Відправити заявку Дзвонити
Київ
ua
ru
ua
097 902-54-67
Головна
Блог
Кредит під заставу мотоцикла

Кредит під заставу мотоцикла


Кредит під заставу мотоцикла

Компанія MegaCredit працює на ринку кредитування України з 2017 року. Форма роботи -  автоломбард, що видає позики під заставу транспортних засобів – як звичайних авто, так і водного транспорту.
Позики під заставу мототехніки - один з видів кредитування в ломбарді. Відмінність цього способу в тому, що він дає можливість вирішити термінові фінансові питання за адекватними процентними ставками.

Особливості кредиту під заставу мотоцикла в Україні

Звернення в мотоломбард має явні переваги перед банками або мікрофінансовими організаціями. Це невисокі відсотки і мінімальні вимоги до позичальників. Компактність даного виду транспорту дозволяє в короткий термін – до 2 годин – завершити процедуру огляду, оцінки застави та отримання грошей на руки. Позики під заставу мототехніки автоломбард видає на термін від 2 до 24 місяців. Погасити позику можна в будь-який час без обмежень. За дострокове погашення кредитор не передбачає ніяких штрафів. При виникненні складних ситуацій позичальник може звернутися в компанію Мегакредит із заявою про пролонгацію договору.

Кожен тип мототехніки має показники сезонності, будь то мотоцикл, квадроцикл або снігохід. У сезон простою транспортний засіб може послужити своєму власникові з вигодою, якщо закласти мотоцикл в автоломбард і використовувати гроші для вирішення нагальних проблем – поліпшення житлових умов, ремонту будинку, або для потреб бізнесу.

Порядок отримання кредиту під заставу авто

Умови надання позики в автоломбарді відрізняються від тих, що практикуються в банках або МФО. У таблиці нижче наводиться порівняльна характеристика умов кредитних організацій.

Форми власності

Банк

МФО

Автоломбард

MegaCredit

Дозвільний документ

ЛіцензіяЛіцензіяЛіцензія

Документи для отримання позики

Паспорт ІПН Довідка про доходи Право власності на заставне майноПаспорт ІПНПаспорт Свідоцтво про реєстрацію права власності на предмет застави або генеральна довіреність;

Процентна ставка

10-48% річнихДо 3% в деньВід 1,9% на місяць

Термін обробки заявки

2-7 днівПротягом 1 дняДо 2 годин

Які вимоги до мототехніки, що залишається під заставу в 2022 році

В автоломбарді можна закласти мотоцикл, скутер, гідроцикл та іншу мототехніку в задовільному, ліквідному стані. Вік транспортного засобу не має значення для кредитної організації, але може впливати на розмір позики. Технічний стан перевіряється шляхом огляду фахівцями компанії. Позика не може бути видана під заставу аварійного мотоцикла.

Щоб отримати гроші під заставу, майно повинно бути зареєстровано на ім'я заявника, а якщо це третя особа, знадобиться генеральна довіреність. Не приймаються в якості заставного забезпечення транспортні засоби, що знаходяться під арештом або в заставі в іншій кредитній установі.

Хто і як може отримати гроші під заставу мотоцикла

Позичальником в автоломбарді може бути будь-який громадянин України віком від 25 років.

Компанія працює як з фізичними, так і з юридичними особами.

При зверненні в мотоломбард клієнт повинен представити мінімальний набір документів:

  • Паспорт громадянина України.
  • Свідоцтво про реєстрацію та право власності на заставний предмет.
  • Генеральна довіреність на транспортний засіб, якщо позичальником є третя особа.

Ломбард мотоциклів залишає закладену мототехніку на відповідальне зберігання на своїй стоянці. Видача позик під заставу документів в кредитній організації не проводиться. Власник не зможе продовжувати користуватися своїм транспортом до тих пір, поки повністю не розплатиться з кредитом.

Де можна взяти кредит під заставу мото техніки в Україні в 2022 році

Заставні позики - найпопулярніший і низькоризиковий вид кредитування. Звернутися за послугою можна в банківські установи та мікрофінансові організації. Однак автоломбард дає найбільшу гарантію схвалення. Мотоломбард Megacredit в Україні оформляє кредити за адекватними процентними ставками і в короткі терміни. Офіси компанії працюють в Києві та Київській області, а також в Одесі та Одеській області.

У столиці України кредит під заставу автомобіля, скутера, мотоцикла, квадроцикла та іншої легкої мототехніки можна оформити в центральному офісі за адресою: вул Туполєва, 1Б. За вказаними на сайті телефонами клієнтам пояснять, в яких населених пунктах Київської області знаходяться філії компанії і як туди доїхати.

В Одесі офіс автоломбарду MegaCredit розташовується на вулиці Мельницкая, будинок 32Б. Найпростіше скористатися вказаними на сайті телефонами або залишити заявку, після чого менеджер зв'яжеться з потенційним позичальником і проконсультує його з усіх питань, розповість, де в Одеській області працюють додаткові офіси мото ломбарду. У будь-якому пункті позичальників чекає привітний прийом і швидке вирішення фінансових проблем.

MegaCredit Автоломбард

Контакти

м. Київ, вул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00

СБ-НД: вихідний

Хочете ми пояснимо як проїхати?

Мова сайту