Кредит під заставу автомобіля

Кредит під заставу автомобіля

  • Видаємо до 80% ринкової вартості авто на термін до 2 років

  • Від 3,9% в місяць - авто на стоянці; від 5,9% на місяць - автомобіль у Клієнта

  • З Мега Кредит НАДІЙНО - офіційна Фінансова Компанія

авто

Заявка на кредит

Щоб вигідно прокредитуватись
під заставу авто,
ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ!

Кредит під заставу авто швидко та на вигідних умовах
Кредит під заставу авто швидко та на вигідних умовах

Кредит під заставу авто - прекрасна можливість отримати вигідну позику. Будівництво, квартирний ремонт, оплата медичних послуг - причин для кредитування більш ніж достатньо! Співпраця з банками не приносить бажаної користі, оскільки гроші потрібні терміново, а часу їздити по інстанціях, збираючи підписи просто немає. Кредит під заставу авто в Мега Кредит - можливість отримати гроші швидко та на вигідних умовах.

Автомобіль залишається у вас!
Автомобіль залишається у вас!

Ваша діяльність пов'язана з постійними поїздками і автомобіль вкрай необхідний? Оформіть кредит під заставу авто, залишивши транспорт у себе. Ви отримуєте гроші та продовжуєте користуватись автомобілем. В даному випадку виплачується до 70% від вартості авто, відсоток складе від 5,5.
Компанія сама страхує автомобіль, витрати на оформлення полісу не включаються в процентну частку. Ваші витрати не збільшуються, ставка не росте. Ніяких таксі, орендованої машини та громадського транспорту! Оформіть кредит на вигідних умовах! Залишайтеся за кермом!

Хто може взяти кредит під заставу авто?

Будь-який власник авто - клієнт Мега Кредит
Будь-який власник авто - клієнт Мега Кредит

У вас є потреба в грошах - у нас є рішення цього завдання. Ми розглядаємо всі варіанти позики під заставу автотранспорту: ви можете бути безпосереднім власником автомобіля або ж їздити за довіреністю, авто може бути навіть нерозмитненим. Головне - ви маєте бути повнолітнім. Про решту домовимося!

Оформлюйте позику і продовжуйте користуватись автомобілем
Оформлюйте позику і продовжуйте користуватись автомобілем

Мега Кредит надає послугу оформлення кредиту готівкою не по класичній схемі автоломбарду, а під заставу авто з правом його подальшої експлуатації. Якщо автомобіль - це ваше основний засіб для пересування та основний засіб для отримання доходу - рішення є! Звертайтеся в компанію Мега Кредит, отримуйте до 60% від його ринкової вартості і продовжуйте заробляти з його допомогою гроші!

Конфіденційно та без розголошення
Конфіденційно та без розголошення

Мега Кредит допомагає отримати кредит під заставу автомобіля без довідок про офіційне працевлаштування та доходи, без необхідності присутності і юридичної згоди дружини / чоловіка. Не турбуйтеся про те, що ваші близькі, друзі або колеги з роботи дізнаються про фінансові негаразди - Мега Кредит стане вашим довіреним кредитором і надійним партнером.

У Мега Кредит варто звернутися тому, що:

Кредит без довідки про доходи

Кредит без довідки про доходи

                        

Кредит без довідки про доходи і без офіційного працевлаштування. Зіпсований кредитний рейтинг - не перешкода отримати позику в Мега кредит.

Автомобіль залишається у Клієнта

Автомобіль залишається у Клієнта

                    

Крім стандартної пропозиції - "автоломбард з постановкою авто на майданчик" наша компанія надає послугу, на умовах якої авто залишається у клієнта.

Витрати на оформлення угоди нижче ніж у інших

Витрати на оформлення угоди нижчі, ніж у інших.

Спеціальні умови

Спеціальні умови

                        

Надається можливість не гасити тіло позики, а платити тільки % по кредиту. Індивідуальна програма отримання і повернення кредиту.

Мега Кредит відкриваються Клієнтам

Мега Кредит відкриті до Клієнтів

                        

Мега Кредит озвучує умови позики, відсоткову ставку, одноразові витрати на видачу кредиту і надає на ознайомлення Договір перед операцією, а не під час неї.

Кредит без посередників

Кредит без посередників

                        

Виключаємо посередників і надаємо послуги дешевше.

Як швидко оформити договір?

Залишити заявку

Як оформлюються кредити під заставу авто?

Паспорт громадянина України
Тільки паспорт, ІПН та свідоцтво про реєстрацію авто!

Для позички під заставу не доведеться збирати цілу папку. Офіційне працевлаштування не має значення. Тільки найнеобхідніші документи:

  • Паспорт громадянина України.
  • Ідентифікаційний номер платника податків (ІПН).
  • Посвідчення машини (Тех. Паспорт).
  • Генеральна довіреність, якщо транспорт не оформлений на позичальника.

Вимоги до позичальника і автотранспорту

Вимога 1

Клієнт, що прийшов в наш автоломбард для оформлення кредиту під заставу автомобіля повинен надати наступні документи: паспорт громадянина України, ІПН, техпаспорт автомобіля та генеральну довіреність (у разі, якщо авто, яке ви маєте намір внести в заставу, оформлено не на вас). Жоден інший документ як обов'язкова умова, щоб домовитися про суму кредиту і видавати готівкову позику більше не потрібен.

