Відправити заявку Дзвонити
Київ
ua
ru
ua
097 902-54-67
Головна
Блог
Термінове фінансування: кредит під заставу авто

Термінове фінансування: кредит під заставу авто

Термінове фінансування: кредит під заставу авто

Безумовно, багато хто потрапляв в ситуацію, коли необхідні великі гроші, при чому, дуже терміново. Рішень в такій ситуації безліч. Хтось позичає у близьких чи знайомих. Однак не всі, і не завжди, можуть швидко позичити пристойну суму. Інший спосіб – отримання банківського кредиту. Але і цей варіант пов’язаний з труднощами. Отримати швидкий кредит в банку дуже складно. Також, жоден банк не зацікавлений у видачі кредиту на короткі терміни. Звернення до банківської установи неминуче тягне за собою збір документів і очікування рішення. Укластися в кілька днів точно не вийде.

Також, вирішенням проблеми служить кредитування під заставу в ломбардах. А, для власників власного автомобіля, на допомогу приходить особливий вид таких організацій – автоломбард. В Україні такі послуги почали надавати зовсім недавно ,але , у зв’язку з надзвичайним зростанням кількості автовласників , вже стали досить популярні . В основному, клієнтів приваблює швидкість отримання грошей і відсутність паперової тяганини .

Припустимо, людині для бізнесу необхідна велика інвестиція, причому повернути гроші він збирається досить швидко . В такому випадку, кредит під заставу машини є найбільш простим , швидким і надійним варіантом . При цьому зовсім необов’язково розлучатися зі своєю робочою конячкою – деякі автоломбарди оформляють два види позик : з правом водіння і з постановкою авто на стоянку .

 

Які ж основні переваги співпраці з автоломбардом в Україні?

  • Терміни позики. Якщо гроші потрібні ненадовго, то автоломбард – кращий варіант. У зв’язку з коротким періодом, процентна ставка за кредит виявиться зовсім невеликою. Отримання позики в банку займе не один день, а тут можна отримати готівку за кілька годин;
  • Мінімальний пакет документів: паспорт та ІПН автовласника, свідотство про реєстрацію автомобіля і документи, що підтверджують право на володіння транспорту;
  • Розмір позики. Окрім швидкості надання позики, заслуговують на увагу і суми які видаються в кредит під заставу. Компанії видають позички, що становлять до 90% від ринкової вартості авто;
  • Можливість термінового автовикупу . Крім застави свого транспорту, в автоломбарді Ви можете, також, швидко реалізувати авто або обміняти на новий автомобіль з доплатою. Така функція допоможе терміново вирішити питання продажу вашого старого автомобіля ;
  • Абсолютна безпека і збереження авто. Ваш транспортний засіб знаходиться на цілодобово стоянці, яка знаходиться під відеоспостереженням і до якої у вас є доступ .

 

Як скористатися послугами автомобільного ломбарду в 2022 році?

Це дуже просто. Щоб оформити автозаставу і отримати солідну суму, обирайте перевірену організацію, якій Ви зможете довіряти. Відмінною рисою надійного ломбарду виступає його репутація і популярність, серйозні організації забезпечують якісний сервіс для збільшення кількості своїх клієнтів. Почитайте відгуки в мережі, після чого сміливо телефонуйте або звертайтеся в офіс компанії (звичайно ж, у такій компанії повинен бути свій офіс). В автоломбарді повинні бути свої власні експерти, які оглянуть Ваш автомобіль, оцінять його технічний стан і в найкоротші терміни дадуть Вам знати, на яку суму Ви можете розраховувати. Вона становитиме до 70 %, в разі , якщо автомобіль залишається у Вас , і до 90 % , якщо Ви залишите його в якості застави . У випадку користування закладеним авто, Ваш автомобіль буде абсолютно безкоштовно застрахований полісом КАСКО .

 

Автоломбард, як спосіб швидкого продажу автомобіля в Україні.

У автовласників часто виникає необхідність термінової реалізації свого автомобіля. Це також може бути викликано потребою в екстреному отриманні грошей. Але не завжди цей процес простий. Автоломбарди не тільки видають гроші під заставу, в область діяльності входить також послуга викупу авто. Продаж, природно, відбудеться за вартістю, трохи нижче ринкової ціни, але це раціональна, практично миттєва, угода: всього лише одну-дві години – і гроші на руках. Особливо актуально це для автомобілів, які складно продаються.

З огляду на все вищесказане, можна сміливо констатувати: якщо Ви володар власного автомобіля, то в скрутній життєвій ситуації саме він може прийти на допомогу і підвищити Вашу платоспроможністьВ автоломбарді Ви можете отримати швидкий і вигідний кредит або без зайвого клопоту продати / обміняти свій автомобіль . Головне – зробити раціональний вибір!

MegaCredit Автоломбард

Контакти

м. Київ, вул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00

СБ-НД: вихідний

Хочете ми пояснимо як проїхати?

Мова сайту