Відправити заявку Дзвонити
Київ
ua
ru
ua
097 902-54-67
Головна
Блог
Допомога в отриманні кредиту

Допомога в отриманні кредиту


Допомога в отриманні кредиту

Вся історія зі зверненням в банк за грошовою сумою, всі подробиці цієї операції і її кінцевий результат не зникають безслідно, а зберігаються в Бюро Кредитних Історій, як ваше особисте кредитне досьє. І у всіх воно різне:

  • Хтось акуратно вносив всі платежі, але його кредит так і не закрили;
  • Хтось виплачував кредит з постійними затримками;
  • Хтось не розрахував своїх можливостей, і його переслідують колекторські компанії.

З такою негативною кредитною історією отримати новий кредит у банку практично неможливо. Людина і сама не проти не мати справи з кредитними організаціями, але що робити, якщо гроші потрібні знову і знову?

Допомога в отриманні кредиту боржникам в Україні пропонують кредитні брокери. В чому полягає їх робота і чи варто їм довіряти, оплачуючи їх послуги тоді, коли грошових коштів і так катастрофічно не вистачає?


Допомога в отриманні кредитів посередниками в Україні в 2022 році

Кредитні брокери - це посередники між клієнтом і банком, які дають консультації, надають необхідну інформацію, допомагають в отриманні необхідних документів і заповненні заявки.

Допомога в отриманні кредиту в Києві відбувається в кілька етапів:

1. Збір інформації

Брокеру важливі в першу чергу всі подробиці кредитної історії. Потім – які банки не схвалили новий кредит і з якої причини. Іноді причина відмови не вказується, але зрозуміти її можна і самим.

На цьому етапі важливо розповісти брокеру всі нюанси вашої справи, якщо вони ніде не зафіксовані і навіть якщо здаються вам незначними.

2. Збір документів

Це вже знайомі довідки, які завжди вимагають в банку: довідка про доходи за останні півроку, довідка про наявність або відсутність судимості, документ на майно, яке знаходиться у власності та ін.

3. Нова заявка

На основі аналізу всієї інформації та наявних документів, посередник разом з клієнтом складає нову заявку і надає її банку.

Якщо потрібна допомога в отриманні кредиту терміново, брокери можуть запропонувати кілька авторитетних мікрофінансових організацій (МФО), які більш лояльні до негативних кредитних історій. Крім того, вони МФО можуть допомогти підкоригувати кредитне досьє в кращу сторону. Для цього потрібно справно погасити кілька невеликих кредитів один за іншим і зарекомендувати себе як сумлінного клієнта навіть для банків.

Допомога в отриманні кредиту

На що звернути увагу при виборі кредитного брокера в 2022 році

Є кредитні брокери, які є фахівцями своєї справи. Вони авторитетно консультують, глибоко вникають в кожну нову ситуацію, тверезо оцінюють можливість схвалення заявки клієнта з боку банку і не дають безпідставних обіцянок.

Інша справа – нелегальні брокери, яких ще називають чорними. Їх допомога в отриманні кредиту – обман. Вони запевняють своїх клієнтів в 100% прийнятті заявки, в можливості впливу на співробітників банку та ін. однак схеми їх діяльності незаконні.

Схеми за якими діють нелегальні (чорні) брокери:

1. Підробка документів.

Щоб довести банку високу платоспроможність свого клієнта, чорні брокери забезпечують його підробленими довідками про доходи, наприклад. Але навряд чи вони теж вирушать в банк на подачу заявки, як це роблять легальні брокери. Надавати фальшивки клієнт швидше за все буде сам.

2. Передоплата.

На самому початку спілкування з людиною ставиться умова про обов'язкову передоплату. Звичайно, кредитний брокер в Києві (і не тільки) отримує свою винагороду, і становить воно зазвичай 2-20% від суми бажаного кредиту. Чим гірше кредитна історія, тим вище цей відсоток. Але не варто розлучатися з грошима до отримання результату, навіть якщо вам називають найменшу суму передоплати.

3. Немає контакту.

На жаль, іноді допомога в отриманні кредиту в Києві з поганою кредитною історією, зводиться до того, що «фахівець» просто зникає з частиною грошей обдуреного клієнта. Він не залишає своїх контактів і адресу, часто не виходить на зв'язок. А потім раптом обіцяє влаштувати зустріч з потрібною людиною в банку за енну суму грошей. Після цього клієнт вже не побачить ні брокера, ні "своєї" людини серед співробітників банку.

Як відрізнити «чорного» брокера від «білого» в Україні в 2022 році

Легальний фахівецьШахрай
Представляє організацію (юридична особа), готовий показати всю правову інформацію про себе і має стаціонарний офісНе має зв'язку з реальною компанією
Надає актуальні контактні даніНе називає імен і номерів телефонів
Укладає договір з клієнтомНемає ніяких письмових документів
Особисто зустрічається з клієнтомСпілкується тільки по телефону
Отримує гроші, після надання послугВимагає передоплату
Описує реальний результат подійОбіцяє 100% результат

З таблиці видно, що тільки легальна організація дійсно надасть допомогу в отриманні кредиту в Києві. Чорний список банку вже буде не страшний.

Допоможемо з кредитом

Реальна допомога в отриманні кредиту з поганою кредитною історією Київ

Якщо все таки не хочеться ризикувати і переплачувати при співпраці з посередниками, та й сума потрібна побільше, ніж пропонують МФО, можна вибрати кредит під заставу авто.

Гроші (60-70% від ринкової вартості автомобіля) будуть отримані швидко, без зайвих документів. Знадобляться тільки ваш паспорт, техпаспорт на машину та ІПН.

Однак розлучившись з автомобілем, можна потім і не заробити на погашення кредиту. Та й у друзів і товаришів по службі з'являться цілком закономірні питання, чому ви раптом залишилися без транспорту.

Компанія МегаКредит схвалює заявки без присутності і юридичної згоди чоловіка (дружини), зберігає повну конфіденційність отриманої від клієнтів інформації. Якщо вам потрібен автомобіль, компанія надає можливість користуватися ним і далі.

Дострокове погашення кредиту або продовження часу на виплати теж можливо. Кожна ситуація розглядається окремо і приймається зважене для обох сторін рішення.

Автоломбард в Києві MegaCredit допоможе оформити кредит під заставу авто. Ознайомившись з усіма деталями можна на сайті.

Ознайомитись з деталями видачі кредитів під заставу автомобіля можна на відповідній сторінці на сайті - Автоломбард в Одесі

MegaCredit Автоломбард

Контакти

м. Київ, вул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00

СБ-НД: вихідний

Хочете ми пояснимо як проїхати?

Мова сайту