Кредит під заставу авто з правом їзди

Кредит під заставу авто з правом їзди

Навіть у заможних людей не виключений ризик виникнення фінансових труднощів. Бувають ситуації, при яких велика грошова сума потрібна терміново, при цьому немає часу займатися збором численних документів. У подібному випадку альтернативним способом вирішення фінансового питання є кредит під заставу автомобіля, зі збереженням права водіння (тобто з можливістю їздити на транспортному засобі який знаходиться під заставою у автоломбарду).

Кредит під заставу автотранспортного засобу є одним з найбільш актуальних методів отримання великої суми грошей. Подібний варіант грошових позик має ряд певних переваг і дозволяє в найкоротші терміни отримати необхідну суму грошових коштів.

 

Де отримати кредит під заставу авто, із збереженням права керування?

Грошові позики під заставу автотранспорту позичальника надаються спеціалізованими фінансовими кредитними організаціями – автоломбардам. Діяльність таких організацій регламентована чинним законодавством. У подібному вигляді кредитування в ролі заставного майна виступає автотранспортний засіб.

В останні роки швидко зростає популярність цього виду кредитування. Це пов’язано з бажанням клієнта прискорити процес поповнення бюджету, при цьому уникнути тривалих очікувань і паперової тяганини.

Сьогодні на кредитному фінансовому ринку діє безліч автомобільних ломбардів, що надаються послуги кредитування під заставу автомобіля, серед яких є не тільки великі мережеві компанії, але і невеликі приватні фірми. Однак, не всі організації зберігають за клієнтом право водіння закладеного автотранспорту.

Переваги кредиту під заставу авто, із збереженням права керування

Автоломбарди в Києві фінансують як фізичних, так і юридичних осіб, забезпечуючи всім кредиторам максимально вигідні умови отримання позик. При цьому в інтересах позичальника кредит під заставу авто надається з правом керування. Подібна схема кредитування дуже зручна. Вона дозволяє власнику авто не тільки отримати гроші, але і продовжувати користуватися своїм автомобілем.

Крім того, можна відзначити ще ряд переваг отримання кредиту під заставу транспорту, зі збереженням права їзди на закладеному транспорті: стислі терміни оформлення і видачі кредиту і незначні вимоги до документів. При оформленні кредитних послуг не потрібно збирати безліч зайвих документів з різних інстанцій, довідки, що підтверджують постійну зайнятість або отримання стабільного доходу. Шукати поручителя також не доведеться. Завдяки цьому максимально спрощується процес оформлення позики.

Ще одним плюсом є те, що процентні ставки за надані фінансові послуги в автоломбарді значно нижче кредитних ставок, що встановлюються в банках, наприклад на готівкові “кредити під потребу”, де річна ефективна відсоткова ставка може сягати 150% в рік.

  

Оцінка предмета застави та розрахунок платежів по кредиту

Взяти кредит без банку - реально і швидко. Якщо для отримання грошей в ломбарді ви маєте право і готові закласти свій автомобіль, але хочете попередньо дізнатися суму кредитних коштів і схему погашення боргу - заповніть цю форму. Для нас не важливий ваш попередній досвід кредитування, для отримання грошей в нашому автоломбарді не потрібне офіційне підтвердження про ваші доходи, ви можете навіть не бути працевлаштованим, присутність дружини / чоловіка для отримання позики в Мега Кредит також не обов'язкове. Так-так, у нас той самий кредит без довідок - Київ і вся Україна вже давно практикують такий вид позики, коли можна взяти досить велику суму готівкою в кредит, причому отримати гроші швидко.

Прикріпити фото предмета

Порядок надання кредиту під заставу авто

До укладення договору про надання кредитної позики під заставу автомобільного транспорту, кваліфіковані фахівці визначають оціночну вартість заставного автотранспорту, в залежності від його технічних характеристик і стану, року випуску, марки, пробігу. Це необхідно для того, щоб гарантувати ломбарду повернення позикових коштів від продажу авто, в тому випадку, якщо позичальник не поверне борг. Подібна процедура відбувається протягом 15 хвилин. За результатами оцінки встановлюється розмір фінансової вартості машини, яку позикодавець готовий надати позичальнику в грошовому еквіваленті, на певних умовах.

При укладанні двостороннього договору застави автотранспорту, який оформляється в письмовій формі, необхідно домовитися про умови надання послуги, зобов’язання і права сторін. З одного боку, в ролі заставодавця виступає фізична або юридична особа, яка передає заставне майно (автотранспортний засіб). З іншого боку, виступає заставодержатель – автоломбард.

У договорі детально описуються технічні характеристики предмета договору (машини). До них відносяться:

 • Марка авто;
 • Дата виготовлення, випуску;
 • Ідентифікаційний номер авто;
 • Інформація про шассі машини (номер і колір кузова);
 • Інформація про двигун (модель, номер);
 • Державний реєстраційний знак;
 • Дані свідоцтва про реєстрацію ТЗ.

Якщо оформляється кредит під заставу автомобіля з правом їзди, то в умовах договору необхідно відобразити право користування позикодавцем заставним майном.

Вся процедура оформлення необхідних документів займає не більше години.

На думку експертів, до укладення угоди, важливо упевнитися чи є у організації державна реєстрація та право надання фінансових послуг. Для цього можна запросити необхідні документи. Рекомендується ознайомитися зі свідоцтвом про державну реєстрацію, ліцензією.

 

Документи необхідні для оформлення кредиту:

 • Паспорт громадянина України (з відміткою про реєстрацію);
 • Ідентифікаційний податковий номер (ІПН);
 • Техпаспорт;
 • Якщо кредит оформляється за дорученням, необхідна нотаріально завірена копія генеральної довіреності;
 • водійське посвідчення;
 • Свідоцтво про обов’язкове страхування транспортного засобу.
Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
MegaCredit Автоломбард

Контакти

Контакты

м. Київ, ул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00

info@megacredit.com.ua

+38 097 902 54 67
+38 073 ‎043 14 39
+38 099 373 05 48

Map MegaCredit

Контакти

м. Київ, ул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00
СБ-НД: вихідний

info@megacredit.com.ua

+38 097 902 54 67
+38 073 ‎043 14 39
+38 099 373 05 48