Відправити заявку Дзвонити
Київ
ua
ru
ua
097 902-54-67
Головна
Блог
Чи вигідно закладати житло під заставу?

Чи вигідно закладати житло під заставу?

Чи вигідно закладати житло під заставу?

У будь-якого може виникнути необхідність вагомою суми грошей. Будь то новий бізнес, витратна лікування, велика покупка або інші масштабні цілі.

При такій ситуації можна отримати гроші під заставу нерухомості: землі, дачі, квартири, гаража і т.д. Оформити позику таким чином можна швидко і майже під будь-які цілі.

Які вигоди містить кредит під заставу житла?

 

Не будемо лукавити, ризики очевидні: якщо не виконаєте зобов'язання зі свого боку - можете залишитися без житла. Але, при усвідомленому підході, ваша нерухомість буде вигідно окупатися.

 

Головна (але неочевидна) вигода кредитування під заставу нерухомості полягає в тому, що фінансовим установам неважливо, як саме ви будете використовувати гроші. Хоч для заміських будинків, хоч для нової квартири, хоч для відкриття ПП.

 

Поговоримо про цифри. Ставки на заставні кредити частенько більше на 0.5-1.5%, ніж в ипотеках, але не скрізь. За середньостатистичний займ необхідно буде виплачувати в доллaрaх: 13.5-14.5% річних, в грівнaх: 15-18%. Терміни кредитів переконливі - до 10-20 років. Осoбeнно, якщо порівняти з беззаставними кредитами, які видаються не більше ніж на 5 років, тільки лише в грівнaх і пoд Стaвки в 28-35% за гoд.

 

Кредит під заставу житла зазвичай видають у розмірі близько 75% від його ринкової вартості. Таким чином, володіючи житлом, яке коштує $ 150 тисяч, можна сміливо розраховувати на $ 110-120 тис., Які можна буде використовувати на власний розсуд.

 

В умовах нестачі фінансів і зростаючої інфляції банки підвищують вимоги до іпотекам: збільшують розмір першого внеску, який у багатьох банків уже становить 20-25%. Це означає ще одну вигоду заставних кредитів.

 

Як саме закладати житло під заставу в Україні в 2022 році?

 

Дістати кредит не складає особливих труднощів. Але зовсім непросто правильно вибрати вигідний спосіб кредитування і надійна фінансова установа. Давайте на прикладах розглянемо, які схеми дадуть мінімальний місячний внесок.

  1. Кредит під заставу житла. Якщо залишити житло під заставу, яке коштує $ 100 тис., Можна отримати позику в $ 20 тис. Термін - 10 років, ставка в доларах 14%. Середній місячний платіж - $ 170. На страховку житла піде $ 300 за рік. На страховку життя позичальника $ 60 за рік (не всі компанії вимагають).

Разом, місячний внесок: близько $ 200

  1. Звичайний кредит під заставу авто. Реально отримати позику близько $ 20 тис., Ставка в доларах 13.5%. Максимальний термін у таких кредитів - 7 років.

Місячний внесок: $ 351

  1. Кредит у банку. Отримати готівкою ті ж $ 20 тис. Без застави неможливо: максимально видають 25-50 тис. Гривень. Уявімо, що ми взяли кредити в 5 різних банках. 17% річних в доларі, терміни - до 3 років.

Місячний внесок: $ 700

У нас є переможець! Заставний кредит є найбільш вигідним і простим, якщо звертатися до нього обдумано. Залишайте заявку в MegaCredit — ми з радістю надамо вам пораду.

Автоломбард в Києві MegaCredit допоможе оформити кредит під заставу авто. Ознайомившись з усіма деталями можна на сайті.

Ознайомитись з деталями видачі кредитів під заставу автомобіля можна на відповідній сторінці на сайті - Автоломбард в Одесі

MegaCredit Автоломбард

Контакти

м. Київ, вул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00

СБ-НД: вихідний

Хочете ми пояснимо як проїхати?

Мова сайту