Відправити заявку Дзвонити
Київ
ua
ru
ua
097 902-54-67
Головна
Блог
Допомога в отриманні кредиту

Допомога в отриманні кредиту


Допомога в отриманні кредиту

Вся історія зі зверненням в банк за грошовою сумою, всі подробиці цієї операції і її кінцевий результат не зникають безслідно, а зберігаються в Бюро Кредитних Історій, як ваше особисте кредитне досьє. І у всіх воно різне:

  • Хтось акуратно вносив всі платежі, але його кредит так і не закрили;
  • Хтось виплачував кредит з постійними затримками;
  • Хтось не розрахував своїх можливостей, і його переслідують колекторські компанії.

З такою негативною кредитною історією отримати новий кредит у банку практично неможливо. Людина і сама не проти не мати справи з кредитними організаціями, але що робити, якщо гроші потрібні знову і знову?

Допомога в отриманні кредиту боржникам в Україні пропонують кредитні брокери. В чому полягає їх робота і чи варто їм довіряти, оплачуючи їх послуги тоді, коли грошових коштів і так катастрофічно не вистачає?


Допомога в отриманні кредитів посередниками

Кредитні брокери - це посередники між клієнтом і банком, які дають консультації, надають необхідну інформацію, допомагають в отриманні необхідних документів і заповненні заявки.

Допомога в отриманні кредиту в Києві відбувається в кілька етапів:

1. Збір інформації

Брокеру важливі в першу чергу всі подробиці кредитної історії. Потім – які банки не схвалили новий кредит і з якої причини. Іноді причина відмови не вказується, але зрозуміти її можна і самим.

На цьому етапі важливо розповісти брокеру всі нюанси вашої справи, якщо вони ніде не зафіксовані і навіть якщо здаються вам незначними.

2. Збір документів

Це вже знайомі довідки, які завжди вимагають в банку: довідка про доходи за останні півроку, довідка про наявність або відсутність судимості, документ на майно, яке знаходиться у власності та ін.

3. Нова заявка

На основі аналізу всієї інформації та наявних документів, посередник разом з клієнтом складає нову заявку і надає її банку.

Якщо потрібна допомога в отриманні кредиту терміново, брокери можуть запропонувати кілька авторитетних мікрофінансових організацій (МФО), які більш лояльні до негативних кредитних історій. Крім того, вони МФО можуть допомогти підкоригувати кредитне досьє в кращу сторону. Для цього потрібно справно погасити кілька невеликих кредитів один за іншим і зарекомендувати себе як сумлінного клієнта навіть для банків.

Допомога в отриманні кредиту

На що звернути увагу при виборі кредитного брокера

Є кредитні брокери, які є фахівцями своєї справи. Вони авторитетно консультують, глибоко вникають в кожну нову ситуацію, тверезо оцінюють можливість схвалення заявки клієнта з боку банку і не дають безпідставних обіцянок.

Інша справа – нелегальні брокери, яких ще називають чорними. Їх допомога в отриманні кредиту – обман. Вони запевняють своїх клієнтів в 100% прийнятті заявки, в можливості впливу на співробітників банку та ін. однак схеми їх діяльності незаконні.

Схеми за якими діють нелегальні (чорні) брокери:

1. Підробка документів.

<p >Щоб довести банку високу платоспроможність свого клієнта, чорні брокери забезпечують його підробленими довідками про доходи, наприклад. Але навряд чи вони теж вирушать в банк на подачу заявки, як це роблять легальні брокери. Надавати фальшивки клієнт швидше за все буде сам.

2. Передоплата.

На самому початку спілкування з людиною ставиться умова про обов'язкову передоплату. Звичайно, кредитний брокер в Києві (і не тільки) отримує свою винагороду, і становить воно зазвичай 2-20% від суми бажаного кредиту. Чим гірше кредитна історія, тим вище цей відсоток. Але не варто розлучатися з грошима до отримання результату, навіть якщо вам називають найменшу суму передоплати.

3. Немає контакту.

На жаль, іноді допомога в отриманні кредиту в Києві з поганою кредитною історією, зводиться до того, що «фахівець» просто зникає з частиною грошей обдуреного клієнта. Він не залишає своїх контактів і адресу, часто не виходить на зв'язок. А потім раптом обіцяє влаштувати зустріч з потрібною людиною в банку за енну суму грошей. Після цього клієнт вже не побачить ні брокера, ні "своєї" людини серед співробітників банку.

Як відрізнити «чорного» брокера від «білого»

Легальний фахівецьШахрай
Представляє організацію (юридична особа), готовий показати всю правову інформацію про себе і має стаціонарний офісНе має зв'язку з реальною компанією
Надає актуальні контактні даніНе називає імен і номерів телефонів
Укладає договір з клієнтомНемає ніяких письмових документів
Особисто зустрічається з клієнтомСпілкується тільки по телефону
Отримує гроші, після надання послугВимагає передоплату
Описує реальний результат подійОбіцяє 100% результат

З таблиці видно, що тільки легальна організація дійсно надасть допомогу в отриманні кредиту в Києві. Чорний список банку вже буде не страшний.

Допоможемо з кредитом

Реальна допомога в отриманні кредиту з поганою кредитною історією Київ

Якщо все таки не хочеться ризикувати і переплачувати при співпраці з посередниками, та й сума потрібна побільше, ніж пропонують МФО, можна вибрати кредит під заставу авто.

Гроші (60-70% від ринкової вартості автомобіля) будуть отримані швидко, без зайвих документів. Знадобляться тільки ваш паспорт, техпаспорт на машину та ІПН.

Однак розлучившись з автомобілем, можна потім і не заробити на погашення кредиту. Та й у друзів і товаришів по службі з'являться цілком закономірні питання, чому ви раптом залишилися без транспорту.

Компанія МегаКредит схвалює заявки без присутності і юридичної згоди чоловіка (дружини), зберігає повну конфіденційність отриманої від клієнтів інформації. Якщо вам потрібен автомобіль, компанія надає можливість користуватися ним і далі.

Дострокове погашення кредиту або продовження часу на виплати теж можливо. Кожна ситуація розглядається окремо і приймається зважене для обох сторін рішення.

Автоломбард в Києві MegaCredit допоможе оформити кредит під заставу авто. Ознайомившись з усіма деталями можна на сайті.

Ознайомитись з деталями видачі кредитів під заставу автомобіля можна на відповідній сторінці на сайті - Автоломбард в Одесі

MegaCredit Автоломбард

Контакти

м. Київ, вул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00

СБ-НД: вихідний

Хочете ми пояснимо як проїхати?

Мова сайту