Головна
Автоломбард в Одесі
Кредит під заставу авто без постановки на стоянку в Одесі

Кредит під заставу авто без постановки на стоянку в Одесі

  • Видаємо до 80% ринкової вартості авто на термін до 2 років

  • Від 3,9% в місяць - авто на стоянці; від 5,9% на місяць - автомобіль у Клієнта

  • З Мега Кредит НАДІЙНО - офіційна Фінансова Компанія

авто

Заявка на кредит

Щоб вигідно прокредитуватись
під заставу авто,
ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ!

Кредит під заставу авто швидко та на вигідних умовах
Кредит під заставу авто швидко та на вигідних умовах

Кредит під заставу авто - прекрасна можливість отримати вигідну позику. Будівництво, квартирний ремонт, оплата медичних послуг - причин для кредитування більш ніж достатньо! Співпраця з банками не приносить бажаної користі, оскільки гроші потрібні терміново, а часу їздити по інстанціях, збираючи підписи просто немає. Кредит під заставу авто в Мега Кредит - можливість отримати гроші швидко та на вигідних умовах.

Автомобіль залишається у вас!
Автомобіль залишається у вас!

Ваша діяльність пов'язана з постійними поїздками і автомобіль вкрай необхідний? Оформіть кредит під заставу авто, залишивши транспорт у себе. Ви отримуєте гроші та продовжуєте користуватись автомобілем. В даному випадку виплачується до 70% від вартості авто, відсоток складе від 5,5.
Компанія сама страхує автомобіль, витрати на оформлення полісу не включаються в процентну частку. Ваші витрати не збільшуються, ставка не росте. Ніяких таксі, орендованої машини та громадського транспорту! Оформіть кредит на вигідних умовах! Залишайтеся за кермом!

Хто може взяти кредит під заставу авто?

Будь-який власник авто - клієнт Мега Кредит
Будь-який власник авто - клієнт Мега Кредит

У вас є потреба в грошах - у нас є рішення цього завдання. Ми розглядаємо всі варіанти позики під заставу автотранспорту: ви можете бути безпосереднім власником автомобіля або ж їздити за довіреністю, авто може бути навіть нерозмитненим. Головне - ви маєте бути повнолітнім. Про решту домовимося!

Оформлюйте позику і продовжуйте користуватись автомобілем
Оформлюйте позику і продовжуйте користуватись автомобілем

Мега Кредит надає послугу оформлення кредиту готівкою не по класичній схемі автоломбарду, а під заставу авто з правом його подальшої експлуатації. Якщо автомобіль - це ваше основний засіб для пересування та основний засіб для отримання доходу - рішення є! Звертайтеся в компанію Мега Кредит, отримуйте до 60% від його ринкової вартості і продовжуйте заробляти з його допомогою гроші!

Конфіденційно та без розголошення
Конфіденційно та без розголошення

Мега Кредит допомагає отримати кредит під заставу автомобіля без довідок про офіційне працевлаштування та доходи, без необхідності присутності і юридичної згоди дружини / чоловіка. Не турбуйтеся про те, що ваші близькі, друзі або колеги з роботи дізнаються про фінансові негаразди - Мега Кредит стане вашим довіреним кредитором і надійним партнером.

У Мега Кредит варто звернутися тому, що:

Кредит без довідки про доходи

Кредит без довідки про доходи

                        

Кредит без довідки про доходи і без офіційного працевлаштування. Зіпсований кредитний рейтинг - не перешкода отримати позику в Мега кредит.

Автомобіль залишається у Клієнта

Автомобіль залишається у Клієнта

                    

Крім стандартної пропозиції - "автоломбард з постановкою авто на майданчик" наша компанія надає послугу, на умовах якої авто залишається у клієнта.

Витрати на оформлення угоди нижче ніж у інших

Витрати на оформлення угоди нижчі, ніж у інших.

Спеціальні умови

Спеціальні умови

                        

Надається можливість не гасити тіло позики, а платити тільки % по кредиту. Індивідуальна програма отримання і повернення кредиту.

Мега Кредит відкриваються Клієнтам

Мега Кредит відкриті до Клієнтів

                        

Мега Кредит озвучує умови позики, відсоткову ставку, одноразові витрати на видачу кредиту і надає на ознайомлення Договір перед операцією, а не під час неї.

