Відправити заявку Дзвонити
Київ
ua
ru
ua
097 902-54-67
Головна
Блог
Відмінності банку і кредитної організації

Відмінності банку і кредитної організації


Відмінності банку і кредитної організації

Чим відрізняється банк від кредитної організації в Україні?

Нерідко нам не вистачає певної суми грошей для придбання бажаного. Наприклад, оплати комунальних послуг, навчання, відпочинку або покриття щоденних витрат. Правильне рішення в такій ситуації – звернутися до фінансової установи.

Тут і виникають питання. Перше - Що таке кредитна організація? Друге - Які існують відмінності банку та кредитної організації, де вигідніше і швидше взяти кредит? Щоб убезпечити себе від зайвих втрат часу, нервів і сил.

Основні критерії, які відрізняють фінансову організацію від банку в 2022 році

Банк і кредитна організація мають кардинально різний підхід до клієнтів (позичальників). Ось головні 2 відмінності між ними:

  • Зручність. За вікном 21 століття, тому кожен цінує час. Зручність-відмінність, яку потрібно виділити між фінансовою організацією і банком. Більшість банків досі пропонують послугу в традиційному варіанті: приїхали в офіс, подали заявку на кредит, дочекалися рішення по ній, ще раз приїхали у відділення, оформили договір і отримали гроші. Фінансові організації ж також пропонують оформлення онлайн. Тобто можна отримати позику через інтернет, не виходячи з дому. Зарахування грошей здійснюється на картку. Також можлива оплата відсотків по кредиту і боргу-карткою.
  • Схема оформлення та необхідні документи. Кредитна організація – це юридична особа, яка має право видавати кредити на підставі отриманої ліцензії. Компанія видає позики на різний термін (в банках термін становить від декількох місяців). Без довідок про доходи та офіційного працевлаштування (у банку – тільки за наявності таких).

Взяття позики в банку займе приблизно 1-7 днів, через МФО – від 30 хвилин до кількох годин.

Так де ж краще брати кредит в Україні в 2022 році?

Банк і фінансова організація – принципово різні компанії по видачі кредитів.

Банки за документальними вимогами до клієнтів, оперативністю оформлення для видачі позики та зручністю поступаються фінансовим організаціям. Оскільки ті більш лояльні до позичальників:

  • не потрібно збирати величезний пакет документів для оформлення;
  • стояти в чергах, так як у багатьох фінансових оргазізаціях подача анкети, зворотний зв'язок від фахівця, оформлення договору та отримання грошей можливі через Інтернет;
  • переживати про свою кредитну історію: фінансові організації можуть видати гроші навіть особам з поганою кредитною історією.
банк і кредитна організація - фото

Фінансова організація МегаКредит

Терміново потрібні гроші? Фінансова організація - це відмінне місце, куди можна звернутися за допомогою. Якщо у вас є авто в якості застави.

В Мега Кредит вам не відмовлять в отриманні позики навіть з поганою кредитною історією, навіть на нерозмитнених номерах. Є кілька варіантів рішень – «постановка авто на стоянку» і «авто у клієнта». Вся інформація – тільки між компанією і позичальником. Дані не «витікають» третім особам. Mega Credit не потрібно підтвердження рівня зарплати особи, яка звертається за позикою.

І, звичайно ж, перевага співпраці з даним автоломбардом-оперативність. Від 30 хвилин до кількох годин і гроші вже у ваших руках!

Взяти кредит під заставу авто в Києві можна в MegaCredit, ознайомившись з усіма деталями на сайті.

Кредит під заставу авто в Одесі можна взяти на сайті за посиланням, попередньо ознайомившись з деталями.

MegaCredit Автоломбард

Контакти

м. Київ, вул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00

СБ-НД: вихідний

Хочете ми пояснимо як проїхати?

Мова сайту