Відправити заявку Дзвонити
Київ
ua
ru
ua
097 902-54-67
Головна
Блог
Плюси і мінуси автомобіля з ломбарду!

Плюси і мінуси автомобіля з ломбарду!

Плюси і мінуси автомобіля з ломбарду!

Купівля нового автомобіля – досить дороге задоволення. Тому багато автолюбителів вважають за краще купувати злегка старі транспортні засоби – такі, щоб і комплектація була на висоті, і технічний стан нарікань не викликав. При цьому актуальним залишається питання: де придбати якісний автомобіль без переплат і з відсутністю ризику бути обдуреним.

Насправді існує не так вже й багато варіантів покупки уживаного авто. Найбільш поширеними серед них вважаються покупка «з рук» і в автоломбарді. Порівнювати ці варіанти практично не має сенсу, адже за вартістю вони ідентичні, а в плані якості покупка транспортного засобу у приватної особи – одна з різновидів лотереї (аж надто багато нюансів з оформленням і перевіркою технічного стану авто), в той час як придбання ТЗ в автоломбарді – дійсно вигідне капіталовкладення!

Однак в цій справі, як і в будь-якому іншому, є позитивні і негативні сторони. Їх ми детально і розглянемо.

 

Плюси придбання машини в автоломбарді:

  • Вартість. Автоломбарди реалізують машини за досить низькими цінами, часом, всього 70-80% від реальної вартості транспортних засобів. Причина проста. Коли комерційна структура видає гроші під заставу автомобіля, то вона, зазвичай, пропонує позичальникові всього лише 60-70% від вартості предмета застави. У разі відсутності своєчасного повернення фінансових коштів кредитору, той отримує право на примусову реалізацію заставного рухомого майна. З огляду на той факт, що гроші комерційним організаціям такого типу потрібні «тут і зараз», націнки на автомобілі взагалі не встановлюються. Нижче вартість – швидше продаж. Це один із законів бізнесу.
  • Технічний стан. Перед тим як видати кредит під заставу авто, фахівці ломбарду ретельно перевіряють транспортний засіб на предмет наявності несправностей і зносу його комплектуючих частин. У разі виявлення критичних неполадок в роботі машини або ж істотних недоліків в її зовнішньому вигляді позичальник може отримати відмову – до усунення знайдених дефектів. Або ж ціна на авто буде істотно знижена, що згодом позначиться на вартості його реалізації. Головне те, що фахівці автоломбарду ведуть свій бізнес чесно, а тому реалізують перейшли в їх власність предмети застави, лише переконавшись у якості функціонування ТС або заздалегідь попередивши покупців про наявні неполадки. Крім того, співробітники ломбарду ніколи не відмовлять в можливості проведення техогляду реалізованого авто працівниками спеціалізованого сервісу.
  • Швидкість оформлення угоди. Процес продажу заставного авто складається всього з декількох простих процедур. ТС фактично належить ломбарду, а значить, весь процес реалізації являє собою стандартну угоду між юридичною та фізичною особою. Крім того, співробітники вищезгаданої комерційної організації у всіх випадках використовують одні і ті ж, багаторазово перевірені схеми співпраці, цілком і повністю відповідають вимогам українського законодавства.
  • Ексклюзивність. Найчастіше трапляється, що автоломбард реалізує рідкісні марки авто – такі, які вже не можна зустріти ні в одному дилерському салоні. Йдеться про вітчизняні та іноземні автомобілі, вже знятих з виробництва, але зберегли свою привабливість для автолюбителів з України та інших країн СНД.

 

Мінуси придбання машини в автоломбарді:

  • Обмежений вибір. Автоломбард – це не автосалон, а тому кількість марок реалізованих ним машин досить незначно. Втім, цей недолік сумнівний. Адже великий ломбард згодом формує досить великий список авто, які підлягають продажу фізичним та юридичним особам.
  • Відсутність гарантії. Автоломбард не є виробником або постачальником машин, а тому при їх продажу не може надати гарантії тривалої працездатності транспортного засобу. Втім, це можуть зробити автосервіси, які тісно співпрацюють з цим самим ломбардом.

З усього вищесказаного можна зробити однозначний висновок: покупка авто в ломбарді – надзвичайно вигідний захід. Актуальність цього твердження сумніву не підлягає. Більш того, послуга реалізації заставних авто з часом набуває популярності серед українських автолюбителів. Якість, ціна, швидке оформлення, індивідуальний підхід – покупці цінують все це, а тому і звертаються в автоломбард, викуповуючи старі авто і використовуючи їх для реалізації власних цілей. І хоча такий спосіб придбання транспортних засобів багатьом в новинку, з кожним роком він набуває все більшого і більшого поширення серед населення країни.

MegaCredit Автоломбард

Контакти

м. Київ, вул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00

СБ-НД: вихідний

Хочете ми пояснимо як проїхати?

Мова сайту