит готівкою під заставу машини: банк чи автоломбард?

У житті кожної людини бувають періоди, коли виникає гостра необхідність в фінансах. У таких ситуаціях люди зазвичай вдаються до послуг комерційних структур, що пропонують населенню вигідні і не дуже умови кредитування.

Відзначимо, що звичайні грошові позики в наш час популярністю не користуються. Причиною цього є застосовувана банками система розподілу платежів, в яких тіло кредиту гаситься мінімально, а основна частина суми,що вноситься позичальниками, йде на оплату нарахованих відсотків.

Більш цікавим для населення варіантом є  кредити під заставу автомобіля. Такий спосіб отримання необхідної суми грошових коштів вважається досить вигідним заходом, і багато автовласників в цьому вже переконалися. Примітно, що подібні позики видають не тільки комерційні банки, але і автоломбарди. У зв’язку з цим виникає цілком резонне питання: «Яка з цих організацій пропонує більш вигідні умови  кредитування під заставу машини?».

Оцінка предмета застави та розрахунок платежів по кредиту

Взяти кредит без банку - реально і швидко. Якщо для отримання грошей в ломбарді ви маєте право і готові закласти свій автомобіль, але хочете попередньо дізнатися суму кредитних коштів і схему погашення боргу - заповніть цю форму. Для нас не важливий ваш попередній досвід кредитування, для отримання грошей в нашому автоломбарді не потрібне офіційне підтвердження про ваші доходи, ви можете навіть не бути працевлаштованим, присутність дружини / чоловіка для отримання позики в Мега Кредит також не обов'язкове. Так-так, у нас той самий кредит без довідок - Київ і вся Україна вже давно практикують такий вид позики, коли можна взяти досить велику суму готівкою в кредит, причому отримати гроші швидко.

Прикріпити фото предмета

Якщо розглядати ситуацію з нейтральної точки зору, то вигоди автоломбарду перед банком цілком очевидні:

  • Документальне оформлення. Мабуть, кожна людина знає, як видають кредити в будь-якому сучасному банку. Для початку потрібно дочекатися прийому фахівця, отримати список необхідних документів, витратити тиждень на їх збір, вистояти ще одну чергу і подати заяву з проханням про видачу позики під заставу авто. Після цього буде потрібно ще кілька днів почекати, поки банківські службовці перевірять правильність і достовірність всіх наданих позичальником даних і приймуть рішення про доцільність видачі кредиту. Якщо щось при цьому піде не так – відмова забезпечена. Для порівняння: при отриманні кредиту в автоломбарді, потрібно лише продемонструвати паспорт, ідентифікаційний код, а також документ, що підтверджує право володіння заставним транспортним засобом.
  • Швидкість прийняття рішення. Про оперативності співробітників банку вже писалося вище. Очікування може тривати від кількох днів до тижня – все залежить від кількості документації, що перевіряється. У автоломбарді рішення озвучується в більш короткі терміни: середній час очікування становить близько однієї години.
  • Контроль. У більшості випадків банк видає гроші тільки на цільові потреби, але далеко не кожна людина бажає розповідати, навіщо йому знадобилися фінанси. Контроль не любить ніхто. У автоломбарді в цьому плані все набагато простіше. Договір підписаний, гроші під заставу авто видані. Далі залишається лише виконувати зобов’язання, а розпоряджатися отриманою сумою можна на власний розсуд, без найменших на те обмежень.
  • Процентна ставка. Для видачі кредитів банки досить часто використовують кошти своїх вкладників. Тому процентна ставка формується як сума ставки по депозитах і певної надбавки для отримання прибутку самою структурою. Ломбарди ж використовують в обороті власні кошти, що дає їм можливість встановлювати ставки набагато менше, ніж можуть собі дозволити вищезгадані комерційні банки.
  • Рівень сервісу. Можливо, для певної категорії людей такий показник не має істотного значення, однак на нього все ж варто звернути увагу. У автоломбарді не так багато співробітників як в середньостатистичному банку, але кожен з них – професіонал у своїй справі. У ломбарді немає вчорашніх студентів, без найменшого досвіду роботи. Тут працюють люди, які зарекомендували себе з позитивного боку, мають тривалий стаж роботи і прекрасні рекомендації від клієнтів.
  • Терміни кредитування. Гроші, отримані в автоломбарді, можна повернути хоч через тиждень. При цьому потрібно оплатити «набіглі» відсотки, отримати в своє розпорядження залишений в якості застави автомобіль і повернутися до колишнього життя. Банки ж не вітають короткострокові кредити. Більш того, в деяких випадках в договорах, складених фахівцями цих структур, присутні пункти, які мають на увазі нарахування штрафних санкцій при достроковому погашенні кредиту. Це означає, що якщо банк планував отримувати відсотки, скажімо, за півроку, то він їх і отримає. Інтереси клієнта в цьому випадку абсолютно не враховуються.

Як видно з наведеної вище порівняльної характеристики при виникненні необхідності вибору комерційної організації, що пропонує гроші в борг під заставу автомобіля, в першу чергу слід звернути увагу саме на автоломбард.

Саме тут клієнтам забезпечать сучасний сервіс, індивідуальний підхід та оптимальні умови співпраці, що задовольняють обидві сторони. Договір кредитування, укладений з автоломбардом, – вигідне рішення, і це твердження важко заперечити!

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
MegaCredit Автоломбард

Контакти

Контакты

м. Київ, ул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00

info@megacredit.com.ua

+38 097 902 54 67
+38 073 ‎043 14 39
+38 099 373 05 48

Map MegaCredit

Контакти

м. Київ, ул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00
СБ-НД: вихідний

info@megacredit.com.ua

+38 097 902 54 67
+38 073 ‎043 14 39
+38 099 373 05 48