Гроші у позику

Гроші у позику

  • Видаємо до 80% ринкової вартості авто на термін до 2 років

  • Від 3,9% в місяць - авто на стоянці; від 5,9% на місяць - автомобіль у Клієнта

  • З Мега Кредит НАДІЙНО - офіційна Фінансова Компанія

деньги

Заявка на кредит

Щоб вигідно прокредитуватись
під заставу авто,
ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ!

У Мега Кредит варто звернутися тому, що:

Кредит без довідки про доходи

Кредит без довідки про доходи

                        

Кредит без довідки про доходи і без офіційного працевлаштування. Зіпсований кредитний рейтинг - не перешкода отримати позику в Мега кредит.

Автомобіль залишається у Клієнта

Автомобіль залишається у Клієнта

                    

Крім стандартної пропозиції - "автоломбард з постановкою авто на майданчик" наша компанія надає послугу, на умовах якої авто залишається у клієнта.

Витрати на оформлення угоди нижче ніж у інших

Витрати на оформлення угоди нижчі, ніж у інших.

Спеціальні умови

Спеціальні умови

                        

Надається можливість не гасити тіло позики, а платити тільки % по кредиту. Індивідуальна програма отримання і повернення кредиту.

Мега Кредит відкриваються Клієнтам

Мега Кредит відкриті до Клієнтів

                        

Мега Кредит озвучує умови позики, відсоткову ставку, одноразові витрати на видачу кредиту і надає на ознайомлення Договір перед операцією, а не під час неї.

Кредит без посередників

Кредит без посередників

                        

Виключаємо посередників і надаємо послуги дешевше.

Документи для отримання грошей

Свідоцтво про реєстрацію автомобіля
Свідоцтво про реєстрацію автомобіля

Для оформлення кредиту під заставу автомобіля знадобиться Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (Тех. Паспорт) і, якщо автомобіль знято з обліку, - облікова картка на автомобіль

Паспорт громадянина України та ІПН
Паспорт громадянина України та ІПН

Для отримання кредиту потрібен Паспорт громадянина України та Індивідуальний податковий номер. Для нерезидентів - умови отримання позики обговорюються індивідуально.

Генеральная довереность
Генеральна довіреність

Генеральна довіреність на представлення інтересів власника автомобіля знадобитися в тому разі, якщо Клієнт не є власником автомобіля, згідно з Свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу (техпаспорт).

Вимоги до позичальника і автотранспорту

Вимога 1

Клієнт, що прийшов в наш автоломбард для оформлення кредиту під заставу автомобіля повинен надати наступні документи: паспорт громадянина України, ІПН, техпаспорт автомобіля та генеральну довіреність (у разі, якщо авто, яке ви маєте намір внести в заставу, оформлено не на вас). Жоден інший документ як обов'язкова умова, щоб домовитися про суму кредиту і видавати готівкову позику більше не потрібен.

Документи
Вимога 2

Автомобіль, який клієнт хоче внести як заставу за готівковий кредит, повинен бути: справний і на ходу, не перебувати в розшуку та під арештом, авто може бути розмитненим або нерозмитненим - наш автоломбард готовий видавати кредит на відповідну узгоджену суму і тривалий термін і у таких випадках.

Автомобіль
Вимога 3

Якщо однієї з вищезазначених вимог клієнт не дотримується, ми все одно чекаємо його в Мега Кредит. Наш кредитний комітет в індивідуальному порядку вирішить будь-яке завдання з видачі необхідної суми кредиту на бажаний термін і в максимальному можливому розмірі.

Кредитний комітет

Умови отримання коштів

паспорт

Клієнт повинен мати при собі паспорт громадянина України, ІПН, а також інші документи на заставне майно - ось і всі умови. Ніяких довідок про доходи та працевлаштування ми не вимагаємо. Заявка, залишена на сайті - безкоштовна.

зручний термін

Щоб оформити договір про кредитування потенційний позичальник повинен буде внести мінімальний внесок в грн. Зате він швидко отримає гроші в борг до зарплати на зручний для себе термін.

кредит без посередників

Ми видаємо кредит без посередників. Тому сума, яку ви платите за його оформлення - мінімальна, а термін, на який видається позика - максимальний.

кредит під заставу даного авто

Позика оформлюється в присутності безпосередньо позичальника - це ключова умова. Підпис дружини / чоловіка не потрібен, так само як і немає необхідності в присутності офіційного власника автомобіля, якщо наш клієнт керує ним за дорученням і від нього надійшла заявка на кредит під заставу даного авто.

Позичальник

Позичальник повинен повідомити експерта Мега Кредит про свої очікування від угоди, про нюанси, які можуть вплинути на подальше погашення кредиту в грн. У свою чергу, фахівець нашої компанії сформує договір, в якому буде врахована індивідуальна ставка по кредиту в грн, відсоток від вартості заставного майна, що видається готівкою - ми завжди намагаємося, щоб він був максимальний, порядок дій, якщо трапиться прострочення, і погашення не відбудеться вчасно та ін.

Мега Кредит - офіційно зареєстрована фінансова компанія

Мега Кредит - офіційно зареєстрована фінансова компанія. Ми цінуємо нашу репутацію, клієнтів і лояльні умови. Ми даємо гроші в борг терміново, але також робимо все можливе, щоб кожен наш позичальник справно платив обумовлений відсоток і в його кредитній історії не траплялася прострочення.

Мега Кредит - ваш надійний помічник у вирішенні фінансових труднощів

Наша компанія, її діяльність і будь-яка послуга регламентовані ліцензією Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Якщо у вас немає іншого виходу, крім як взяти гроші в борг, Київ - ваше місто проживання або мешкання, і є рухоме або нерухоме майно - не вагайтеся та звертайтеся за позикою в Мега Кредит. Можливо, саме ви - наш наступний задоволений клієнт?

