Гроші у позику

Гроші у позику

  • Видаємо до 80% ринкової вартості авто на термін до 2 років

  • Від 1,9% в місяць - авто на стоянці; від 2,9% на місяць - автомобіль у Клієнта

  • З Мега Кредит НАДІЙНО - офіційна Фінансова Компанія

деньги

Заявка на кредит

Щоб вигідно прокредитуватись
під заставу авто,
ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ!

У Мега Кредит варто звернутися тому, що:

Кредит без довідки про доходи

Кредит без довідки про доходи

                        

Кредит без довідки про доходи і без офіційного працевлаштування. Зіпсований кредитний рейтинг - не перешкода отримати позику в Мега кредит.

Автомобіль залишається у Клієнта

Автомобіль залишається у Клієнта

                    

Крім стандартної пропозиції - "автоломбард з постановкою авто на майданчик" наша компанія надає послугу, на умовах якої авто залишається у клієнта.

Витрати на оформлення угоди нижче ніж у інших

Витрати на оформлення угоди нижчі, ніж у інших.

Спеціальні умови

Спеціальні умови

                        

Надається можливість не гасити тіло позики, а платити тільки % по кредиту. Індивідуальна програма отримання і повернення кредиту.

Мега Кредит відкриваються Клієнтам

Мега Кредит відкриті до Клієнтів

                        

Мега Кредит озвучує умови позики, відсоткову ставку, одноразові витрати на видачу кредиту і надає на ознайомлення Договір перед операцією, а не під час неї.

Кредит без посередників

Кредит без посередників

                        

Виключаємо посередників і надаємо послуги дешевше.

Документи для отримання грошей

Свідоцтво про реєстрацію автомобіля
Свідоцтво про реєстрацію автомобіля

Для оформлення кредиту під заставу автомобіля знадобиться Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (Тех. Паспорт) і, якщо автомобіль знято з обліку, - облікова картка на автомобіль

Паспорт громадянина України та ІПН
Паспорт громадянина України та ІПН

Для отримання кредиту потрібен Паспорт громадянина України та Індивідуальний податковий номер. Для нерезидентів - умови отримання позики обговорюються індивідуально.

Генеральная довереность
Генеральна довіреність

Генеральна довіреність на представлення інтересів власника автомобіля знадобитися в тому разі, якщо Клієнт не є власником автомобіля, згідно з Свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу (техпаспорт).

Вимоги до позичальника і автотранспорту

Вимога 1

Клієнт, що прийшов в наш автоломбард для оформлення кредиту під заставу автомобіля повинен надати наступні документи: паспорт громадянина України, ІПН, техпаспорт автомобіля та генеральну довіреність (у разі, якщо авто, яке ви маєте намір внести в заставу, оформлено не на вас). Жоден інший документ як обов'язкова умова, щоб домовитися про суму кредиту і видавати готівкову позику більше не потрібен.

Документи
Вимога 2

Автомобіль, який клієнт хоче внести як заставу за готівковий кредит, повинен бути: справний і на ходу, не перебувати в розшуку та під арештом, авто може бути розмитненим або нерозмитненим - наш автоломбард готовий видавати кредит на відповідну узгоджену суму і тривалий термін і у таких випадках.

Автомобіль
Вимога 3

Якщо однієї з вищезазначених вимог клієнт не дотримується, ми все одно чекаємо його в Мега Кредит. Наш кредитний комітет в індивідуальному порядку вирішить будь-яке завдання з видачі необхідної суми кредиту на бажаний термін і в максимальному можливому розмірі.

Кредитний комітет

Умови отримання коштів

паспорт

Клієнт повинен мати при собі паспорт громадянина України, ІПН, а також інші документи на заставне майно - ось і всі умови. Ніяких довідок про доходи та працевлаштування ми не вимагаємо. Заявка, залишена на сайті - безкоштовна.

зручний термін

Щоб оформити договір про кредитування потенційний позичальник повинен буде внести мінімальний внесок в грн. Зате він швидко отримає гроші в борг до зарплати на зручний для себе термін.

кредит без посередників

Ми видаємо кредит без посередників. Тому сума, яку ви платите за його оформлення - мінімальна, а термін, на який видається позика - максимальний.

кредит під заставу даного авто

Позика оформлюється в присутності безпосередньо позичальника - це ключова умова. Підпис дружини / чоловіка не потрібен, так само як і немає необхідності в присутності офіційного власника автомобіля, якщо наш клієнт керує ним за дорученням і від нього надійшла заявка на кредит під заставу даного авто.

Позичальник

Позичальник повинен повідомити експерта Мега Кредит про свої очікування від угоди, про нюанси, які можуть вплинути на подальше погашення кредиту в грн. У свою чергу, фахівець нашої компанії сформує договір, в якому буде врахована індивідуальна ставка по кредиту в грн, відсоток від вартості заставного майна, що видається готівкою - ми завжди намагаємося, щоб він був максимальний, порядок дій, якщо трапиться прострочення, і погашення не відбудеться вчасно та ін.

Мега Кредит - офіційно зареєстрована фінансова компанія

Мега Кредит - офіційно зареєстрована фінансова компанія. Ми цінуємо нашу репутацію, клієнтів і лояльні умови. Ми даємо гроші в борг терміново, але також робимо все можливе, щоб кожен наш позичальник справно платив обумовлений відсоток і в його кредитній історії не траплялася прострочення.

