Відправити заявку Дзвонити
Київ
ua
 • ru
 • ua
 • 097 902-54-67
  Головна
  Блог
  Кредит з поганою кредитною історією та простроченням в Україні

  Кредит з поганою кредитною історією та простроченням в Україні


  Кредит з поганою кредитною історією та простроченням в Україні

  Якщо ви коли-небудь брали кредит, і зверталися для цього в банк або мікрофінансову організацію, то вся інформація про проведені операції детально фіксується і зберігається, а потім передається в бюро Кредитних Історій. По кожному кредиту прописані:

  • Найменування організації;
  • Зобов'язання;
  • Дата видачі;
  • Обсяг грошових коштів;
  • Дата кожного платежу;
  • Закритий кредит чи ні;
  • Прострочення платежів.

  Саме цей останній пункт руйнує Вашу репутацію, навіть якщо ви насправді сумлінний позичальник, а до прострочення призвели обставини, які від вас не залежали.

  При видачі кредитів будь-яка організація, і навіть деякі МФО, перед схваленням угоди роблять запит в найбільшу базу даних – УБКІ (Українське Бюро Кредитних Історій) і вивчають накопичені відомості про потенційного позичальника. Так вони страхують себе від ризиків, пов'язаних з видачею кредиту ненадійному клієнту.

  Причому не може бути єдиного рішення, універсального для всіх, адже у кожного своя ситуація: хтось затримував виплати на кілька днів або тижнів, хтось – на місяці, а комусь довелося познайомитися з колекторським агентством. Але, все-таки можна отримати кредит і з негативною кредитною історією.

  Де взяти кредит з поганою кредитною історією

  Оформити кредит з поганою кредитною історією в Україні погодяться або великі банки, або мікрофінансові організації. За таку співпрацю вам доведеться оплатити підвищену відсоткову ставку і повернути борг швидко. Якщо не хочеться багато переплачувати і користуватися виділеними коштами довше, то реальну допомогу в отриманні кредиту з поганою кредитною історією в Києві ви можете забезпечити собі самі. Яким чином? Покращуючи репутацію і буквально переписуючи непорядне кредитне досьє.

  Спочатку оформіть позику на невелику суму і поверніть гроші точно в строк. Не варто прагнути закрити договір достроково – для кредитних компаній це скоріше негативний нюанс, ніж позитивний. Подавши через деякий час нову заявку, Ви вже можете розраховувати на більші суми, тривалі терміни і підвищені ліміти. Деякі позикодавці заохочують постійних клієнтів та дають змогу взяти кредит готівкою в Києві з поганою кредитною історією на більш лояльних умовах.

  Кредити за видом забезпечення:

  Вид забезпеченняФорма
  Із заставоюНерухомістьАвтомобільЦінні папериДорогоцінні папери
  з порукоюЗобов'язання поручителя перед кредитором за виконання боржником умов кредиту
  Без забезпеченняКредит наданий без застави та поруки
  кредит з простроченнями в Україні

  Умови отримання кредиту з поганою кредитною історією

  Такий вид кредиту відрізняється деякими особливостями. Зазвичай, якщо людина знає, що у нього погана кредитна історія, як взяти кредит для нього – велике питання. Тому він швидко відгукується на заяви в інтернеті типу «допоможемо взяти кредит з поганою кредитною історією в Києві». Так працюють біржові брокери, що оцінюють можливість отримання позики в різних компаніях і пропонують людині найвигідніший варіант. Правда, можна обійтися і без їх послуг, які коштують чимало, та й на шахраїв теж вистачає.

  Хоча у такого виду кредитів і є свої особливості, вони не дуже істотні.

  Терміни отримання кредиту з поганою кредитною історією

  Навряд чи людина, якій терміново потрібні гроші, погодиться почекати 1-2 дні, щоб його заявку перевірили і схвалили. Тому видача кредитів з поганою кредитною історією, та й з позитивною теж, найчастіше здійснюється онлайн. Якщо ви заповнили анкету на сайті обраної вами компанії максимально докладно і точно, то протягом півгодини і навіть раніше можете розраховувати на відповідь консультанта. Трохи більше часу знадобиться, якщо буде потрібно уточнити дані анкети, і вам зателефонує менеджер компанії.

  Особливості укладення угоди з отримання кредиту

  Якщо терміново потрібен кредит готівкою з поганою кредитною історією, бажано в анкеті вказати крім місця роботи, ще рівень доходів і наявність власності, хоча це і не обов'язкова вимога. Зате це зайвий доказ платоспроможності і позика буде швидше схвалена, а сума - не найменша з можливих.

  Весь процес взаємодії потенційного позичальника з МФО або іншими кредитними організаціями здійснюється в кілька етапів:

  Етап №1. Подача заявки.

  На сайті заповнюється спеціальна форма, де позичальник вказує свої паспортні дані, ІПН. Компанії зазвичай видають кредит без довідок з поганою кредитною історією, без виписки з трудової книжки та інших документів. Іноді для особистого кабінету на сайті завантажити особисте фото або фото з паспортом в руці.

  Етап №2. Перевірка заявки і рішення.

  Менеджери компанії зв'язуються з бюро кредитних історій, але можуть і не робити цього. Для них більш важливі особисті дані людини, їх точність і коректність. Тому найчастіше менеджери передзвонюють клієнту, уточнюють інформацію і роз'яснюють всі умови кредиту: суму, процентну ставку, встановлюють терміни погашення та суму можливого штрафу в разі прострочення.

  Етап №3. Отримання грошей.

  Це може бути кредит готівкою з поганою кредитною історією, який отримують безпосередньо в офісі. Але найчастіше позичальники обирають переказ на банківську картку через швидкість, зручність та доступність для людей у будь-якій точці України.

  Плюси і мінуси кредитів з поганою кредитною історією

  Кредит в Україні

  Перш, ніж прийняти остаточне рішення, брати мікрокредит чи ні, потрібно зважити всі його позитивні і негативні сторони.

  Плюси:

  • Оформлення заявки та отримання коштів виконуються дуже швидко;
  • Гроші видаються зручним способом;
  • Великого обсягу документів не потрібно;
  • Можна поправити свою кредитну історію;
  • Платежі погашаються різними способами: готівкою, з банківських карт, за допомогою електронних платежів.

  Мінуси:

  • Процентна ставка завищена;
  • Терміни кредитування недовгі;
  • Сума позики невелика спочатку;
  • Значні штрафи при простроченні виплат.
  • Автоломбард в Києві MegaCredit допоможе оформити кредит під заставу авто. Ознайомившись з усіма деталями можна на сайті.

   Ознайомитись з деталями видачі кредитів під заставу автомобіля можна на відповідній сторінці на сайті - Автоломбард в Одесі

  MegaCredit Автоломбард

  Контакти

  м. Київ, вул. Туполєва, 1Б

  ПН-ПТ: 10:00-19:00

  СБ-НД: вихідний

  Хочете ми пояснимо як проїхати?

  Відділення
  Мова сайту