Кредит без посередників

Кредит без посередників

                        

Виключаємо посередників і надаємо послуги дешевше.

Як оформлюються кредити під заставу авто?

Паспорт громадянина України
Тільки паспорт, ІПН та свідоцтво про реєстрацію авто!

Для позички під заставу не доведеться збирати цілу папку. Офіційне працевлаштування не має значення. Тільки найнеобхідніші документи:

  • Паспорт громадянина України.
  • Ідентифікаційний номер платника податків (ІПН).
  • Посвідчення машини (Тех. Паспорт).
  • Генеральна довіреність, якщо транспорт не оформлений на позичальника.

Вимоги до позичальника і автотранспорту

Вимога 1

Клієнт, що прийшов в наш автоломбард для оформлення кредиту під заставу автомобіля повинен надати наступні документи: паспорт громадянина України, ІПН, техпаспорт автомобіля та генеральну довіреність (у разі, якщо авто, яке ви маєте намір внести в заставу, оформлено не на вас). Жоден інший документ як обов'язкова умова, щоб домовитися про суму кредиту і видавати готівкову позику більше не потрібен.

Документи
Вимога 2

Автомобіль, який клієнт хоче внести як заставу за готівковий кредит, повинен бути: справний і на ходу, не перебувати в розшуку та під арештом, авто може бути розмитненим або нерозмитненим - наш автоломбард готовий видавати кредит на відповідну узгоджену суму і тривалий термін і у таких випадках.

Автомобіль
Вимога 3

Якщо однієї з вищезазначених вимог клієнт не дотримується, ми все одно чекаємо його в Мега Кредит. Наш кредитний комітет в індивідуальному порядку вирішить будь-яке завдання з видачі необхідної суми кредиту на бажаний термін і в максимальному можливому розмірі.

Кредитний комітет

Оцінка автомобіля та розрахунок платежів по кредиту

Прикріпити фото авто

Застава авто - надійно та безпечно

Автоломбард Мега Кредит надає фінансову допомогу на прозорих умовах. Компанія заробляє відсотки не прагнучи перепродати автотранспорт дорожче. Виплачуйте позику достроково - забирайте своє авто!

Клієнт може продовжити період на погашення боргу. Якщо виникли труднощі з виплатою, Мега Кредит дозволить позичальникові самостійно знайти покупця та повернути заборговану суму.
Ще одна пропозиція: перекредитувати автомобіль в заставу вигідніше! Навіть якщо авто вже закладено, є можливість отримати кредит на поліпшених умовах в Мега Кредит. Компанія прагне допомогти всім, хто звернувся до нас.

Запитання / Відповідь

Так, таке погашення можливо і в нашій компанії дострокове погашення відбувається без будь-яких штрафних санкцій.

Умови позики залежать від декількох факторів.

Максимальна сума на яку може розраховувати наш клієнт залежить від вартості автомобіля, кредитної історії клієнта, а також, правової форми оформлення позики (чи буде це кредит або лізинг, автомобіль буде залишатися у нас на стоянці або в користуванні у клієнта).

Відсоткова ставка визначається, так само, індивідуально і залежить від терміну позики, суми і правової форми оформлення такої позики.

Мінімальний термін кредитування який передбачений законодавством 2 місяці, максимальний 12 місяців, з правом пролонгації договору на такий же термін.

Мінімальний термін (2 місяці), жодним чином не обмежує право клієнта погасити позику достроково і без штрафних санкцій.

Так, цей документ не є обов'язковим для отримання кредиту в нашій компанії.

Можливий, але ми змушені врахувати цей ризик і видати трохи меншу суму, або, запропонувати максимальну суму але з безпечної правовою формою оформлення позики.

Ми даємо пільгові 3 робочих дня, під час яких не будуть нараховуватися ніякі штрафні санкції, починаючи з 4-го дня, ми будемо змушені розпочати нарахування пені. В індивідуальних випадках, якщо клієнт нас повідомить заздалегідь, ми можемо збільшити термін допустимого прострочення.