Мега Кредит - ваш надійний помічник у вирішенні фінансових труднощів

Наша компанія, її діяльність і будь-яка послуга регламентовані ліцензією Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Якщо у вас немає іншого виходу, крім як взяти гроші в борг, Київ - ваше місто проживання або мешкання, і є рухоме або нерухоме майно - не вагайтеся та звертайтеся за позикою в Мега Кредит. Можливо, саме ви - наш наступний задоволений клієнт?

Відгуки наших клієнтів

Денис

Денис

"Cработали четко, выдавали деньги полтора часа. Обратно закрывал 5 минут. Все супер, все хорошо, рекомендую."

Владислав

Владислав

Відгук MegaCredit Перевірити відгук

"Здесь очень удобные условия, нет необходимости оставлять автомобиль в ломбарде, есть возможность взять отсрочку платежа и погасить задолженность полностью позже. Очень приятный персонал, доступно все объясняет."

Иван

Иван

"Брал в MegaCredit кредит под залог автомобиля. Очень гибкие и хорошие условия."

Виталий

Виталий

"Все проходит в обстановке доверия и взаимного понимания, а ведь это не мало важно, когда срочно нужны деньги."

Александр

Александр

Відгук MegaCredit Перевірити відгук

"Вся процедура оформления кредита прозрачная и легкая, не надо никаких лишних бумажек и подписей. Отличный персонал, консультирует корректно и вежливо по любому интересующему вопросу."

Сергей

Сергей

Відгук MegaCredit Перевірити відгук

"Честная организация, в этом убедился лично. Все условия созданы в отношении клиента, есть возможность взять отсрочку. В общем, мне помогли, я благодарен!"

Андрей

Андрей

"Нужны были деньги на ремонт квартиры. Обратился в компанию MegaCredit, кредит оформили ребята быстро. в принципе условия неплохие. Мне все понравилось. Спасибо."

Ирина

Ирина

Відгук MegaCredit Перевірити відгук

"Надежный автоломбард, проверенный не только мной, но и моими знакомыми. Процесс получения кредита очень простой и прозрачный, никаких справок о доходах, кредитных историй и прочей бумажной волокиты."

Олег

Олег

Відгук MegaCredit Перевірити відгук

"Брал деньги в залог авто, условия хорошие"

Сергей

Сергей

водитель

"В связи со сложившимися жизненными ситуациями мне пришлось брать кредит под залог авто. Кредит получил без проблем в строк, как и договаривались. Во время кредита у меня были прострочки, ребята отнеслись лояльно. Советую, пользуйтесь."

Михайло

Михайло

бізнесмен

"Звернувся в MegaCredit, де можна заставити свій автомобіль і головне, що автомобіль залишався в мене. Роботою MegaCredit дуже задоволений."

Корисно знати

Що таке рефінансування кредиту і як ним скористатися?
Що таке рефінансування кредиту і як ним скористатися?

Рефінансування кредиту - це швидка фінансова допомога. Така послуга, що надається банківськими та іншими організаціями, актуальна при: зміні вашого фінансового становища; діях т...

Детальніше
Як взяти кредит під заставу нерухомості в Україні?
Як взяти кредит під заставу нерухомості в Україні?

Кредит під заставу нерухомості – що це? Кредит під заставу нерухомості є сьогодні одним з найбільш вигідних варіантів отримання додаткової суми грошей. Ви будете з упевненіс...

Детальніше
Відмінності банку і кредитної організації
Відмінності банку і кредитної організації

Чим відрізняється банк від кредитної організації? Нерідко нам не вистачає певної суми грошей для придбання бажаного. Наприклад, оплати комунальних послуг, навчання, відпочинку або...

Детальніше
Як здати вантажне авто в ломбард?
Як здати вантажне авто в ломбард?

Кредит під заставу вантажного автомобіля Така послуга, як кредит під заставу вантажного авто – не дуже знайома для громадян нашої країни. Тому виникає багато питань: що це, ...

Детальніше
Що таке споживчий кредит, плюси і мінуси
Що таке споживчий кредит, плюси і мінуси

Що таке споживчий кредит? Споживчий кредит – це банківський продукт, який видається фізичним особам з однією умовою: вони призначені не для бізнесу. Ці гроші можна витратити...

Детальніше
Автоломбард: особливості роботи та основні відмінності від МФО та банків
Автоломбард: особливості роботи та основні відмінності від МФО та банків

Як працює автоломбард? В середині минулого століття один житель штату Массачусетс, власник станції техобслуговування, вирішив побудувати біля неї парковку. Кожен бажаючий міг зали...

Детальніше
Як отримати швидку позику без відмови?
Як отримати швидку позику без відмови?

В Україні немає нестачі в мікрофінансових організаціях, де можна взяти гроші в позику: їх кількість впритул підійшла до 700. Вони дійсно виручають в непередбачених ситуаціях і лоял...

Детальніше
Як взяти гроші в кредит?
Як взяти гроші в кредит?

Іноді звичне життя від зарплати до зарплати різко збивається: виникають ситуації, коли терміново потрібні гроші. Оплатити навчання, купити машину, побутову техніку або меблі, виїха...

Детальніше
Як правильно писати розписку
Як правильно писати розписку

Коли йдете за кредитом в банк або мікрофінансову організацію, там складається кредитний договір, що підтверджує законність угоди. А якщо берете в борг гроші у фізичної особи - потр...

Детальніше
Всі статті

Контакти

Контакты

м. Київ, ул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00

info@megacredit.com.ua

+38 097 902 54 67
+38 073 ‎043 14 39
+38 099 373 05 48

Map MegaCredit

Контакти

м. Київ, ул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00
СБ-НД: вихідний

info@megacredit.com.ua

+38 097 902 54 67
+38 073 ‎043 14 39
+38 099 373 05 48