Відправити заявку Дзвонити
Київ
ua
ru
ua
097 902-54-67
Головна
Блог
Кредит під заставу водної техніки

Кредит під заставу водної техніки


Кредит під заставу водної техніки

Взяти позику на велику суму в банку вдається не завжди і не відразу. Найбільш гарантований спосіб отримання кредиту - заставний. Автоломбард MegaCredit видає великі позики на термін від 2 місяців до 2 років.

Позика під заставу водного транспорту – відносно новий вид кредитування на фінансовому ринку України. Банки неохоче йдуть на такі угоди, тому що таке заставне майно не має високої ліквідністі, як автомобілі або обладнання. Компанія MegaCredit займає цю нішу і має представництва в Києві та Одесі.

Що приймає в заставу ломбард водного транспорту в Україні

Водний транспорт в ліквідному стані може стати заставою. Сума позики буде співмірною номінальної вартості майна.

  • Водний мотоцикл, Гідроцикл. Гроші під заставу водного мотоцикла або гідроцикла видаються відповідно до ринкової вартості і станом майна.
  • Маломірні судна: човни, катамарани. Автоломбард надає кредит під заставу суден, оснащених двигуном. Головна вимога-хороший стан об'єкта застави.
  • Катер. Кредит під заставу катера видається після оцінки та перевірки технічних параметрів.

компанія надає позики під заставу всіх видів водного транспорту, в тому числі водотоннажності. Кредит під заставу теплохода, яхти надається ломбардом в сумі до $50 000. Термін позики-від 2 місяців до 2 років.

Клієнтам із поганою кредитною історією Megacredit йде назустріч, але при цьому з оцінкою ризику сума позики буде нижче очікуваної.

Процедура видачі кредиту під заставу водного транспорту

Видача позик під цей вид застави практично не відрізняється від кредитування під заставу автомобіля. Водний автоломбард відводить на процедуру оформлення договору не більше 2 годин. Після огляду, оцінки застави та підписання документів клієнт відразу отримує гроші в повному обсязі.

Позичальник повинен надати мінімальний набір документів: паспорт і судновий квиток. Інших довідок і поручителів не потрібно. Кредит під заставу водного транспортного засобу може отримати і третя особа, що має генеральну довіреність на використування і всі операції з даним майном власника.

В отриманні грошей під заставу катера та іншої водної мототехніки є одна особливість: компанія не надає позики під свідоцтво про реєстрацію, і власник не може користуватися своїм транспортом до повного погашення боргу. Однак, така послуга надається тільки під заставу автотранспорту. Водний транспорт будь-якого водотоннажності залишається на спеціалізованій парковці, що належить кредитної організації.

Вимоги до об'єкта застави в ломбарді водного транспорту

Транспортний засіб, що є заставним, не повинен бути обтяжений іншими заставними, кредитними зобов'язаннями, або перебувати під арештом. Автоломбард приймає до огляду та оцінки нерозмитнені плавзасоби імпортного виробництва, однак це пов'язано з рядом юридичних нюансів, про які слід проконсультуватися з фахівцями компанії при зверненні.

При огляді об'єкта застави фахівцями ломбарду перевіряється відповідність номерів агрегатів судна зазначеним в документах, а також технічний стан транспортного засобу. Це важливий момент, безпосередньо впливає на процентну ставку і суму позики. Ставка за відсотками залежить також від терміну, на який видається кредит. У компанії MegaCredit ставки за заставними позиками починаються від 1,9%.

хто може отримати кредит під заставу судна в Україні

Компанія працює з фізичними особами та організаціями. Вимоги до позичальника мінімальні:

  • Українське громадянство.
  • Вік від 25 років.

При зверненні позичальник повинен надати:

  • Паспорт громадянина України;
  • Свідоцтво про право власності на заставне майно;
  • Генеральну довіреність від власника з правом розпорядження даним майном.

Переваги кредиту під заставу водного транспорту в 2022 році

Всі види водного транспорту експлуатуються власниками в основному в літній період, а в осінньо-зимово-весняний сезон вони простоюють, приносячи тільки збитки у вигляді плати за оренду стоянки. Є можливість швидко отримати гроші під заставу водного транспорту для розширення бізнесу, поліпшення житлових умов та інших термінових потреб. До повного погашення кредиту транспортний засіб залишається в заставі. При цьому плавзасіб знаходиться на спеціальній стоянці ломбарду водного транспорту, що гарантує збереження майна і позбавляє позичальника від витрат на платну парковку.

Страхування застави – звичайна практика в банках та інших ломбардах. У нашій компанії можливо отримати кредит в заставу яхти та інших видів водного транспорту без обов'язкового страхування. Клієнтам надається право на дострокове погашення позики без всяких комісій, а в разі непередбачених обставин допускається пролонгація виплати кредиту.

У разі прострочення платежів протягом 3 робочих днів, або 5 днів з урахуванням вихідних, на позикові кошти не нараховуються штрафи.

Кредити під заставу водного транспорту в Україні: де і як можна отримати в 2022 році

Компанія MegaCredit має офіси як в столиці України, так і в Одесі.

Позику під заставу водного транспорту в Києві можна оформити за адресою: вулиця Туполєва, 1б. Ломбард авто в Києві працює з Понеділка по п'ятницю з 10.00 до 19.00. Контакти офісів в Київській області можна уточнити за номерами, вказаними на головній сторінці сайту. Або можна залишити свій номер у вікні заявки, написати зручний для дзвінка час, і менеджер передзвонить у вказану годину.

В Одесі автоломбард знаходиться за адресою: вулиця Мельницкая, 32В. По телефону 067 803-25-85 можна дізнатися адреси офісів в Одеській області, а також зручні маршрути проїзду.

Якщо ви вирішили терміново взяти кредит під заставу гідроцикла, яхти або цілого теплохода, відмінний вихід – звернутися в один з офісів MegaCredit. Графік роботи, Умови надання позик і процентні ставки однакові у всіх філіях компанії.

https://megacredit.com.ua/odessa/

MegaCredit Автоломбард

Контакти

м. Київ, вул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00

СБ-НД: вихідний

Хочете ми пояснимо як проїхати?

Мова сайту