У разі якщо клієнт з якоїсь причини стикається з неможливістю повернення позикових коштів або не може вносити чергові платежі по кредиту, ми, спільно з клієнтом, починаємо вирішувати ситуацію шляхом продажу заставного майна. При продажу автомобіля клієнт повертає нам суму позики, а грошові кошти, що залишилися забирає собі. Таким чином, навіть в самій не прогнозованій ситуації, клієнт, по суті, продає своє авто і залишається з повною сумою його вартості (частину він отримав у вигляді кредиту, а другу частину від продажу автомобіля).

Ні, відсоткова ставка визначається на момент підписання договору і не змінюється протягом усього терміну кредитування. Вона може бути змінена тільки за згодою обох сторін.

Це залежить від правової форми оформлення позики. Якщо це класичний кредит, то автомобіль знаходиться у власності клієнта. Якщо це лізинг, то автомобіль залишається у власності лізингової компанії до повного погашення договору лізингу.

Так, для нашої компанії вік заставного автомобіля не має значення.

Якщо правова форма оформлення Кредит, то так, згода необхідна, якщо ж Лізинг, то згода дружини не потрібна.

Необхідно буде погасити всі платежі, через стягнення яких було накладено арешт, і тільки після цього можливо взяти кредит під заставу транспортного засобу.

У нас в компанії це можливо, але є ряд юридичних особливостей в отриманні позики під такий автомобіль.

Це залежить від суми позики і правової форми його оформлення, в більшості випадків ми не вимагаємо страхувати заставний автомобіль.

Так це можливо.

У нашій компанії ви можете отримати кредит під заставу автомобіля, спеціальної техніки, будівельної техніки, вантажних автомобілів, мотоциклів, водного транспорту і, навіть, під заставу промислового обладнання

Задать свой вопрос

Залишились сумніви?

Ви все ще розмірковуєте? Прямо зараз замовте консультацію фахівця Мега Кредит, оцінку автотранспорту і розрахунок виплат по кредиту - ця послуга безкоштовна. Отримати кредит готівкою під заставу автомобіля в нашій компанії може будь-який власник авто - безвихідних ситуацій не існує! Ми подбаємо про збереження вашого автотранспорту, допоможемо вам вирішити свої фінансові труднощі швидко та на вигідних умовах. Мега Кредит - це офіційно Зареєстровані й ліцензована Національною комісією фінансових послуг компанія, ми цінуємо нашу репутацію і своїх клієнтів.

Відгуки наших клієнтів

Денис

Денис

"Cработали четко, выдавали деньги полтора часа. Обратно закрывал 5 минут. Все супер, все хорошо, рекомендую."

Владислав

Владислав

Відгук MegaCredit Перевірити відгук

"Здесь очень удобные условия, нет необходимости оставлять автомобиль в ломбарде, есть возможность взять отсрочку платежа и погасить задолженность полностью позже. Очень приятный персонал, доступно все объясняет."

Иван

Иван

"Брал в MegaCredit кредит под залог автомобиля. Очень гибкие и хорошие условия."

Виталий

Виталий

"Все проходит в обстановке доверия и взаимного понимания, а ведь это не мало важно, когда срочно нужны деньги."

Александр

Александр

Відгук MegaCredit Перевірити відгук

"Вся процедура оформления кредита прозрачная и легкая, не надо никаких лишних бумажек и подписей. Отличный персонал, консультирует корректно и вежливо по любому интересующему вопросу."

Сергей

Сергей

Відгук MegaCredit Перевірити відгук

"Честная организация, в этом убедился лично. Все условия созданы в отношении клиента, есть возможность взять отсрочку. В общем, мне помогли, я благодарен!"

Андрей

Андрей

"Нужны были деньги на ремонт квартиры. Обратился в компанию MegaCredit, кредит оформили ребята быстро. в принципе условия неплохие. Мне все понравилось. Спасибо."

Ирина

Ирина

Відгук MegaCredit Перевірити відгук

"Надежный автоломбард, проверенный не только мной, но и моими знакомыми. Процесс получения кредита очень простой и прозрачный, никаких справок о доходах, кредитных историй и прочей бумажной волокиты."

Олег

Олег

Відгук MegaCredit Перевірити відгук

"Брал деньги в залог авто, условия хорошие"

Сергей

Сергей

водитель

"В связи со сложившимися жизненными ситуациями мне пришлось брать кредит под залог авто. Кредит получил без проблем в строк, как и договаривались. Во время кредита у меня были прострочки, ребята отнеслись лояльно. Советую, пользуйтесь."

