Відправити заявку Дзвонити
Київ
ua
ru
ua
097 902-54-67
Головна
Блог
Чи варто брати кредит під заставу автомобіля в банку?

Чи варто брати кредит під заставу автомобіля в банку?


Чи варто брати кредит під заставу автомобіля в банку?

Бувають в житті моменти, коли терміново потрібна велика сума грошей. Родичі чи знайомі не завжди можуть допомогти, не всі мають великі грошиі, а багато хто побоїться (обо не зможе) позичити значну суму. Сьогодні є можливість взяти кредит у банку під заставу авто. Також кредит можна оформити в автоломбарді. При виборі організації для отримання позики треба вивчити всю інформацію і визначити для себе кращий варіант.

Кредит під заставу авто в банку можна отримати на більш вигідних умовах і на більш тривалий термін, при цьому необхідно зібрати цілий пакет документів, мати чисту кредитну історію, а без наявності кредитної історії є ймовірність, що відмовлять у позиці. І позичальник обов'язково повинен бути повнолітнім. Кожен запит на кредит банк розглядає у термін до 7 днів. Якщо на запит банк відповідає ствердно, то починається процес оформлення договору, який може тривати до декількох тижнів. Для тих, кому гроші потрібні терміново, - це довгий термін. Автоломбард Мега Кредит попросить мінімальний пакет документів: паспорт, ІПН, свідоцтво про реєстрацію авто або генеральне доручення (якщо авто належить не позичальнику).

Документи для отримання кредиту в банку під заставу авто в Україні

Банк вимагатиме від позичальника такий набір документів:

  • Паспорт;
  • ІПН;
  • Довідка про отримані доходи за останні півроку;
  • Трудова книжка (копія);
  • Згода чоловіка (дружини) та свідоцтво про укладення шлюбу;
  • Договір страхування;
  • Обов'язковий страховий поліс для власників транспортних засобів;
  • Інші документи за запитом.

Банки, що дають кредит під заставу авто, повинні бути впевнені в платоспроможності позичальника, відповідно, зарплата повинна бути високою. Деякі банки вимагатимуть поручителів. І ще важливий момент, автомобіль повинен бути в гарному стані, не старше 10 років на момент закінчення кредиту і розмитненим. Для того щоб можна було його продати, у разі неповернення клієнтом кредиту. Звичайно, банк машину оцінить, а всі супутні витрати, пов'язані з оцінкою (страховий агент, автостоянка, оцінювач для визначення ринкової ціни авто) ляжуть на плечі позичальника. У цьому сенсі з автоломбардом набагато простіше, є свій оцінювач, який швидко оцінить автомобіль. Для автоломбарду головне, щоб авто було на ходу і в справному стані. Оцінювач проведе огляд авто, запише всі пошкодження. Будьте уважні, стежте, щоб всі пошкодження були зафіксовані. Особливо, якщо плануєте залишити машину на стоянці.

Таблиця порівняння вимог банків та автоломбарду
ХарактеристикиБанкиМегакредит
Необхідні документиВеликий пакет документів, що включає довідку про доходи, трудову книжкуПаспорт, ІПН, документи на авто
Кредитна історіяХорошаНе важливо
Розгляд заявкиДо 7 днівДо 2 годин

Умови банківського кредитування під заставу автомобіля

Максимальний термін кредиту до шести років. Сума залежить від вартості автомобіля на ринку на день оформлення кредиту. Зазвичай банківський кредит під заставу автомобіля не перевищує 50 % від цієї суми. Процентні ставки різні, залежать від терміну, від наявності поручителів. Від того, залишиться автомобіль на стоянці, чи власник хоче продовжувати ним користуватися. При цьому, багато банків беруть одноразову комісію. Треба уважно вивчити всі приховані платежі. Багато банків з другого року виплат вводять плаваючу ставку. Це означає, що відсоток виплати може як підвищитися, так і знизитися, все залежить від фінансового стану ринку. Відсоток плаваючої ставки переглядається раз на рік. Щоб вирішити, в якому банку краще взяти кредит на автомобіль, необхідно вивчити вимоги від різних банків.

У автоломбарда всі відсотки по кредиту видно відразу. Якщо позичальник залишає авто на стоянці – від 2 % на місяць, якщо продовжує користуватися автомобілем – від 2,9 % в місяць. Погасити кредит можна достроково без штрафних санкцій. Максимальний термін видачі кредиту – 2 роки. У разі виникнення складних ситуацій у позичальника, неможливості виплатити кредит в зазначений термін, у ломбарді роблять реструктуризацію кредиту, всі проблеми обговорюються. Головне не ховатися, а вчасно пояснити ситуацію. Звичайно, бажано брати кредит на маленький термін і повертати його в призначений час або раніше, інакше набіжать великі відсотки. Але автоломбарди рятують, коли потрібна велика сума грошей і терміново.

застава авто для отримання банківського кредиту

У банків відсоткова ставка нижче, і термін, на який можна взяти кредит, вищий, але жорсткіше умови. Якщо ви можете задовольнити всі вимоги банку, то вигідніше взяти кредит в банку під заставу машини. При цьому, необхідно уточнювати всі приховані платежі та додаткові комісії при оформленні кредиту і дуже уважно читати договір на отримання кредиту. Тепер ви знаєте, як взяти позику в банку під заставу автомобіля.

Таблиця порівняння умов кредиту
ХарактеристикиБанкиМегакредит
Термін кредитуДо 6 роківдо 2 років
Процентна ставкадо 27 % річних (можуть бути додаткові комісії)2 %, 2,9 % в місяць (автомобіль на стоянці або залишається у клієнта)

Кредит під заставу автомобіля: банк або автоломбард в Україні в 2022 році?

Підіб'ємо підсумок: і банк, і автоломбард пропонують свої умови для отримання кредиту. Вивчайте інформацію і обирайте варіант, який вам найбільше підходить. Кредит під заставу автомобіля банк дає на тривалий термін і під менший відсоток. Але щоб отримати гроші, необхідно зібрати багато документів, пред'явити довідку про доходи, показати високу зарплату, яка дозволить виплачувати щомісячні відсотки, пред'явити поручителів – це дозволить знизити відсоток по кредиту. Кредитна історія повинна бути чистою. При цьому, автомобіль повинен бути нестарим і на ходу, він не повинен знаходитися в розшуку. Гроші під заставу машини банк дасть не раніше, ніж перевірить всю необхідну інформацію. На це може піти тиждень, і на оформлення договору кредиту теж піде якийсь час.

Автоломбард Мега Кредит пропонує кредит на термін до 2 років. На оформлення договору піде кілька годин. Мінімум документів і бажана сума готівкою у вас на руках. Головне, вчасно виплатити кредит і відсотки.

Автоломбард в Києві MegaCredit допоможе оформити кредит під заставу авто. Ознайомившись з усіма деталями можна на сайті.

Ознайомитись з деталями видачі кредитів під заставу автомобіля можна на відповідній сторінці на сайті - Автоломбард в Одесі

MegaCredit Автоломбард

Контакти

м. Київ, вул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00

СБ-НД: вихідний

Хочете ми пояснимо як проїхати?

Мова сайту