Відгуки наших клієнтів

Денис

Денис

"Cработали четко, выдавали деньги полтора часа. Обратно закрывал 5 минут. Все супер, все хорошо, рекомендую."

Владислав

Владислав

Відгук MegaCredit Перевірити відгук

"Здесь очень удобные условия, нет необходимости оставлять автомобиль в ломбарде, есть возможность взять отсрочку платежа и погасить задолженность полностью позже. Очень приятный персонал, доступно все объясняет."

Иван

Иван

"Брал в MegaCredit кредит под залог автомобиля. Очень гибкие и хорошие условия."

Виталий

Виталий

"Все проходит в обстановке доверия и взаимного понимания, а ведь это не мало важно, когда срочно нужны деньги."

Александр

Александр

Відгук MegaCredit Перевірити відгук

"Вся процедура оформления кредита прозрачная и легкая, не надо никаких лишних бумажек и подписей. Отличный персонал, консультирует корректно и вежливо по любому интересующему вопросу."

Сергей

Сергей

Відгук MegaCredit Перевірити відгук

"Честная организация, в этом убедился лично. Все условия созданы в отношении клиента, есть возможность взять отсрочку. В общем, мне помогли, я благодарен!"

Андрей

Андрей

"Нужны были деньги на ремонт квартиры. Обратился в компанию MegaCredit, кредит оформили ребята быстро. в принципе условия неплохие. Мне все понравилось. Спасибо."

Ирина

Ирина

Відгук MegaCredit Перевірити відгук

"Надежный автоломбард, проверенный не только мной, но и моими знакомыми. Процесс получения кредита очень простой и прозрачный, никаких справок о доходах, кредитных историй и прочей бумажной волокиты."

Олег

Олег

Відгук MegaCredit Перевірити відгук

"Брал деньги в залог авто, условия хорошие"

Сергей

Сергей

водитель

"В связи со сложившимися жизненными ситуациями мне пришлось брать кредит под залог авто. Кредит получил без проблем в строк, как и договаривались. Во время кредита у меня были прострочки, ребята отнеслись лояльно. Советую, пользуйтесь."

Михайло

Михайло

бізнесмен

"Звернувся в MegaCredit, де можна заставити свій автомобіль і головне, що автомобіль залишався в мене. Роботою MegaCredit дуже задоволений."

Корисно знати

Кредит під заставу паспорта ТЗ (ПТС) – міфічний звір на українському ринку
Кредит під заставу паспорта ТЗ (ПТС) – міфічний звір на українському ринку

Позичальників, які бажають отримати значну суму коштів, хвилює питання - що ж таке кредит під паспорт ТЗ і як його оформити . Інтерес цей зрозумілий, адже при такому кредитуванні ...

Детальніше
Що буде з автоломбард в 2017? Прогнози експертів
Що буде з автоломбард в 2017? Прогнози експертів

Вперше, ломбард, який працює з автомобілями, був відкритий в США в п'ятдесятих роках. Потім такі послуги дісталися до Європи. В Україні автоломбарди функціонують тільки 10 років. О...

Детальніше
Чи вигідно закладати житло під заставу?
Чи вигідно закладати житло під заставу?

У будь-якого може виникнути необхідність вагомою суми грошей. Будь то новий бізнес, витратна лікування, велика покупка або інші масштабні цілі. При такій ситуації можна отримати ...

Детальніше
Авто під заставу. Як не залишитися без коліс?
Авто під заставу. Як не залишитися без коліс?

У житті часто бувають труднощі, і розраховувати при цьому доводиться тільки на себе. Іноді трапляється так, що гроші потрібні терміново, але взяти їх абсолютно ніде. Сьогодні існує...

Детальніше
Як взяти кредит під заставу житла?
Як взяти кредит під заставу житла?

Кредит під заставу житла  – оптимальний варіант отримання великої суми позикових грошей під низькі відсотки. Кредит на купівлю житла і під заставу вже наявного майна від...

Детальніше
Термінове фінансування: кредит під заставу авто
Термінове фінансування: кредит під заставу авто

Безумовно, багато хто потрапляв в ситуацію, коли необхідні великі гроші, при чому, дуже терміново. Рішень в такій ситуації безліч. Хтось позичає у близьких чи знайомих. Однак не вс...

Детальніше
5 поширених міфів про автоломбарди
5 поширених міфів про автоломбарди

Суть послуг автомобільних ломбардів, нашого в тому числі, – видача термінового і оптимального  кредиту під заставу  транспортного засобу. Таке кредитування давно по...

Детальніше
Автозастава. Безпека клієнта та його автомобіля
Автозастава. Безпека клієнта та його автомобіля

При виникненні фінансових проблем, багато хто вдається до допомоги банківських кредитних установ. В цілому, це раціональне рішення, але отримання кредиту в банку тягне за собою іст...

Детальніше
Як обрати надійний автоломбард?
Як обрати надійний автоломбард?

З ситуацією, коли раптом необхідна значна сума грошей, в наш нелегкий час, на жаль, стикаються багато людей. В такому випадку можна: Позичити кошти у запасливих друзів / родичів...

Детальніше
Всі статті

Контакти

Контакты

м. Київ, ул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00

info@megacredit.com.ua

+38 097 902 54 67
+38 073 ‎043 14 39
+38 099 373 05 48

Map MegaCredit

Контакти

м. Київ, ул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00
СБ-НД: вихідний

info@megacredit.com.ua

+38 097 902 54 67
+38 073 ‎043 14 39
+38 099 373 05 48