Михайло

Михайло

бізнесмен

"Звернувся в MegaCredit, де можна заставити свій автомобіль і головне, що автомобіль залишався в мене. Роботою MegaCredit дуже задоволений."

Кредитний калькулятор

Місяць Платіж
1 200
2 200
3 200
4 200
5 200
6 200
Всього 1200
* Розрахунок зроблений виходячи з 3,9% в місяць, мінімальний термін кредитування 2 місяці

Корисно знати

Що таке рефінансування кредиту і як ним скористатися?
Що таке рефінансування кредиту і як ним скористатися?

Рефінансування кредиту - це швидка фінансова допомога. Така послуга, що надається банківськими та іншими організаціями, актуальна при: зміні вашого фінансового становища; діях т...

Детальніше
Як взяти кредит під заставу нерухомості в Україні?
Як взяти кредит під заставу нерухомості в Україні?

Кредит під заставу нерухомості – що це? Кредит під заставу нерухомості є сьогодні одним з найбільш вигідних варіантів отримання додаткової суми грошей. Ви будете з упевненіс...

Детальніше
Відмінності банку і кредитної організації
Відмінності банку і кредитної організації

Чим відрізняється банк від кредитної організації? Нерідко нам не вистачає певної суми грошей для придбання бажаного. Наприклад, оплати комунальних послуг, навчання, відпочинку або...

Детальніше
Як здати вантажне авто в ломбард?
Як здати вантажне авто в ломбард?

Кредит під заставу вантажного автомобіля Така послуга, як кредит під заставу вантажного авто – не дуже знайома для громадян нашої країни. Тому виникає багато питань: що це, ...

Детальніше
Що таке споживчий кредит, плюси і мінуси
Що таке споживчий кредит, плюси і мінуси

Що таке споживчий кредит? Споживчий кредит – це банківський продукт, який видається фізичним особам з однією умовою: вони призначені не для бізнесу. Ці гроші можна витратити...

Детальніше
Автоломбард: особливості роботи та основні відмінності від МФО та банків
Автоломбард: особливості роботи та основні відмінності від МФО та банків

Як працює автоломбард? В середині минулого століття один житель штату Массачусетс, власник станції техобслуговування, вирішив побудувати біля неї парковку. Кожен бажаючий міг зали...

Детальніше
Як отримати швидку позику без відмови?
Як отримати швидку позику без відмови?

В Україні немає нестачі в мікрофінансових організаціях, де можна взяти гроші в позику: їх кількість впритул підійшла до 700. Вони дійсно виручають в непередбачених ситуаціях і лоял...

Детальніше
Як взяти гроші в кредит?
Як взяти гроші в кредит?

Іноді звичне життя від зарплати до зарплати різко збивається: виникають ситуації, коли терміново потрібні гроші. Оплатити навчання, купити машину, побутову техніку або меблі, виїха...

Детальніше
Як правильно писати розписку
Як правильно писати розписку

Коли йдете за кредитом в банк або мікрофінансову організацію, там складається кредитний договір, що підтверджує законність угоди. А якщо берете в борг гроші у фізичної особи - потр...

Детальніше
Як отримати кредит на квартиру без початкового внеску?
Як отримати кредит на квартиру без початкового внеску?

Накопичити гроші на покупку квартири - справа важка і довга. Але ті, хто має можливість чекати і одночасно зберігати, опиняються у виграші з усіх боків: вони нічого не переплачують...

Детальніше
Як взяти кредит для відкриття та розвитку бізнесу?
Як взяти кредит для відкриття та розвитку бізнесу?

Всі підприємці, що запускають свою справу, стикаються з гострою необхідністю стартового капіталу. Він піде на оренду приміщення, підбір персоналу, їх навчання та оплату праці. Крім...

Детальніше
Всі статті

Контакти

Контакты

м. Київ, ул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00

info@megacredit.com.ua

+38 097 902 54 67
+38 073 ‎043 14 39
+38 099 373 05 48

Map MegaCredit

Контакти

м. Київ, ул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00
СБ-НД: вихідний

info@megacredit.com.ua

+38 097 902 54 67
+38 073 ‎043 14 39
+38 099 373 05 48