Документи
Вимога 2

Автомобіль, який клієнт хоче внести як заставу за готівковий кредит, повинен бути: справний і на ходу, не перебувати в розшуку та під арештом, авто може бути розмитненим або нерозмитненим - наш автоломбард готовий видавати кредит на відповідну узгоджену суму і тривалий термін і у таких випадках.

Автомобіль
Вимога 3

Якщо однієї з вищезазначених вимог клієнт не дотримується, ми все одно чекаємо його в Мега Кредит. Наш кредитний комітет в індивідуальному порядку вирішить будь-яке завдання з видачі необхідної суми кредиту на бажаний термін і в максимальному можливому розмірі.

Кредитний комітет

Оцінка автомобіля та розрахунок платежів по кредиту

Прикріпити фото авто

Застава авто - надійно та безпечно

Автоломбард Мега Кредит надає фінансову допомогу на прозорих умовах. Компанія заробляє відсотки не прагнучи перепродати автотранспорт дорожче. Виплачуйте позику достроково - забирайте своє авто!

Клієнт може продовжити період на погашення боргу. Якщо виникли труднощі з виплатою, Мега Кредит дозволить позичальникові самостійно знайти покупця та повернути заборговану суму.
Ще одна пропозиція: перекредитувати автомобіль в заставу вигідніше! Навіть якщо авто вже закладено, є можливість отримати кредит на поліпшених умовах в Мега Кредит. Компанія прагне допомогти всім, хто звернувся до нас.

Залишились сумніви?

Ви все ще розмірковуєте? Прямо зараз замовте консультацію фахівця Мега Кредит, оцінку автотранспорту і розрахунок виплат по кредиту - ця послуга безкоштовна. Отримати кредит готівкою під заставу автомобіля в нашій компанії може будь-який власник авто - безвихідних ситуацій не існує! Ми подбаємо про збереження вашого автотранспорту, допоможемо вам вирішити свої фінансові труднощі швидко та на вигідних умовах. Мега Кредит - це офіційно Зареєстровані й ліцензована Національною комісією фінансових послуг компанія, ми цінуємо нашу репутацію і своїх клієнтів.

Відгуки наших клієнтів

Кредитний калькулятор

Місяць Платіж
1 200
2 200
3 200
4 200
5 200
6 200
Всього 1200
* Розрахунок зроблений виходячи з 3,9% в місяць, мінімальний термін кредитування 2 місяці

Корисно знати

Авто під заставу. Як не залишитися без коліс?
Авто під заставу. Як не залишитися без коліс?

У житті часто бувають труднощі, і розраховувати при цьому доводиться тільки на себе. Іноді трапляється так, що гроші потрібні терміново, але взяти їх абсолютно ніде. Сьогодні існує...

Детальніше
Як взяти кредит під заставу житла?
Як взяти кредит під заставу житла?

Кредит під заставу житла  – оптимальний варіант отримання великої суми позикових грошей під низькі відсотки. Кредит на купівлю житла і під заставу вже наявного майна від...

Детальніше
Термінове фінансування: кредит під заставу авто
Термінове фінансування: кредит під заставу авто

Безумовно, багато хто потрапляв в ситуацію, коли необхідні великі гроші, при чому, дуже терміново. Рішень в такій ситуації безліч. Хтось позичає у близьких чи знайомих. Однак не вс...

Детальніше
5 поширених міфів про автоломбарди
5 поширених міфів про автоломбарди

Суть послуг автомобільних ломбардів, нашого в тому числі, – видача термінового і оптимального  кредиту під заставу  транспортного засобу. Таке кредитування давно по...

Детальніше
Автозастава. Безпека клієнта та його автомобіля
Автозастава. Безпека клієнта та його автомобіля

При виникненні фінансових проблем, багато хто вдається до допомоги банківських кредитних установ. В цілому, це раціональне рішення, але отримання кредиту в банку тягне за собою іст...

Детальніше
Як обрати надійний автоломбард?
Як обрати надійний автоломбард?

З ситуацією, коли раптом необхідна значна сума грошей, в наш нелегкий час, на жаль, стикаються багато людей. В такому випадку можна: Позичити кошти у запасливих друзів / родичів...

Детальніше
Плюси і мінуси автомобіля з ломбарду!
Плюси і мінуси автомобіля з ломбарду!

Купівля нового автомобіля – досить дороге задоволення. Тому багато автолюбителів вважають за краще купувати злегка старі транспортні засоби – такі, щоб і комплектація б...

Детальніше
Як отримати швидкий грошовий кредит?
Як отримати швидкий грошовий кредит?

Гостра необхідність в грошах – те явище, з яким стикається практично кожна людина. Фінанси можуть знадобитися для різних цілей, найпоширенішими серед яких є: бажання відпочит...

Детальніше
Договір застави автомобіля: на що звернути увагу?
Договір застави автомобіля: на що звернути увагу?

Договір застави автомобіля  – один з тих документів, до підписання яких необхідно поставитися надзвичайно уважно. У більшості випадків основний текст такої угоди заздале...

Детальніше
Всі статті

Контакти

Контакты

м. Київ, ул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00

info@megacredit.com.ua

+38 097 902 54 67
+38 073 ‎043 14 39
+38 099 373 05 48

Map MegaCredit

Контакти

м. Київ, ул. Туполєва, 1Б

ПН-ПТ: 10:00-19:00
СБ-НД: вихідний

info@megacredit.com.ua

+38 097 902 54 67
+38 073 ‎043 14 39
+38 099 373 05 48